bábika
14.07.07,20:26
Neviem či som v správnej téme ak nie ospravedlňujem sa, chcela by som sa spýtať či mi niekto nevie poradiť kde by som zohnala knihu od W. Baumrotha - Potupenie kríža, neviem rok, viem len to , že je to staršia kniha, kresťanská, veľmi by som ju chcela zohnať pre svoju babku, pozrelala som intrenetové objednávanie kníh aj antikvariát ale nenašla som ju. Aj ju náhodou niekto má a rád by ju predal, poteším sa . Vopred ďakujem.Bábika
Rooibos
25.07.07,07:46
Babika, skus sa spytat v Antikvariate EUROPIC v Leopoldove (oproti zeleznicnej stanice), p. Ing. Tibora Ďuráka t.č. 033/7341315. Možno ti pomôže.
R.
bábika
05.08.07,17:53
Ďakujem.B.
Katka91
20.10.07,10:11
Ahojte, aj ja hľadám jednu knihu, ale problém je v tom, že som zabudla názov aj autora :confused:. Čítala som ju pred niekoľkými rokmi, mala som ju od niekoho požičanú. Bol to historický román o živote Michelangela Buonarotiho. Bolo to úžasné, veľmi rada by som si ju prečítala znova. V názve boli dve slová. Mám taký dojem, že autor bol angličan. To je skoro ako v Inkognite :) Indície som povedala, skúste niekto loviť v pamäti, či na niečo neprídete. Vrelá vďaka...
Katka91
20.10.07,10:19
Irving Stone: Agónia a extáza
Karl Schulz: Kameň a bolesť
To je presne ono!!!!!!!! Myslím Agónia a extáza. Ani som netušila že to bude také ľahké :) Veeeeeeeeeľmi pekne ďakujem!!!!
cactus
20.10.07,11:00
Ja som čítala Kameň a bolesť a bolo to veľmi dobré.
kitky
20.10.07,12:10
Urcite to bola Agonia a extaza. Mna tiez hrozne nadchla.Uzasna kniha. Ked sa ti ju podari najst, prosim upozorni ma, ja ju tiez chcem.
Elena Navrátilová
20.10.07,12:22
Katka91
20.10.07,13:03
Výborné sú aj ďalšie životopisy od tohoto autora - Smäd po živote (V. van Gogh) alebo Grécky poklad (H. Schliemann). Diela Stona (aj keď niektoré v češtine) sa dajú kúpiť napr. tu: http://www.martinus.sk/?uMod=list&uTyp=autor&uAutorMeno=Irving%20Stone

