judyt
18.07.07,12:26
Re: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo
:confused: Ahojte, som velmi nahnevana. Minuly tyzden manzel dostal list zo Vseob. zdrav. poistovne, ze nesplnil svoje povinnosti. Manzel ma od 1993 zivnost, a predstavte si ze oni o tom nevedeli,ale v liste vedeli napisat presny datum splatnosti ZL, hoci som posielala vypisy za kazdy rok /inac manzel nevykonava zivnost od roku 1994, takze som posielala nulove/. Teraz sme tam boli osobne a pani nam povedala ze VSZP neekzistuje le od roku 1.1.1995, a vtedy oni preberali vsteky udaje od Soc.poist., lebo do roku 1994 patrili len tam. Ked otocim ZL tak na zadnej strane je napisane ze to v roku 1993 dostali kopie DU a Narod zdravotnej poi., takze vsade vedeli ze on je zivnostnikom. Opytala som sa ze tak manzelove udaje preco nebrebrali, a ona, lebo asi ani tam vtedy nevedeli o tom ......:confused::eek: . A ona len teraz na to prisla ako spracuvala rocne zuctovanieya rok 2006. A ja sa opytam a tie dalsie roky, vypisy a rocne zuctovanie za rok 2005? Vtedy na to neprisli? Vo VSZP sme vybavili vsetko a ta draha pani povedala ze o tri roky mozeme cakat pokutu za zanedbanie povinnosti. Som taka nahnevana, poradte mi co mam robyt aby sme pokuty obisli. Alebo ked viete ze priblizne kolo ta pokuta bude. Ja viem ze som sa obratila dobre a pomozete nam. DAKUJEM:mee:
judyt
19.07.07,05:46
Neprecital to este nikto, to neverim, a vas nazor. Prosim zareagujte na to:mee:
liba2
19.07.07,05:53
mimotemy
Prečítalo to 134 poradákov...
Monika Kováčová
19.07.07,05:53
Pokiaľ máš možnosť vydokladovať splnenie oznamovacej povinnosti neobávaj sa pokuty. Doručenkou pošli odpoveď na výzvu na splnenie oznamovacej povinnosti + prilož kópie splnenia oznamovacej povinnosti (t.j. tie doklady, ktoré píšeš, že máš.)
endrju
19.07.07,06:02
Neprecital to este nikto, to neverim, a vas nazor. Prosim zareagujte na to:mee:

:eek:

Prečo očakávaš vyjadrovanie názorov v téme, ktorá je nadpísaná "Precitajte si !!!!"???

Prečítal som si. Nenašiel som v napísanom texte zrozumiteľnú formuláciu problému, ku ktorému by bolo nutné vyjadriť akýkoľvek názor a preto som po prečítaní pokračoval v čítaní iných tém a vo vyjadrovaní názorov k zrozumiteľne sformulovaným otázkam alebo problémom v iných témach.
Predpokladám, že podobne sa zachovala väčšina z tých, ktorí tému otvorili a prečítali si ju.

Odporúčam pri zakladaní témy chvíľu času venovať aj premýšľaniu nad výstižným pomenovaním a zároveň aj nad správnym zaradením do príslušnej porady.

P.S.
Tak ako uvádza liba2, napriek nevhodnému pomenovaniu si tému skutočne prečítalo viac ako 100 návštevníkov stránky.