Jozef Mihál
22.07.07,16:03
Dovoľte mi informovať Vás o pripravovanom seminári

Novela Zákonníka práce (http://www.porada.sk/autolink.php?id=10&script=showthread&forumid=41) + mzdárske aktuality

Obsahom seminára bude najmä rozbor zmien v Zákonníku práce (http://www.porada.sk/autolink.php?id=10&script=showthread&forumid=41).

Stáli návštevníci mojich seminárov vedia, že môj výklad má ďaleko od predčítavania novelizovaných paragrafov - naopak ide priamo a jasne na vec s dôrazom na komplexné vysvetlenie dopadu zmien na celý obsah toho, čo voláme "mzdové účtovníctvo".

Na seminári sa zameriame na tie zmeny Zákonníka práce, ktoré majú praktický dopad na personálnu prácu vo firme a na mzdovú politiku firiem. Ukážeme si, ktoré novinky sú pozitívne, s ktorými sa "treba zmieriť" a ktoré novinky možno využiť na optimalizáciu mzdových nákladov firmy.

Na seminári súčasne získate informácie o pripravovaných zmenách ďalších zákonov (sociálne poistenie, zdravotné poistenie, daň z príjmov zo závislej činnosti), aby ste sa na ne mohli vopred pripraviť a včas stanoviť stratégie odmeňovania a práce so zamestnancami vo vašej spoločnosti pre rok 2008.


Miesta konania a termíny sú nasledovné:

P.Bystrica 4.9.2007, organizuje p. Mancová, email: j-ecowork(ZAVINAC)slovanet.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Trnava 5.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), "U Kotasa" - Ľ.Podjavorinskej/Kollárova

Žilina 6.9.2007, organizuje RELIA, Dom odborov

Prievidza 10.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), v priestoroch Žilinskej univerzity na Bakalárskej 2

Bratislava 12.9.2007, organizuje RELIA, budova SZVD Mliekarenská 10

Košice 13.9.2007, organizuje p.Kováčik, Biely dom. Info: tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Topoľčany 17.9.2007, organizuje Mgr.Zita Lauková, Obvodný úrad. Info: www.topacademy.sk (http://www.topacademy.sk)

Nitra 18.9.2007, organizuje RELIA + AURUS, priestory Agroinštitútu VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk (http://www.akademiaplus.sk)

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, Mliekarenská 10. Info: www.comal.sk (http://www.comal.sk)

Galanta, 3.10.2007, prihláška viď napravo.

Banská Bystrica, 17.10.2007, organizuje AkadémiaPlus. Info: www.akademiaplus.sk (http://www.akademiaplus.sk)

Košice, 28.11.2007, organizuje Compservice, Magistrát (Biely dom). Info www.compservice.sk (http://www.compservice.sk)

Poznámka. Na rozdiel od iných agentúr som sa rozhodol neorganizovať semináre k novele Zákonníka práce počas letných prázdnin, ale až v septembri. Myslím, že leto je na to, aby sme si všetci čím lepšie oddýchli od práce. Novela Zákonníka práce je rozsiahla a náročná na pochopenie ale určite stačí, ak sa potrebné informácie dozviete až v čase pred spracovaním miezd za september. Naviac v septembri už budeme poznať bližšie zámery kompetentných orgánov, pokiaľ ide o pripravované novelizácie ďalších zákonov a tak na jednom školení získate viac, než len informácie o novele Zákonníka práce.

Ukážku z toho, čo sa dozviete na seminári, nájdete ak kliknete sem. (http://mihal.blog.sme.sk/r/21330/Zakonnik-prace.html)
Farks
23.07.07,07:20
ja by som uvítala nejaké školenie v okolí Prievidze
Gabi03
25.07.07,12:58
Ja naozaj mám záujem v Nitre. :D
Monika Kováčová
25.07.07,14:23
Poprosím Piešťany...
Steranková
25.07.07,19:10
Chcela by som sa spýtať, či tieto semináre robíte aj na východe, v ponuke sú Košice, no ja myslím na Bardejov, prípadne Prešov. Kedže som ešte na takomto seminári nebola /mzdy robím prvý mesiac/, chcela by som taktiež informáciu o cennách takýchto seminárov. Ďakujem pekne.
ZuzanaP
26.07.07,04:01
Dobrá by bola aj Považská Bystrica (už som sa zúčastnila na seminári o ZP), ale uspokojím sa aj so Žilinou. :---
Orsz
26.07.07,04:44
Ja by som veľmi uvítala TRENČÍN ;) .
Jozef Mihál
26.07.07,07:40
Chcela by som sa spýtať, či tieto semináre robíte aj na východe, v ponuke sú Košice, no ja myslím na Bardejov, prípadne Prešov. Kedže som ešte na takomto seminári nebola /mzdy robím prvý mesiac/, chcela by som taktiež informáciu o cennách takýchto seminárov. Ďakujem pekne.
Ceny seminárov s mojou účasťou v Košiciach, ktoré organizuje pán Kováčik (neplatič DPH), sa pohybujú okolo 900 Sk.
ZuzanaP
26.07.07,07:45
Po dohode s pani Mancovou (Age Infosa) by som mal robiť seminár v Považskej Bystrici už v prvom septembrovom týždni, ak sa nemýlim, tak v utorok 4.9.2007