Ešte raz vďaka za radu aj za tipy, určite sa pokúsim ich zohnať a už teraz sa teším na dlhé zimné večery :):):)
durisovad
20.10.07,17:13
V MARTINUS-e su knihy dost drahe, ako ostatne vo vsetkych knihkupectvach, ktore predavaju nove knihy. Ja v poslednych rokoch kupujem knizky z antikvariatu - cez internet. Skus si pozriet www.antikvariatshop.sk
Je tam aj klasika, ktora ta iste zaujme. Knihy, ktore si objednas, pridu za dva dni, su velmi spolahlivi. A hlavne ceny su menej ako polovicne oproti knihkupectvam. Pochopitelne, knihy nie su nove. Ale citat sa daju.
kitky
20.10.07,22:30
Dakujem
durisovad
21.10.07,06:20
Nemas za co a prajem prijemne citanie.
gabi9
03.11.07,18:54
kúpim hociakú knihu o numerológii, aj staré vydanie
Elena Navrátilová
03.11.07,19:01
V MARTINUS-e su knihy dost drahe, ako ostatne vo vsetkych knihkupectvach, ktore predavaju nove knihy. Ja v poslednych rokoch kupujem knizky z antikvariatu - cez internet. Skus si pozriet www.antikvariatshop.sk (http://www.antikvariatshop.sk)
Je tam aj klasika, ktora ta iste zaujme. Knihy, ktore si objednas, pridu za dva dni, su velmi spolahlivi. A hlavne ceny su menej ako polovicne oproti knihkupectvam. Pochopitelne, knihy nie su nove. Ale citat sa daju.Ja som bola v ZA v antikvariate a kúpila som aj Smäd po živote, Kameň a bolesť...
Zoltán Kovács
03.11.07,19:08
Hľadám a zbieram staré ekonomické a hospodárske písomnosti, tlačivá. Hlavne z konca 19. a začiatku 20. storočia. Viete o nejakom antikvariáte, kde sa nájdu aj takéto veci?
wagner
04.11.07,15:26
Neviem o akú hocijakú knihu o numerológii máš záujem. Myslím si, že nie všetci autori píšu zrozumiteľne a pravdivo o číslach, mriežkach a pod. Takže nehľadaj hocijakú knihu, ale od autora, ktorý Ťa neprivedie zbytočne do omylu. Pozri si na www.martinus.sk tam je veľký výber kníh o numerológii. Pokiaľ by som si ja z nich mala vybrať, tak asi len od jedného -dvoch autorov.
timike1971
09.12.07,12:13
Súrne
.........
Potr.knihu
D.Krman:Itinerarium
Simonides-Masník:Väzenie,vyslobodenie...
riga
14.12.07,07:12
dočítala som sa, že kniha vyšla u nás už v roku 1947...

W. Baumorth – Potupenie kríža – Trnava, Spolok Sv. Vojtecha, 1947

a naposledy

v roku 1998 ju tiež vydal Spolok sv. Vojtecha
ISBN 80-7162-249-4 počet stran: 291

Info je zo stranky:
http://www.legie.info/kniha/8931-wolfgang-baumroth-scandalum-crucis/dalsi_info

alebo sa skús obrátiť priamo na Spolok Sv. Vojtecha,
http://www.ssv.sk/
či Ti neporadia, kde knihu distribuovali...
ayya
30.12.07,07:58
prosim ...
nemate niekto zbytocnu knihu: vychova kojence v rodine ... autor jaroslav koch (a kolektiv) ...
rada kupim, pripadne si na cas poziciam a vratim, pozrite prosim doma, ci ju nahodou niekto z vas nema a bol by ochotny mi pomoct ... :)
velka vdaka
judy
30.12.07,09:15
ahoj, ja ju mam, ale knizky len zapoziciavam. ostatne cez SS
juditaz
Danna
04.01.08,17:43
Ahojky! Jsem tady poprvé a tak nevím, zda se můj dotaz zobrazí správně, ale mám velkou prosbu. Marně sháním knihu, který vyšla ve slovenštině a kterou jsem měla půjčenou v 80. tých letech od kamaráda, jenže bohužel nevím ani název knihy ani autora. :confused: Byl to výběr moderních horrorových povídek od různých autorů. Pamatuji si jen, že tam byla mimo jiné např. povídka s přibližným názvem - Paddingtonský vrah nebo vlak do Paddingtonu či tak nějak a povídka Měděný hrnec. Podle mého názoru to byla jedna z nejlepších knih tohoto žánru, která kdy vyšla. Nebyly tam žádné nadpřirozené bytosti, byly to příběhy, které se skutečně mohou stát či se stávají, ale o to víc mě mrazilo v zádech při jejich čtení. Pomůže mi, prosím, někdo? Moc děkuji za jakoukoli odpověď. :) Danna
wagner
15.01.08,17:13
Hľadám knihu od Allana Kardeca "Kniha duchov" . Kto mi pomôže ju zohnať? Je veľmi zaujímavá, práve ju mám požičanú.
krtoman
20.01.08,17:37
Aj ja hľadám knihu - Markus Heitz: Trpaslíci - potešila by som sa aj jej požičaniu. Ďakujem, EVA
Dáša_
20.01.08,17:52
Ahojky! Jsem tady poprvé a tak nevím, zda se můj dotaz zobrazí správně, ale mám velkou prosbu. Marně sháním knihu, který vyšla ve slovenštině a kterou jsem měla půjčenou v 80. tých letech od kamaráda, jenže bohužel nevím ani název knihy ani autora. :confused: Byl to výběr moderních horrorových povídek od různých autorů. Pamatuji si jen, že tam byla mimo jiné např. povídka s přibližným názvem - Paddingtonský vrah nebo vlak do Paddingtonu či tak nějak a povídka Měděný hrnec. Podle mého názoru to byla jedna z nejlepších knih tohoto žánru, která kdy vyšla. Nebyly tam žádné nadpřirozené bytosti, byly to příběhy, které se skutečně mohou stát či se stávají, ale o to víc mě mrazilo v zádech při jejich čtení. Pomůže mi, prosím, někdo? Moc děkuji za jakoukoli odpověď. :) Danna

