Baďa 3
18.07.07,00:19
Viem,že väčšina ľudí už spí no ja neviem, čo skôr. Vedel by mi niekto poradiť ako sa ako začínajúca firma viem dostať k pôžičke alebo k úveru? Banky a nebankové inštitúcie musím vynechať. Keďže firma ešte nemá žiaden majetok,nemám čím ručiť, ani nikoho kto by mi prišiel za ručiteľa alebo ručil svojim majetkom.Na súkromnú osobu mi tiež nikde neschválili. Počula som, že sú ľudia, ktorí požičiavajú peniaze ako súkromné osoby a nepotrebujú žiadne ručenie, ale pýtajú väčší úrok. To by mi nevadilo. Neviete mi niekto niekoho odporučiť? Potrebujem 200 000 Sk na pol roka s možnosťou mesačnej splátky. Nepoznáte niekoho hoci aj súkromnú osobu čo by bola ochotná požičať? Úrok rešpektujem. Vopred ďakujem. Ak sa nájde niekto čo má dajme tomu zvyšných 200 000 a chce ich zúročiť tak môj e-mail je: bada3@zoznam.sk alebo mob.: 0918 341 322, 0910 687 440 pošlite mi smsku a ja Vám zavolám.
calawen
18.07.07,07:54
Mám len jedno upozornenie... ani nehľadajte v inzerátoch v novinách... tí klamú kde sa dá... mám svoje skúsenosti...
Baďa 3
18.07.07,09:27
Ohľadom inzerátov a bánk mám skúsenosti preto sa touto cestou ani neuberám. Škoda, že nepoznám nikoho kto by mi tých 200 000 vedel na pol roka požičať. Potrebujeme totiž prefinancovať jeden projekt, kde je splatnosť faktúr až po ukončení stavby. Aj tak ďakujem.
lea8910
02.11.10,08:30
Ahoj chcem sa ťa opýtať či sa ti podarilo takýmto spôsobom nájsť investora?:o