Super už sa teším.....;)
Jozef Mihál
26.07.07,07:45
Ja by som veľmi uvítala TRENČÍN ;) .
V Trenčíne "so Zákonníkom práce" nebudem. Pani Meravá (RIA) sa rozhodla na túto tému pozvať si ako lektorku pani Vojtekovú z MPSVaR.
Eulalia
27.07.07,02:44
Ako rodený pesimista sa obávam, že sa k Vám nikto nepridá.
Zbytočná obava, ja sa pridám:) Ale vzhľadom na to, že do Trnavy to nie je ďaleko, hlasovala som za TT:) Monika, môžeme sa tam vybrať spolu.
veronikasad
30.07.07,07:25
Tento týždeň anketu uzatváram, preto poprosím všetkých, čo ešte nehlasovali a čítajú tento príspevok, aby sa v (anonymnej) ankete vyjadrili.

Anketu nájdete "hore" na začiatku témy.

Cenné sú aj odpovede "nemám záujem" a "už som prihlásená inde".

Trnava, Žilina a Banská Bystrica majú zatiaľ relatívne málo hlasov...

P.Mihál, skúste prosím pridať do ankety aj Prievidzu. Nechce sa mi veriť - aj keď tam už nejaké semináre o ZP boli alebo budu od iných firiem, že len traja majú záujem o ten Váš.
Ďakujem

------------
Veronika
Janca
30.07.07,09:03
No to je super, tak sa mám z Nitry odhlásiť ???
Školenia sa robia najčastejšie v budove Vysokej školy dopravnej (pri stanici) v tej malej zasadačke by to bolo výborné a prístupnosť by bola pre každého. Alebo vo veľkej aule, tam je miesta ešte viac.
Taktiež často robievajú školenia v budove Petrochémie - oproti TESCU, to určite poznáte.
Potom by sme mohli dať pifčotreff...verím, že tam príde dosť ľudí a aj prievidzskí poraďáci !!!!
Janca
30.07.07,09:06
Len dúfam, že to nebude v čase od 14.8.-24.8. - som na dovolenke, kedy to plánujete ?
Gabi03
30.07.07,09:09
Zatiaľ informácia pre Nitru - záväzný termín školenia v Nitre je 18.9.2007.

Ooooo nie :( , to idem na služobnú cestu. :(
veronikasad
30.07.07,09:18
Pani Veronika - OK, školíčko bude aj v Prievidzi. Poprosím Vás, prípadne iných Prievidžanov, aby ste mi dali tip na vhodné priestory, pretože to bude moja premiéra v PD (sú vhodné priestory Žilinskej univerzity v PD?).
..
Súhlasím s Janca - v budove Źilinskej univerzity Sú minimálne 3 miestnosti vhodné na školenia, záleží od počtu prihlásených účastníkov. Na prvý seminár by mala stačiť mala zasadačka. Čo tak spropagovať to aj mimo PORAD-y - v prievidzskom "klebetníku" PRIEBOJ al. v inzerných novinách
PRIEVIDZSKO.

----------
Veronika
Janca
30.07.07,09:23
Dobrý nápad Veronika, tiež doporučujem a čím skôr....
DanielaSL
30.07.07,09:40
Jozef o Poprade sa neuvažuje? Radšej by som uprednostnila Poprad ako KE , aj keď v KE môžem stretnúť viac mojich poraďáckych priateľov... :) ;)
Janca
30.07.07,09:45
P. Mihal môžte ma registrovať záväzne na toho 10.9.07, lebo odchádzam na dovolenku a keď prídem budem mať hlavu v smútku z iných vecí a mohla by som zabudnúť sa prihlásiť. Druhý dôvod prečo by som nemusela prísť - zrútenie BOEINGU 737 :)
IL342
31.07.07,11:24
Mala by som záujem o Trenčín, prípadne Žilinu. Išlo by to, je nás viac?
Jozef Mihál
02.08.07,08:37
Dovolím si upozorniť záujemcov, že v prvom príspevku tejto témy je už priložená prihláška na semináre v Žiline, Prievidzi, Bratislave a Nitre.

Pozor, v Bratislave len jediný termín 12.9.2007!

