atka4
19.07.07,12:48
Dostala som už nové CD s aktualizáciou rel. 8600.

Jednou z novôt mala byť možnosť vytvoriť RL FO pre jeho elektronické zaslanie do SP.
Mám prípad, zamestnanec, ktorý je na neplatenom voľne, takže som to chcela nahlásiť, vytvorila som teda RL FO podľa inštrukcií, ale SP ho neakceptovala, nakoľko v RL FO neboli vyplnené - vygenerované údaje o konkrétnej FO, t.j. meno, priezvisko, r.č. a ostatné, len o zamestnávateľovi + dátum prerušenia.

Nemáte s tým skúsenosť?
endrju
19.07.07,12:43
Skúsila si rovnakú otázku položiť dodávateľovi softvéru?
atka4
20.07.07,10:11
Skúsila si rovnakú otázku položiť dodávateľovi softvéru?
Riešim to aj s nimi.
cloe
01.09.07,21:17
Dostala som už nové CD s aktualizáciou rel. 8600.

Jednou z novôt mala byť možnosť vytvoriť RL FO pre jeho elektronické zaslanie do SP.
Mám prípad, zamestnanec, ktorý je na neplatenom voľne, takže som to chcela nahlásiť, vytvorila som teda RL FO podľa inštrukcií, ale SP ho neakceptovala, nakoľko v RL FO neboli vyplnené - vygenerované údaje o konkrétnej FO, t.j. meno, priezvisko, r.č. a ostatné, len o zamestnávateľovi + dátum prerušenia.

Nemáte s tým skúsenosť?

Atka, prosím ťa, idem prvý raz zasielať elektronicky z Pohody mesačné výkazy a taktiež RLFO. Vôbec neviem ako na to? Ak budeš môcť poradiť, budem ti vďačná. Samozrejme aj niekomu inému, kto pracuje v Pohode. Díky.
Dominika 21
04.09.07,16:00
Ahoj,

vyskusala si si pozriet zoznam chyb zo socialnej poistovne? Ak ano a chyby nevies identifikovat, posli tento zoznam a XML subor do Pohody. Urcite Ti pomozu.
Dominika 21
04.09.07,16:02
Atka, prosím ťa, idem prvý raz zasielať elektronicky z Pohody mesačné výkazy a taktiež RLFO. Vôbec neviem ako na to? Ak budeš môcť poradiť, budem ti vďačná. Samozrejme aj niekomu inému, kto pracuje v Pohode. Díky.

Ahoj,

RLFO zasles z Pohody nasledovne:

v agedne Personalistika si vyfiltruj prislusneho zamestnanca a cez povel "Zaznam/Vytvorit RLFO" vygenerujes prislusne subory kt. mozes odoslat.
atka4
16.01.08,19:58
Ahoj,

vyskusala si si pozriet zoznam chyb zo socialnej poistovne? Ak ano a chyby nevies identifikovat, posli tento zoznam a XML subor do Pohody. Urcite Ti pomozu.
Po dlhom čase, ale... ako som pochodila?
Samozrejme, že som komunikovala aj s pracovníkmi Stormware.
Zaslala som im výstupné údaje, xml aj txt, nevedeli prísť na to, prečo to nejde. Chceli teda zaslať zálohu dát spoločnosti, ale... viete, to už sú interné údaje, to som nebola ochotná....
Po up-grade to už fungovalo.
Takže neviem, kde bol problém.
Janaex
16.01.08,20:54
podľa mňa to bude chyba na starne dodávateľa,ale pri elektronickom zasielaní máš ešte možnosť vytvoriť RL cez manuálny vstup,kde si RL natypuješ ručne,ak ti napríklad beží 8-dňová lehota na predloženie RL-prerušenie. Ak dodávateľ záhlási,že program je Ok,ešte by som sa obrátila na pobočku,nech na to pozrú oni. Inak pri zasielaní RL-prerušenie ti na jednom tlačive vezme aj dátum vzniku aj dátum zániku prerušenia.
atka4
21.01.08,17:24
podľa mňa to bude chyba na starne dodávateľa,ale pri elektronickom zasielaní máš ešte možnosť vytvoriť RL cez manuálny vstup,kde si RL natypuješ ručne,ak ti napríklad beží 8-dňová lehota na predloženie RL-prerušenie. Ak dodávateľ záhlási,že program je Ok,ešte by som sa obrátila na pobočku,nech na to pozrú oni. Inak pri zasielaní RL-prerušenie ti na jednom tlačive vezme aj dátum vzniku aj dátum zániku prerušenia.
jasné, že som v 09/07 aj urobila, len radšej využívam SW, ak mi to pomôže skrátiť čas práce...
Obyčajne pri zápisoch a prepisoch človek môže spraviť pár chybičiek, tak to chcem nechať na SW /ať delá :)/, ja budem niečo iné.
:)