vysokan
18.07.07,14:57
Ahojte poradaci,

tak potreboval by som s niecim pomoct. Poobzeral som sa po porade, a nenasiel som odpoved... mozno som sa nepozrel dostatocne dobre... ale asi hej.

Zaujimalo by ma, ci je mozne, aby zamestnanec ktory je prijaty na tu istu poziciu mohol dostat menej, ako druhy. To jest. U nas sa sklada hodinova mzda z dvoch casti, jedna je zaklad, a druha osobne ohodnotenie.

Moze dostat jeden zamestnanec na tej istej pozicii ako zaklad odlisnu sumu, ako druhy? Nejedna sa o nejaku diskriminaciu? alebo co?

Mozno sa budete cudovat, ale mam taky pripad, ze jeden ma 70 Sk a druhy 170 Sk. Ked chceme stanovit a teda zaroven z doterajsieho zakladu prejst na zaklad vyssi, tak musime ist aspon na 90 Sk, co by znamenalo rezervu 10 Sk, pre toho ktory ma 170 Sk - teda ze nieje na strope, a viacej nedostane.
Ale zaroven nechceme, nemame dovod menit tych 70 Sk, pretoze sa to povazuje za adekvatne jeho vykonom... Sef spominal, ze moze byt niekto aj 4 krat efektivnejsi ako druhy... no neviem. Podla mna to bude asi nieco s diskriminaciou, ze nemoze dostat zaklad mensi / nizsi ako ma jeho kolega na tej istej pozicii.

Dakujem za pomoc.