V prípade Vášho záujmu uvažujeme aj o školeniach v Trnave a Banskej Bystrici. Prosím, vyjadrite sa v ankete (viď hore).

Súčasne upozorňujem, že pri prihlásení a úhrade poplatku za školenia organizované spol. RELIA do 31.8.2007 bude poskytnutá zľava 200 Sk z obvyklej ceny. Využite to a súčasne si zabezpečte miesto pri očakávanom veľkom záujme.

Len tak mimochodom, porovnajte si moju cenu za seminár s konkurenciou, napríklad tu:

http://www.porada.sk/calendar.php?do=getinfo&day=2007-8-7&e=720&c=4

alebo tu:

http://www.porada.sk/calendar.php?do=getinfo&day=2007-8-8&e=726&c=4
tonkat
02.08.07,09:06
Mala by som záujem o Trenčín, prípadne Žilinu. Išlo by to, je nás viac?
Aj ja sa prihováram za Žilinu, ľudia sú po dovolenkách, tak preto asi ten malý záujem, ale oni sa určite dohlásia. Veď tu bolo vždy dosť ľudí. A ku komu potom pôjdeme? Hádam nás nenecháte len tak:).
tonkat
02.08.07,09:15
Ďakujeme pekne
ALDA
02.08.07,09:42
Termín Žilina:

6.9.2007 - Dom odborov (alebo "u Karola").

mimotemy Karol sa poteší.
ormika
02.08.07,10:00
Pán Mihál a čo Trnava? :mad:
ALDA
02.08.07,10:32
Pán Mihál a čo Trnava? :mad:

A Pezinok a celá Karpatská vinná cesta?
ormika
02.08.07,12:33
Tak asi pocupkáme do Nitry? ....:confused:
heike
02.08.07,13:07
Jozef o Poprade sa neuvažuje? Radšej by som uprednostnila Poprad ako KE , aj keď v KE môžem stretnúť viac mojich poraďáckych priateľov... :) ;)

Prihováram sa za Poprad, bola som síce na jednom školení, ale stále mi k tej novele niečo chýba.
Eulalia
03.08.07,02:34
Trnava bude.

Super, vďaka:)
Jozef Mihál
03.08.07,05:53
Majiteľ priestorov v Trnave sa vráti z dovolenky na budúci týždeň, termín s ním dohodnem teda až v pondelok.

Moja predstava je, aby sa školíčko v Trnave konalo v stredu 5.9.2007, prípadne v utorok 11.9.2007.
abel
03.08.07,06:30
Práve včera som hľadala, či aj JM nerobí seminár o novom ZP, a vidím, že som hľadala nejako povrchne. Tak si počkám na tú Trnavu, u nemenovanej konkurencie ma odradila tá neskutočná cena.
Skautka
03.08.07,10:51
Ako sa môžem prihlásiť sa na semínár v Košiciach ?
uzivatel2
06.08.07,06:25
Pripravujeme s pánom Dvorčákom (SOPK Poprad) aj seminár v Poprade. Predbežne na 14.9.2007.
Vďaka za Poprad, len v tomto termíne /14.-23./ som práve na dovolenke.
Snáď to vyjde na ďalších seminároch.
Jozef Mihál
06.08.07,08:39
Ako sa môžem prihlásiť sa na semínár v Košiciach ?
Prihlášku na seminár v Košiciach ešte nemám k dispozícií, informujte sa prosím priamo u organizátora pána Kováčika emailom na lokyas@lokomotiva.sk
heike
06.08.07,09:53
Pripravujeme s pánom Dvorčákom (SOPK Poprad) aj seminár v Poprade. Predbežne na 14.9.2007.

Ďakujem, už sa teším...
saskia26
06.08.07,10:27
V ktorom období v septembri je predpoklad konania školenia k nemocenským dávkam v PD?
saskia26
06.08.07,10:35
Seminár k nemocenským dávkam (s podtitulom "Ako si zvýšiť materské") pripravujem len v Bratislave.

BA mi bohužiaľ nevyhovuje. Zúčastním sa v PD na zákonník práce+mzdy. Je možné prípadne získať materiál z tohto školenia k nemocenským dávkam a za akých podmienok?
Jozef Mihál
06.08.07,10:38
saskia, materiály k nemocenským dávkam + materskému veľmi podobné tým, čo budú na školení, budú zavesené na www.drak.porada.sk.