No teda, tu poviedku medeny hrniec si pamatam. Jedna z najhrozostrasnejsich. Teda, nečitala som ju, iba počúvala kedysi dávno v IRŠ. A pamatam si ju už cca 25 rokov :eek::eek: Riadny horor.
andrej_rv
20.01.08,18:11
Byl to výběr moderních horrorových povídek od různých autorů. Pamatuji si jen, že tam byla mimo jiné např. povídka s přibližným názvem - Paddingtonský vrah nebo vlak do Paddingtonu či tak nějak a povídka Měděný hrnec. Pomůže mi, prosím, někdo? Moc děkuji za jakoukoli odpověď. :) Danna
Mal by to byť výber poviedok zostavený Alfredom Hitchcockom pod názvom "Strašidlá najstrašnejšie". Prvý raz vyšiel tuším okolo roku 1970, ale nové vydanie je bežne dostupné aj v internetových kníhkupectvách - napr. tu http://www.martinus.sk/?uItem=25506
(Tá poviedka je od Agathy Christie - Vlak z Paddingtonu :))
pravnicka
08.02.08,16:18
Myslím si, že je to vydavateľstvo spolku sv. Vojtecha a je to asi päťročná. Možno ju kúpiť v kníhkupectve s kresťanskou literatúrou.

