Cala
20.07.07,15:04
potrebujem pomoc pri zaradeni HIM - jedná sa o WIFI hardware - RF terminály, Acces Porty, Switche atď.
neviem k tomuto najsť - Klasifikáciu produkcie
Ďakujem:rolleyes:
ekopo
20.07.07,18:07
1. prečo súrne?
2. tieto komponenty majú OC nad 30 tis.Sk? Jednotlivo, alebo ako súbor?
Priklonil by som sa k odpisovej skupine 1 pretože sú to komponenty viac menej k PC.
Cala
21.07.07,15:42
1. prečo súrne?
2. tieto komponenty majú OC nad 30 tis.Sk? Jednotlivo, alebo ako súbor?
Priklonil by som sa k odpisovej skupine 1 pretože sú to komponenty viac menej k PC.
zaradovat sa to bude ako subor, takze hodnota je podstatne vyssia ako 30 tis., ale ja potrebujem vediet klasifikaciu produkcie teda KP dakujem
andrej_rv
21.07.07,18:17
zaradovat sa to bude ako subor, takze hodnota je podstatne vyssia ako 30 tis., ale ja potrebujem vediet klasifikaciu produkcie teda KP dakujem
Súbor sa v zmysle § 26 ods. 2 ZoDP zaraďuje do odpisovej skupiny podľa hlavného funkčného celku. Pokiaľ budú uvedené zaradenia tvoriť súbor s jedným alebo viacerými PC, celý súbor by sa mal zaradiť do KP 30.02.12 - Číslicové počítače so vstupnými a výstupnými jednotkami.
Pokiaľ budú súbor tvoriť len WiFI, porty atď., spadajú pod KP 30.02.17 - Časti, súčasti a príslušenstvo pre stroje na spracovanie dát. (Tento KP zahŕňa podľa vysvetliviek ku KP napr. podložky pod myš, príslušenstvo pre sieťový interface, porty).
Cala
21.07.07,19:17
dakujem za radu - to bolo rychle a ja to potrebujem do pondelka
ekopo
22.07.07,11:16
expres= 1 min.
súrne= 15 min.
rýcho=12 hod.
obyčajne= do pondelka
:) :) :)