Ale ako vždy hovorím, osobný kontakt ničím nenahradíš, nie všetko sa dá napísať.
Kukuč
07.08.07,05:36
Vážený p. Mihál,
prosím nebudete organizovať školenia v Dolnom Kubíne? Chodím až do Žiliny, alebo Martina, je to však ďaleko. Ste výnikajúci školiteľ a vrelo Vás odporúčam každému. Ako píšete zákon už každý z nás vie čítať, veď sme chodili do školy, ale tie medzery medzi riadkami viete skvele vyplniť a vysvetliť. Verím, že nás oravcov nenecháte nepovšimnutých. Budem rada ak táto prosba ostane nevypočutá.
Gabi03
07.08.07,05:39
Budem rada ak táto prosba ostane nevypočutá.

mimotemy :eek: To vážne?! :D :D
Jozef Mihál
07.08.07,08:32
Vážený p. Mihál,
prosím nebudete organizovať školenia v Dolnom Kubíne? Chodím až do Žiliny, alebo Martina, je to však ďaleko. Ste výnikajúci školiteľ a vrelo Vás odporúčam každému. Ako píšete zákon už každý z nás vie čítať, veď sme chodili do školy, ale tie medzery medzi riadkami viete skvele vyplniť a vysvetliť. Verím, že nás oravcov nenecháte nepovšimnutých. Budem rada ak táto prosba ostane nevypočutá.
Ďakujem za ocenenie. Rád som chodil prednášať do Dolného Kubína, kde sa síce zišlo ľudí menej ale to to viacej pozorných a zaujímavo diskutujúcich. Zdá sa však, že v Dolnom Kubíne školenia už robiť nebudem, bližšie info Vám určite rada poskytne organizátorka doterajších akcí p. Záňová.
DanielaSL
07.08.07,10:01
Prihlášku na seminár v Košiciach ešte nemám k dispozícií, informujte sa prosím priamo u organizátora pána Kováčika emailom na lokyas@lokomotiva.sk

Práve včera mi prišla domov pozvánka od pána Kováčika na tvoj seminár..tak zvažujem...Košice či Poprad?
Iveta Matlovičová
07.08.07,14:44
Pán Mihál a kedy asi bude k dispozícii videozáznam zo školenia ? Bolo by to super!!!
M0NIKA
08.08.07,05:51
Pán Mihál,

na Vašom školení k RZZP ste spomínali, že na september plánujete zorganizovať 4-dňový mzdový seminár.
Žiaľ, nepodarilo sa mi nájsť nijaké informácie k tejto "akcii", preto by som sa Vás touto cestou chcela opýtať, či sa tento seminár vôbec uskutoční a ak áno kedy. Zaujíma ma (a nielen mňa) Bratislava.

Vopred ďakujem za odpoveď.
Monika Balážová
Jozef Mihál
08.08.07,09:42
Ďakujem za otázku, som rád, že ste prejavili záujem o takýto typ akcie.

Momentálne mám ale jeden problém a to, že majiteľ priestorov v ktorých organizujem školenia, zdvihol nájomné o 100%. Čo ma postavilo pred veľkú dilemu, či by takáto akcia mala zmysel. Som zvedavý na seminár 12.9. a podľa atmosféry a záujmu sa rozhodnem, či štvordňový seminár túto jeseň urobím alebo nie.

P.S. Práve sedím na školení k ZP, lektorka prof.Barancová (končí obedná prestávka, zatiaľ sme sa dostali po § 48). Reportáž z tohto školenia mienim zajtra zavesiť do DRAKa.
M0NIKA
08.08.07,14:18
Ďakujem za otázku, som rád, že ste prejavili záujem o takýto typ akcie.

Momentálne mám ale jeden problém a to, že majiteľ priestorov v ktorých organizujem školenia, zdvihol nájomné o 100%. Čo ma postavilo pred veľkú dilemu, či by takáto akcia mala zmysel. Som zvedavý na seminár 12.9. a podľa atmosféry a záujmu sa rozhodnem, či štvordňový seminár túto jeseň urobím alebo nie.

P.S. Práve sedím na školení k ZP, lektorka prof.Barancová (končí obedná prestávka, zatiaľ sme sa dostali po § 48). Reportáž z tohto školenia mienim zajtra zavesiť do DRAKa.

Tak to by ma mrzelo, viem o troch ľuďoch, ktorí majú záujem :D.
Možno by bolo zaujímavé urobiť prieskum medzi poraďákmi...
Jozef Mihál
08.08.07,14:29
Uvidíme. Prepáčte, ale som tak zmordovaný zo školenia ktoré som dnes voľky nevoľky absolvoval, že najradšej by som pekne dlho žiadne školenie nevidel, nepočul, neorganizoval, neprednášal...
uzivatel2
08.08.07,17:56
Prihlášku na seminár v Košiciach ešte nemám k dispozícií, informujte sa prosím priamo u organizátora pána Kováčika emailom na lokyas@lokomotiva.sk
Žiadala som prihlášku na seminár v Košiciach na Vami uvedenej adrese, odkázali ma na p. Kováčika tic.kovacik@mail.t-com.sk
raya1
09.08.07,05:17
Dobrý deň !
Chcem sa spýtať, aký bude poplatok za školenie v prípade účasti 2 členov - treba aj dve prihlášky ?
Ďakujem !
ZuzanaP
10.08.07,04:52
A prihlášku do PB bude zrejme posielať p. Mancová?
Jozef Mihál
10.08.07,05:37
Ohľadom seminára v Považskej Bystrici kontaktujte pani Mancovú,
j-ecowork(ZAVINAC)slovanet.sk

...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @
witch
10.08.07,05:39
[quote=Jozef Mihál;507043]Dovolím si upozorniť záujemcov, že v prvom príspevku tejto témy je už priložená prihláška na semináre v Žiline, Prievidzi, Bratislave a Nitre.