:D
wagner
08.02.08,18:59
Ja som tú knihu čo som hľadala objavila na internete www.cadpress.sk Pošlú emailom katalog, z ktorého si môžeš vybrať. Do troch dní som mala knihu doma a dá sa nakupovať aj u nich v Blave.
mamajaja
10.02.08,09:49
tuto knihu vydalo vydavatelstvo svateho Vojtecha v Trnave, ma predajne po celom Slovensku, skuste sa tam informovat...
ErikaDP
04.05.08,11:46
Ahoj,
hľadám knihu Jan Kefer: Praktická astrologie.
Hľadala som v internetových kníhkupectvách aj antikvariátoch, ale je vypredaná. Nevie mi niekto pomôcť?
Ďakujem
Bubačik
20.05.08,10:51
hladam knihu o Nostradamovi...keby niekto vedel o nejakej e-knihe, bolo by to najlepšie :)
deker
21.05.08,08:11
pri zadaní hesla "Potupenie kríža" na vyhľadávač Google sa objaví množstvo ponúk v knižniciach v Trnave,Tekove atď.
Pekný deň.
abel
25.11.08,08:39
Cez víkend som prečítala knihu od Jeffrey Archera Kain a Ábel. Bola by som veľmi vďačná, ak by niekto poradil, kde môžem zohnať druhú časť s názvom Ábel a Kain, prípadne by ju bol ochotný na víkend požičať.
pieces
27.02.09,18:06
uz dlhsie hladam knihu Somarske roky - autor Branko Copic a neviem ju nikde zohnat, nevedeli by Ste poradit?
dakujem!
Dav
23.08.09,18:17
Hľadám knihu - dievčenský román Claude Campaqne : Adieu, mojich pätnásť rokov.
Ďakujem.
Blankake
23.08.09,19:48
Hľadám knihu - dievčenský román Claude Campaqne : Adieu, mojich pätnásť rokov.
Ďakujem.
To je asi nejaké staršie vydanie, však? V knižnici si nezohnala? Či ju chceš kúpiť?
Dav
24.08.09,05:43
To je asi nejaké staršie vydanie, však? V knižnici si nezohnala? Či ju chceš kúpiť?
Je to stará kniha, chcem ju kúpiť.
Tweety
24.08.09,05:46
Je to stará kniha, chcem ju kúpiť.
Mne sa zdá , že ju v knižnici mám.
Dav
24.08.09,07:24
Mne sa zdá , že ju v knižnici mám.
Ak ju už nechceš, veľmi rada ju kúpim.
jozefsk
24.08.09,08:34
Ako sledujem tok príspevkov ,tak vidím ,že každý chce to ,čo sa nedá kúpiť :).Treba sa kus pomotať po nete a skúsiť aj iné eshopy
ako vyššie menovaný .Dnes už každé "kamenné kníhkupectvo" má aj eshop .Nie je teda problém sa informovať aj cez mail tam,kde to máte najbližšie...
Príklad: elitera.sk
Dav
24.08.09,08:36
Ako sledujem tok príspevkov ,tak vidím ,že každý chce to ,čo sa nedá kúpiť :).Treba sa kus pomotať po nete a skúsiť aj iné eshopy
ako vyššie menovaný .Dnes už každé "kamenné kníhkupectvo" má aj eshop .Nie je teda problém sa informovať aj cez mail tam,kde to máte najbližšie...
Príklad: elitera.sk
Pregooglila som - kniha je jedine v knižniciach.
Olice
24.08.09,08:50
Pregooglila som - kniha je jedine v knižniciach.
Tu je uvedená v antikvariáte: Sbohem mých patnáct let
http://www.wallstreet.sk/antik/antik.php?page=edicie&podstranka=veronika
Dav
24.08.09,09:05
Tu je uvedená v antikvariáte: Sbohem mých patnáct let
http://www.wallstreet.sk/antik/antik.php?page=edicie&podstranka=veronika
Ale nedá sa kúpiť.:mee:
Blankake
24.08.09,09:09
wagner
24.08.09,19:50
Skús sa spýtať na mdanko@centrum.sk Likviduje kníhkupectvo po jeho otcovi. Ja som tam zohnala tiež zaujímavý titul. Inak inzerát má na azete.
ErikaDP
02.09.09,14:38
Hľadám knihu MILANCHÓLIA od Milana Lasicu s obrázkami výtvarníka Ormandíka. Všade kde som hľadala je vypredaná, vraj sa zatiaľ nechystá dotlač. Nevie niekto poradiť ( ponúknuť ) ?
Tara1
02.09.09,19:34
Prosím, poraďte. Som z Trenčína, hľadám už dlhšie knihu "Debordelizace hlavy". Nemám šťastie a potrebovala by som ju celkom súrne.
buchač
02.09.09,20:01
Prosím, poraďte. Som z Trenčína, hľadám už dlhšie knihu "Debordelizace hlavy". Nemám šťastie a potrebovala by som ju celkom súrne.

