Economic
14.07.07,16:27
Som likvidátorkou spoločnosti s.r.o.. Mám v rukách rozhodnutie súdu o zamietnutí konkurzu pre nedostatok majetku. Každú chvíľku by malo nadobudnúť právoplatnosť. Po nejakom čase dôjde na základe tohto rozhodnutia ex offo k výmazu spoločnosti z OR. Aké kroky mám ešte urobiť voči správcovi dane, okrem oznámenia tejto skutočnosti. Treba tam dokladať ešte nejakú konečnú účtovnú likvidačnú závierku ? Alebo stačí správcovi dane odovzdať kartičku o pridelení IČ ? Prosím o kompetentnú odpoveď, za ktorú vopred ďakujem. Chcem, aby to spoločnosť všetko mala v poriadku. Ďakujem. :o
Danila
15.07.07,11:53
Som likvidátorkou spoločnosti s.r.o.. Mám v rukách rozhodnutie súdu o zamietnutí konkurzu pre nedostatok majetku. Každú chvíľku by malo nadobudnúť právoplatnosť. Po nejakom čase dôjde na základe tohto rozhodnutia ex offo k výmazu spoločnosti z OR. Aké kroky mám ešte urobiť voči správcovi dane, okrem oznámenia tejto skutočnosti. Treba tam dokladať ešte nejakú konečnú účtovnú likvidačnú závierku ? Alebo stačí správcovi dane odovzdať kartičku o pridelení IČ ? Prosím o kompetentnú odpoveď, za ktorú vopred ďakujem. Chcem, aby to spoločnosť všetko mala v poriadku. Ďakujem. :oZa daných okolností by som likvidáciu ukončila v zmysle §-75 OZ.