Pozor, v Bratislave len jediný termín 12.9.2007!


Dobrý deň, prihlásila som sa cez COMAL na termín 20.9.2007, ten sa dúfam koná:confused: a prednášate Vy!?
ZuzanaP
10.08.07,05:40
Jožko a dá sa aj pri školení v PB "získať" zľava Sk 100,-- pri zaplatení do konca augusta?
Jozef Mihál
10.08.07,05:44
Dobrý deň, prihlásila som sa cez COMAL na termín 20.9.2007, ten sa dúfam koná:confused: a prednášate Vy!?

Ručím za to, že sa bude konať seminár 12.9.2007, ktorý organizujem ja sám (RELIA). Už teraz je prihlásený na tento termín zaujímavý počet účastníkov.

Neručím však za to, že seminár ktorý organizuje COMAL (áno, mám tam prednášať), sa bude konať (pre COMAL som mal napríklad prednášať na dvoch seminároch v júni - k RZZP (http://www.porada.sk/autolink.php?id=31&script=editpost&forumid=10) - oba boli zrušené). Mimochodom, čudujem sa Vám, že ako "DRAK" nevyužijete zľavu, ktorú máte na seminári fy. RELIA.
Jozef Mihál
10.08.07,05:46
Jožko a dá sa aj pri školení v PB "získať" zľava Sk 100,-- pri zaplatení do konca augusta?
Cenová politika na seminári v Považskej Bystrici je v kompetencií pani Mancovej, priznám sa že neviem, aká je v P.B. cena a či je možnosť zliav.
ZuzanaP
10.08.07,05:49
Cenová politika na seminári v Považskej Bystrici je v kompetencií pani Mancovej, priznám sa že neviem, aká je v P.B. cena a či je možnosť zliav.

Ďakujem, už som poslala p. Mancovej mail.
witch
10.08.07,05:51
Jednoducho, prihlásila som sa skôr, než som si prečítala príspevky na túto tému. Ale polepším sa, prehlásim sa.;) Drakom som len od pondelka, takže sa ešte veľmi neorientujem vo všetkých výhodách. Ďakujem :D
Ela222
13.08.07,10:36
V Prievidzi nás bude určite dosť. Ja viem o troch ďalších účastníkoch, vrátane seba. :-) Už sa tešíme.
ajobs
13.08.07,12:45
Práve som sa prihlásil na seminár 13.9.2007 v Košiciach - dúfam, že nás bude dosť a bude aj afterparty.
michelle84
20.08.07,04:28
Chcem sa zúčastniť seminára vo Zvolene. Len na ich stránke ešte stále nie je zverejnená prihláška. Neviete nič bližšie o tomto seminári? Kedy asi budú prihlášky, alebo už má niekto?
Erika-ežka
20.08.07,05:16
Aj ja by som mala záujem o prihlášku do Zvolena (prípadne BB, ale tam asi nebude). Kde ju nájdem?
Jozef Mihál
20.08.07,05:27
Prihlášku do Zvolena hľadajte na www.akademiaplus.sk - v tomto momente tam ešte nie je ale seminár sa konať bude (19.9.2007).

V Banskej Bystrici žiaľ seminár "Novela Zákonníka práce" s mojou účasťou nebude, určite sa však v Banskej Bystrici uvidíme v januári na seminári k novinkám roka 2008 + uzavretiu roka 2007.
Jozef Mihál
20.08.07,10:02
Ešte raz upozorňujem, že seminár plánovaný na 14.9.2007 v Poprade sa neuskutoční.
Jozef Mihál
20.08.07,20:31
Pri takomto tempe ako sa prihlasujete, budú semináre do konca augusta asi "vypredané".

Len tá Prievidza ... akurát tam mám na prázdninách syna, asi ho vyšikujem obaleného do nejakého reklamného plagátu a nech tak behá okolo námestia (pre puristov - práca maloletých v reklamných činnostiach je so súhlasom inšpektorátu povolená).
Jozef Mihál
22.08.07,05:35
V prvom príspevku tejto témy (zarolujte hore) nájdete prihlášku na všetky semináre organizované mojou spoločnosťou RELIA + kontakt na ostatných organizátorov.