Toto ja nepochopím .......
Výsledky 1 - 10 z približne 28 100 pre "Debordelizace hlavy". (0,17 sekúnd)Po zadaní slova a stlačení Enteru ....

http://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=%22Debordelizace+hlavy%22&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
jozefsk
03.09.09,09:28
Tara1
03.09.09,15:21
Ano,je to ona, len neviem kde ju dostať. Čo som hľadala v Trenčíne, nemajú nikde, tak som myslela či niekde v okolí by nebola.
arizona
03.09.09,17:32
Ano,je to ona, len neviem kde ju dostať. Čo som hľadala v Trenčíne, nemajú nikde, tak som myslela či niekde v okolí by nebola.
Ked ju tak súrne potrebuješ a v kníhkupectvách na okolí nemajú , prečo si ju neobjednáš cez net? Veď linkov Ti ponúkli dosť...:confused:
Tara1
03.09.09,18:50
S hanbou sa priznávam, že to neviem, nikdy som to nerobila.
arizona
03.09.09,19:13
S hanbou sa priznávam, že to neviem, nikdy som to nerobila.
Klikni si na link v prísp. 48
-Pod názvom a popisom (dolu) máš taký malý zlato-žltý štvorček - s obrázkom nákup. košíka
-klikneš na to a riadiš sa pokynmi
-vypíšeš svoje údaje a dáš odoslať

Skús to , určite to zvádneš! Len čítaj a postupuj podľa pokynov- samé ťa to navedie:)
( aj na iných stránkach, je to podobné )
Tara1
03.09.09,19:23
No moc si neverím, ale pokúsim sa. Ďakujem za podporu.
arizona
03.09.09,19:25
No moc si neverím, ale pokúsim sa. Ďakujem za podporu.
Skús, nemáš sa čoho báť. Keby niečo spýtaj sa :) Daj vedieť, ako sa ti to podarilo.
Simonab
04.09.09,07:41
Skús sa spýtať na mdanko@centrum.sk Likviduje kníhkupectvo po jeho otcovi. Ja som tam zohnala tiež zaujímavý titul. Inak inzerát má na azete.

Ako sa dostnem k zoznamu kníhm, ktoré ponúka? Stačí mu napísať na ten email?
Dav
04.09.09,07:52
Ako sa dostnem k zoznamu kníhm, ktoré ponúka? Stačí mu napísať na ten email?
Páči
Simonab
04.09.09,07:54
Páči

Ty si poklad. ďakujem krásne. Cmuk :);)

Ešte otázočka. To sú staršie knižky alebo aj nové sú tam?
Dav
04.09.09,08:02
Ty si poklad. ďakujem krásne. Cmuk :);)

Ešte otázočka. To sú staršie knižky alebo aj nové sú tam?
Myslím, že nové.
Tara1
04.09.09,10:33
Tak som to teda horko-ťažko zvládla, ani neviem na koľkýkrát. Tam na druhej strane sa na mne museli dobre baviť. Porada, ďakujem že si.
Dáša_
04.09.09,10:39
Tak som to teda horko-ťažko zvládla, ani neviem na koľkýkrát. Tam na druhej strane sa na mne museli dobre baviť. Porada, ďakujem že si.

neboj, my , co sme na druhej strane nie vzdy vidíme, čo sa deje. Pre nás je hlavné, že nakupuješ. Ja celkom bežne mávam telefonáty, keď sa niekomu nedarí a navigujem aj na diaľku. A vôbec mi to nevadí, teším sa, že s netom robia aj takíto ľudia. A myslím to vážne ( viem, čo hovorím,u mňa nakupujú bežne aj dochodkyne a sú úplne super zákazníci)
arizona
04.09.09,10:39
Tak som to teda horko-ťažko zvládla, ani neviem na koľkýkrát. Tam na druhej strane sa na mne museli dobre baviť. Porada, ďakujem že si.
Neboj sa , nikto sa nebavil :D
Druhý krát to zvládneš na prvý šup, všetci sa učíme :)
helicka
29.09.09,16:19
ahojte ,všetkým pekný večer:-)
súrne hľadám knihu od Stephena Kinga - Mrtva zona. obraciam sa na vás nakolko ju v kníhkupectvám márne hladám už niekolko rokov.Môže byť aj v češtine. Za tip dakujem Helka
marina8
29.09.09,16:23
ahojte ,všetkým pekný večer:-)
súrne hľadám knihu od Stephena Kinga - Mrtva zona. obraciam sa na vás nakolko ju v kníhkupectvám márne hladám už niekolko rokov.Môže byť aj v češtine. Za tip dakujem Helka


