allimpex
18.07.07,09:15
Zdravím poraďákov a prosím o radu.
Som na RD, ktorú nechcem ukončiť a môžem chodiť do tej istej práce na čiastočný úväzok.
1. V ZP mi povedali, že musím ako zamestnávateľ zaslať oznámenie a platit odvody aj ked RD neukončujem,
2. SP mi povedali, ze nemám robit nič (nezasielať žiaden RL), len chodiť do práce, brať výplatu, neplatiť odvody a zaslať RL ukončenie prerušenia RD a nástup do zamestnania až keď mi normálne oficiálne skončí RD po 2,5 roku dietata a nastúpim na plný uväzok a vtedy aj začnem platiť odvody.

Môže mi niekto poradiť, či je to tak správne, alebo aké povinnosti vyplývajú zamestnávateľovi pri takomto nástupe zamestnankyne do práce, alebo či nieje lepšie riešiť situáciu dohodou a v tom prípade, aké sú povinnosti zamestnávateľa voči SP a ZP?
dakujem za pomoc, hexa
Tweety
18.07.07,07:36
1. áno, oznámenie zamestnávateľa je potrebné, odvody platíš ako klasicky zamestnanec
2. povedali to nesprávne, cez RLFO sa ukončí prerušenie-RD, t.j. budeš zamestnancom , s povinnosťou odvodov.
allimpex
18.07.07,07:59
Priznám sa nerozumiem.... teraz som sa dovolala do SP a potvrdili mi, ze menám nič posielať, žiadne RL ani prerušenie ani začatie, vôbec nič, ale odvody mám normálne začať platiť. . .
Tweety
18.07.07,08:02
Tomu nerozumiem zase ja, mám zamestnankyne na RD a súčasne pracujú a robím to presne takýmto spôsobom.
allimpex
18.07.07,08:11
No povedala mi to slečna v SP na tel. čísle 50262402, a potom aj p. Kopáčik tel.č. 50262453 zo SP... Pozrel sa aj priamo do systému podľa rodného čísla, a povedal, že je to takto v poriadku. Zdá sa mi to divné, bude platiť odvody aj štát aj zamestnávateľ? asi áno...