Aktuálne je na semináre organizované mojou spoločnosťou prihlásených vyše 120 účastníkov - z toho polovica do Bratislavy - vidno, že ste šikovní a chcete využiť zľavu pri prihlásení a úhrade do konca augusta.

Poprosím ešte záujemcov o seminár v Prievidzi, kde je zatiaľ prihlášok menej (konkrétne 8...), aby mi v rámci svojich možností pomohli s propagáciou, posunuli info o seminári svojim známym a pod.... Seminár v PD budem 2x inzerovať v Pardone, ale mám obavy o dostatočný počet účastníkov, predsa len, v PD chcem seminár robiť prvýkrát...a dúfam, že nie naposledy.

Teším sa na Vás, možno pre niekoho na pohľad triviálna novela Zákonníka práce (http://www.porada.sk/autolink.php?id=10&script=showthread&forumid=10) v sebe skrýva mnohé záludnosti, ktoré by som Vám všetky rád na seminári vysvetlil.

Nebudem Vás unavovať zbytočným teoretizovaním "čo by bolo keby", nebudem Vás nudiť rozprávaním na témy "Judikát X. z roku Y. v Dánsku" ale budem hovoriť o tom, čo Vás naozaj zaujíma.

Samozrejme, na seminároch sa môžeme baviť o akomkoľvek probléme zo mzdárskej oblasti.
heike
22.08.07,09:49
Ešte raz upozorňujem, že seminár plánovaný na 14.9.2007 v Poprade sa neuskutoční.

:mee: Warum? :mee:
veronikasad
22.08.07,15:03
Pri takomto tempe ako sa prihlasujete, budú semináre do konca augusta asi "vypredané".

Len tá Prievidza ... akurát tam mám na prázdninách syna, asi ho vyšikujem obaleného do nejakého reklamného plagátu a nech tak behá okolo námestia (pre puristov - práca maloletých v reklamných činnostiach je so súhlasom inšpektorátu povolená).

V PD sa zvykne dosť záujemcov prihlasovať priamo pri prezentácii. Hľadala som reklamu v poslednom PARDONe ...Medzi známymi robím čo môžem, mnohí majú na zaslanie prihlášky stále čas. Verím, že PD bude tiež "vypredaná" a nebude to posledný raz.

-----------
Veronika
chudaska
23.08.07,04:40
aj ja som sa už dnes prihlásila do Trnavy a tiež sme to zaplatili,aby som to stihla do 31.8.,lebo budpci týždeň mám dovolenku. Už sa teším na ten seminár!!!!
Erika-ežka
23.08.07,07:59
Hľadám tú prihlášku do Zvolena, ale ešte tam stále nie je. Dúfam, že to tam dajú do konca augusta, aby som to stihla zaplatiť:o . Alebo to len nemôžem nájsť?
Jozef Mihál
23.08.07,10:38
:mee: Warum? :mee:
Spýtajte sa z prvej ruky organizátora...

Bohužiaľ (alebo našťastie) ma skúsenosti s niektorými organizátormi presviedčajú k tomu, aby som si gro seminárov na Slovensku v budúcnosti organizoval sám. Aj v Poprade.
Jozef Mihál
23.08.07,10:40
V Hľadala som reklamu v poslednom PARDONe ...Medzi známymi robím čo môžem, mnohí majú na zaslanie prihlášky stále čas.

Ďakujem, v Pardone budú inzeráty v poslednom augustovom a prvom septembrovom týždni.

Nič sa nedeje, oni zmeškajú zľavu, ktorá je do konca augusta...
Jozef Mihál
23.08.07,10:41
Hľadám tú prihlášku do Zvolena, ale ešte tam stále nie je. Dúfam, že to tam dajú do konca augusta, aby som to stihla zaplatiť:o . Alebo to len nemôžem nájsť?
Už to tam je, www.akademiaplus.sk (http://www.akademiaplus.sk)

presný link:

http://www.akademiaplus.sk/os_tab.htm#20070919
Gabi03
30.08.07,07:25
:( Bohužiaľ, pracovná cesta mi prekazila plány zúčastniť sa seminára v Nitre. :mee:
Bohužiaľ uvedený termín v Trnave mi nevyhovuje, skôr tá Bratislava, ale to je zas dosť ďaleko.
Keďže by som sa rada zúčastnila Vášho seminára, je nejaká iná možnosť v Nitre v inom termíne? Ergo je predpoklad ešte ďalšieho seminára? Nerada by som išla na školenie iných spoločností. :(
Jozef Mihál
30.08.07,07:25
Počet prihlásených na semináre v Bratislave, Trnave, Nitre, Prievidzi a Žiline dnes dosiahol 200. Všetkým prihláseným ďakujem za prejavený záujem.