www.burzaknih.sk
Martasch
29.09.09,16:47
ahojte ,všetkým pekný večer:-)
súrne hľadám knihu od Stephena Kinga - Mrtva zona. obraciam sa na vás nakolko ju v kníhkupectvám márne hladám už niekolko rokov.Môže byť aj v češtine. Za tip dakujem Helka

Martinus http://www.martinus.sk/?uItem=73644
helicka
29.09.09,16:58
dakujem za tip,skúsim tam hned pozrieť,aj ked s malou dušičkou:-))
helicka
29.09.09,16:58
tak ten martinus je zlá voľba...tam som bola aj osobne aj cez internet...nemajú...
marina8
29.09.09,17:03
dakujem za tip,skúsim tam hned pozrieť,aj ked s malou dušičkou:-))


na tej burze knih si mozes zadat ze hladas knihu a ten kto ti ju moze ponuknut tak sa ti ozve
kingovky tam minule niekto riesil
ja som tam zohnala dobre knihy a za velmi lacny peniaz
helicka
29.09.09,17:55
dakujem:-) tvoj tip som využila,,hned som sa tam zaregistrovala aj si dala inzerát...dám vedieť či budem úspešná...papá H.
jozefsk
02.10.09,17:45
helicka kuk :

http://www.elitera.sk/stephen-king-mrtva-zona/d-448148/

bude ,ale kedy presne ? ale sa dočkáš ...podľa popisu vydavateľa to bude v októbri t.j. už teraz ,
hoď si ju do košíka a budeš ju mať hneď po vydaní ...
u.erika
04.12.09,18:44
Súrne hladám knihu v anglickom jazyku pre dcéru:
THE CAMBRIGE COMPANION TO GEORGE ORVELL
PetraB.
06.12.09,10:07
:)Ahojky

Posim vas neviete niekto o knihe ktora je npisana podla filmu Velmi nebezpečné známosti 1 ?.

Velmi prosím napište ak niečo o tom viete :)

