danusa
10.02.05,15:22
akym kurzom mam preratavat prijmy na devizovy ucet pri vyplnani DP?
kurzom nbs k 31.12., priemernym mesacnym kurzom mesiaca kedy bola platba prijata alebo kurzom dna kedy bola platba prijata?

vdaka
saman
10.02.05,15:30
veduca, nechapem co chces, len tusim... pozri § 31 zakona o dani z prijmu.
babenko1
10.02.05,18:12
kurzom NBS dňom uskutočnenia prípadu - zákon o účtovníctve § 24