Najvyšší záujem je o seminár v Bratislave, ktorý je zaplnený na viac ako 3/5-ny kapacity sály a pozor, najmä o seminár v Žiline, kde už zostáva len posledných 15 voľných miest.

Prievidžanom pripomínam, že inzerátik na seminár nájdu v Pardone číslo 34, ktorý už vyšiel a v čísle 35, ktoré vyjde tento víkend.

Ak uvažujete o účasti na seminároch, pripomínam, že pri prihlásení na seminár a úhrade do zajtra - teda piatka 31.8.2007 máte nárok na zľavu z vložného. Viď prihláška v prvom príspevku tejto témy.
Jozef Mihál
30.08.07,07:31
:( Bohužiaľ, pracovná cesta mi prekazila plány zúčastniť sa seminára v Nitre. :mee:
Bohužiaľ uvedený termín v Trnave mi nevyhovuje, skôr tá Bratislava, ale to je zas dosť ďaleko.
Keďže by som sa rada zúčastnila Vášho seminára, je nejaká iná možnosť v Nitre v inom termíne? Ergo je predpoklad ešte ďalšieho seminára? Nerada by som išla na školenie iných spoločností. :(
Je mi ľúto, ale v Nitre prednášam len v termíne 18.9. Ak bude záujem, mal by sa konať seminár aj v Topoľčanoch a to 17.9.
Gabi03
30.08.07,07:34
v Topoľčanoch a to 17.9.

Čert ako diabol. :( Ak by to bolo 14.9., tak javím záujem. :rolleyes:
Jozef Mihál
30.08.07,07:36
Je ešte jedna alternatíva, že Vás zoberiem z Nitry autom na seminár 19.9. do Zvolena, samozrejme aj s odvozom naspäť.
Gabi03
30.08.07,07:39
Je ešte jedna alternatíva, že Vás zoberiem z Nitry autom na seminár 19.9. do Zvolena, samozrejme aj s odvozom naspäť.

Ďakujem za ponuku, ale moja pracovná cesta trvá od (17) 18. - 21. 9. :o
Zuziana
30.08.07,08:30
Dúfam, že v Trnave je ešte jedna voľná stolička pre mňa
Jozef Mihál
30.08.07,12:04
Zuzanka: je.
DanielaSL
31.08.07,06:55
Jozef zrovna si vypĺňam prihlášku do KE a chcem sa opýtať , má Drak nejakú zľavu z poplatku, alebo nie?
Jozef Mihál
31.08.07,06:58
Neviem, s pánom Kováčikom sme sa o tom zabudli porozprávať, skús sa ozvať priamo jemu.
DanielaSL
31.08.07,07:08
Volala som a povedali, že vždy na tvojej prednáške je zľava 200,- Sk, takže záujemcovia o školenie v KE .... zľava platí aj tentokrát.:)
AdaG
31.08.07,07:22
Danielka, si super, stretneme sa v KE!
Jozef Mihál
31.08.07,09:54
Danielka, si super, stretneme sa v KE!
Pokiaľ viem chystá sa aj Tóno (ajobs), už sa na Vás teším!
ZuzanaP
31.08.07,10:56
Do Považskej sa nechystáte nikto z poraďákov?
janber
31.08.07,11:04
Dobrý deň, pokúšala som sa prihlásiť na školenie v PB - organizátor p.Mancová a správa sa mi stále vracia späť. Nemáte niekto prosím iný kontakt na p.Mancovú?
ZuzanaP
31.08.07,11:10
p. Mancová 0908 626 566

najlepšie je ju kontaktovať telefonicky, na prihláškach má uvedené tieto mailové adresy: j-ecowork@petranet.sk alebo ageinfosa@zoznam.sk
janber
31.08.07,11:16
Ďakujem a prajem pekný deň.

Jana
Jozef Mihál
31.08.07,11:39
Školenie v Považskej Bystrici sa napriek malému počtu prihlásených koná, kto váhate prídite - miesta bude dosť.

V utorok 4.9.2007, začiatok 9:00, Obvodný úrad.
ZuzanaP
31.08.07,11:42
Školenie v Považskej Bystrici sa napriek malému počtu prihlásených koná, kto váhate prídite - miesta bude dosť.

V utorok 4.9.2007, začiatok 9:00, Obvodný úrad.