Dakujem moc . Majte sa :)
patrika
10.12.09,07:13
Alenka35
03.01.10,16:25
myslim, ze maju to v panta rei, skus tam napisat mail
čakanka
05.01.10,09:24
prijemny den... aj ja hladam - Milovanie v husej koži... ak mate niekto na predaj, zlutujte sa, na nete co som presla je vypredana, diky
emte
26.05.10,09:28
Kto mi poradí, kde zoženiem knihy:
Robert Merle: Malevil
M. Bulgakov: Majster a Margaréta v slov. jazyku (Viem, že SME vydalo Svetovú knižnicu, medzi ktorými bola aj M. a M., Od Slovartu beznádejne vypredané).
Ďakujem.
Stina
26.05.10,09:36
Majster a Margareta - pozri www.gorila.sk
emte
26.05.10,09:48
odkazov na internetové kníhkupectvá, ktoré ju majú v ponuke je množstvo, žiaľ všetko vypredané...
Zuzka 335
26.05.10,12:01
Prehľadala som kníhkupectvá aj anikvariáty na Slovensku aj v Čechách, ale nikde už nie je možné zohnať knihu od Roberta Lomasa Muž ktorý vynašiel 20. storočie - Nikola Tesla. Prosím, nemá ju niekto na predaj????
Zuzana
mbielik
30.07.10,06:59
Kto mi poradí, kde zoženiem knihy:
Robert Merle: Malevil
M. Bulgakov: Majster a Margaréta v slov. jazyku (Viem, že SME vydalo Svetovú knižnicu, medzi ktorými bola aj M. a M., Od Slovartu beznádejne vypredané).
Ďakujem.
skus tu http://www.literama.sk/sk/knihy-autor/24245/robert-merle,
je tam toho viac od Merleho
mbielik
30.07.10,07:00
Kto mi poradí, kde zoženiem knihy:
Robert Merle: Malevil
M. Bulgakov: Majster a Margaréta v slov. jazyku (Viem, že SME vydalo Svetovú knižnicu, medzi ktorými bola aj M. a M., Od Slovartu beznádejne vypredané).
Ďakujem.
a este som nasiel aj Bulakova, http://www.literama.sk/sk/knihy-autor/3155/michail-bulgakov na Literama.sk
aviator
30.07.10,18:29
Ak by mal niekto navyše Rudel: Navzdory a Elsnic : Plachtění, budem vďačný.
Norushka
30.04.11,12:15
ahojte. vedeli by ste mi poradit nazov knihy a autora?? citala som ju asi pred 5 6 rokmi, pamätam si len matne obal a obsah :-D . Islo o nejake dievca, ktore vychovavali 4 zeny ci ako. Najprv bola "dievca" neskor "dievcina" a tak, podla veku, tiez presne neviem. Bola to nejaka rozpravka. Obal knihy tmavocerveny . Ak by niekto vedel, dakujem :)
carrrie
21.08.11,19:08
Hľadám knihu Beštia a blíženci. Čítala som ju dávno neviete aspoň autora? Pomohlo by pri hľadaní. ĎAkujem.
veronikasad
21.08.11,19:18
alessi
21.08.11,19:47
V MARTINUS-e su knihy dost drahe, ako ostatne vo vsetkych knihkupectvach, ktore predavaju nove knihy..

no trochen robim v tom obore. vyrobna cena knihy sa pohybuje od 1 - 3 eur. ale. plus marža autor/vydavateľstvo + marža veľkoocbchod + marža eshop
takže povedzme vydam knihu tak cca ma vyjde výroba na 2 eura, do martinusu ju musim poslať poštou to je 0,7 € + chcem niečo navyše to mame zatiaľ dokopy 3 €. ale martinus si povie my vam dame len 47 percent z predajnej ceny. a hned je cena 7 € bez dph(7,7€ s DPH) len aby som ja dostal 3 €. a teraz povedzme že som vyadavateľ tak na autorsku zmluvu musim dať 10/15 percent z 3 Eur. povedzme že 10 percent(poskytujem tretím stranam na predaj) to je 2,70 pre mna. čiže ako vydavateľ mam čo z toho? akurat dobrý pocit. pred štátom zvýšený obrat ale zisk 0,0 € Takže čo urobím nabuduce? a to je ten reťazec ešte minimalny. a nayvše knihy s apredavaju do veľkoskladov komisionalne, žiadne cash. Sa potom ani nečudujem že ludia ani moc nekupuju knihy, či nečitaju.
peterknazeje
21.08.11,20:00
Hľadám knihu Beštia a blíženci. Čítala som ju dávno neviete aspoň autora? Pomohlo by pri hľadaní. ĎAkujem.
knihu dostanete napriklad v antikvariate (http://www.antikvariat-sova.sk/kniha/H5442/bestie-a-blizenci.php)
pevan
25.03.13,19:30
Hľadám sci-fi knihu, resp. poviedku, či meno autora takéhoto obsahu: Vesmírna loď bola vyslaná za účelom hľadať život v kozme. Keďže sa nevrátila v predpokladanom čase a stratili s ňou kontakt, bola vyslaná ďalšia vesmírna loď. Tá zistila príčinu odmlčania sa vesmírnej lode č. 1. Na planéte, kde pristala, boli inteligentné stroje, ktoré zbavili posádku myslenia a rozumu a usmrtili ju.
Túto poviedku som čítal veľmi dávno, v 60-tych rokoch.
Veľmi pekne ďakujem za ochotu.