petovsan
16.07.07,22:29
Scestovaní výletníci, viete mi, prosím, niekto doporučiť kontakt na nejaké dobré súkromné ubytovanie v Taliansku - oblasť Lignano ???
Rozhodli sme sa na poslednú chvíľu, že by sme tam aj so známymi strávili dovolenku v nejakom apartmánovom dome (alebo bungalove) ... a cez cestovku, ani na nete som zatiaľ nič vhodné nenašla. Hotel neprichádza do úvahy, obe rodiny máme malé deti, ktoré poobede pomerne dlho spia a nechceme tráviť dovolenku len na hotelovej izbe.
Moja predstava je: súkromný domček min. o 3 miestnostiach + kuchyňa, s oplotenou záhradou, grilom, nie ďaleko od mora ... no a tej mojej nenáročnej predstave by neprekážal ani nejaký menší bazénik pre deti :D :D :D
Poradí mi niekto, kde hľadať?
elgea
17.07.07,06:18
Dobry den, skuste pozriet na www.lignano.it (http://www.lignano.it). stranka je aj v cestine.
Mozno sa nieco podari najst.
petovsan
17.07.07,13:39
Díky za tip, tam som to už prebrázdila ... nenapadne náhodou niekoho ešte čosi iné?
elgea
18.07.07,05:44
Dobry den, este ma napadla cestovna kancelaria z Nitry.
www.ergosamuels.sk.
Robi zajazdy do Lignana.
GABAZ
18.07.07,06:36
Ze vraj su dobre ponuky na stranke www.lampo.it
kačenka
18.07.07,07:10
ja som si istá, že treba ísť v Lignano do agentúry a tam isto ponuknú niečo podľa predstáv. Či domček, prípadne apartmán. Je tam toho veľa.
Známy chodia každý rok do Bibione a vždy nájdu ubytovanie a je na výber.
A či už Lignano alebo Bibione je to jeden čert. Komu sa páčia nekonečné preľudnené pláže.
Lenuška
18.07.07,07:34
Díky za tip, tam som to už prebrázdila ... nenapadne náhodou niekoho ešte čosi iné?

Môžem doporučiť CAORLE.......www.caorle.it
petovsan
27.08.07,09:35
Tak už sme sa vrátili z IT ... ubytovanie som nakoniec našla čírou náhodou priamo na www stránke istej talianskej rodiny, ktorá v Lignane prenajíma svoju rezidenciu. Pre tých, ktorí hľadajú podobný štýl ubytovania, pripájam odkaz na www.residenzazaccolo.it
Apartmány boli pekné, čisté, moderno a účelne zariadené, okolo samá tropická zeleň, od mora a centra vzdialené 2 uličky. Cena takéhoto apartmánu sa oproti cenám ponúkaným prostredníctvom slovenských CK pohybovala na úrovni cca 50% - 60%, takže ak hľadáte ubytovanie na súkromí, doporučujem zháňať ubytko priamo tam, ušetríte kopec EUR na taliansku zmrzlinku a pod. delikatesky.
Lenuška
27.08.07,09:47
vitaj doma.....
uko
27.08.07,09:56
Tak už sme sa vrátili z IT ... ubytovanie som nakoniec našla čírou náhodou priamo na www stránke istej talianskej rodiny, ktorá v Lignane prenajíma svoju rezidenciu. Pre tých, ktorí hľadajú podobný štýl ubytovania, pripájam odkaz na www.residenzazaccolo.it (http://www.residenzazaccolo.it)
Apartmány boli pekné, čisté, moderno a účelne zariadené, okolo samá tropická zeleň, od mora a centra vzdialené 2 uličky. Cena takéhoto apartmánu sa oproti cenám ponúkaným prostredníctvom slovenských CK pohybovala na úrovni cca 50% - 60%, takže ak hľadáte ubytovanie na súkromí, doporučujem zháňať ubytko priamo tam, ušetríte kopec EUR na taliansku zmrzlinku a pod. delikatesky.
kolko vas to teda stalo na nase? ako dlho ste boli? ako ste to zajednali? moja prva dovolenka pri mori bolo Lignano. chcela by som sa tam este niekedy vratit a ukazat to mangelovi ;)
alaya1
21.09.10,08:54
Mne na Talianskom pobrezi vadia tie organizovane plaze. mam rada sukromie, viac miesta a svoje plazove potreby, nie slnecnik na slnecniku.
Lucia Luptakova Barborova
29.06.12,17:35
prosim info o tom ubytovani ci by tam voslo okolo 9-10 ludi a kolko to stalo dakujem