No teda:eek: , ja som to hovorila aj ostatným mzdárkam, ale očividne im stačí len literatúra a potom čumia ako teliatka na nové vrátka, že odkiaľ mám ja také info. Som rada, že sa koná, už sa teším....:)

Ale aj reklamu malo toto školenie dosť malú, teda samozrejme okrem porady.:cool:
Jozef Mihál
31.08.07,16:43
...je to otázka na organizátorku p.Mancovú. Za seba ako organizátora seminárov v BA, TT, ZA, NR a PD (RELIA) poviem toľko, že idem cestou "nízkonákladovej" inzercie. Čo to znamená:

1. Nezasielam do firiem letáčiky (pre iné agentúry sú toto nehorázne náklady)
2. Inzerujem v tlači len minimálne
3. Info o mojich seminároch nájdete tu - na porada.sk
4. Tým, ktorých e-mailovú adresu mám v databáze, zasielam info o seminároch formou e-mailu = nulové náklady na poštovné.

Aj vďaka tomu si môžem dovoliť žiadať od Vás najnižšie ceny za semináre (v Bratislave so zľavami 588 Sk + DPH ...porovnajte si to s inými...) pričom o účasť na seminároch, ktoré robím sám, sa obávať nemusím (do Bratislavy na 12.9. je už teraz 110 prihlášok).

Ak chcete aby Vám informácie o mojich seminároch neunikli a aby som Vám zasielal v budúcnosti emaily s informáciami o tom, čo chystám, napíšte mi na adresu

reliaba(ZAVINAC)gmail.com

Upozorňujem, že v roku 2008 si sám budem organizovať semináre aj v Banskej Bystrici, Poprade, v prípade záujmu v Ružomberku, Prešove, Lučenci... preto ešte raz, ak chcete včas vedieť o pripravovaných akciách, napíšte mi.
Jozef Mihál
03.09.07,09:39
Počet prihlásených na semináre v Bratislave, Trnave, Nitre, Prievidzi a Žiline už presiahol 240. Všetkým prihláseným ďakujem za prejavený záujem.

Najvyšší záujem je o seminár v Bratislave, kde je momentálne viac ako 110 prihlásených - kapacita sály je okolo 150 ľudí.

Dovoľte mi pripomenúť program na tento týždeň:

Utorok 4.9.2007 Považská Bystrica (Obvodný úrad)
Streda 5.9.2007 Trnava (u Kotasa)
Štvrtok 6.9.2007 Žilina (Dom Odborov)

Prihlášku na semináre organizované mojou spoločnosťou RELIA nájdete v prvom príspevku tejto témy.
veronikasad
03.09.07,09:41
Ako to vyzerá v PD ? Bude nás dosť ?

-------
Veronika
Jozef Mihál
03.09.07,11:01
Seminár v PD sa konať bude na 100%, hoci je momentálne len 14 prihlásených.
Jozef Mihál
04.09.07,13:48
Do Prievidze je už 20 príhlásených, nestačím sa diviť. Len tak ďalej.
bozula
05.09.07,10:56
TO, TN: seminár k novele ZP. Termín október 2007?
gabco
05.09.07,14:57
Dnes som bola v Trnave na školení a p.Mihál bol vynikajúci, len ma mrzí, že som musela po druhej prestávke odísť súrne do práce a prišla som o dôležité informácie.
orlica
05.09.07,18:56
:cool: mozem iba suhlasit! Seminar bol vystizny a co sa mne pacilo, pan Mihal uvadzal priamo aj priklady, takze by som ho doporučila nielen pre mzdove ale hlavne pre personalistiku resp. ludske zdroje. Tym myslim, ze by podstatnym sposobom bolo menej nejasnosti medzi zamestnancom a zamestnavatelom.;)
Melnick
05.09.07,19:16
RBK a DK zasa nič. To mám kde vycestovať za informáciami?:cool:
Jozef Mihál
05.09.07,19:45
TO, TN: seminár k novele ZP. Termín október 2007?
Môj program je už uzavretý, viď prvý príspevok témy. Ak máte záujem včas dostávať informácie o programe budúcich seminárov, zašlite Vašu e-mailovú adresu na reliaba(ZAVINAC)gmail.com
DanielaSL
05.09.07,19:45
RBK a DK zasa nič. To mám kde vycestovať za informáciami?:cool:

Majka príď do KE , aj ja idem...:)
Jozef Mihál
05.09.07,19:46
RBK a DK zasa nič. To mám kde vycestovať za informáciami?:cool:
Zajtra - 6.9.2007 - do Žiliny, pre veľký záujem sa seminár koná v Estrádnej sále Domu Odborov, kapacita cca 1000 miest.
bv_alexandra
06.09.07,09:46
Chcem sa opýtať pána Mihála, chceli by sme ísť na tvoj seminár Jožko, chcem sa len opýtať, ja mám zakúpeného draka na mzdy, z firmy by sme boli ale tri čo sa chystáme, dá sa uplatniť zľava na všetky tri, alebo iba na jednu. Vopred ďakujem.
Jozef Mihál
06.09.07,18:26
Tri zakúpené DRAKy = tri zľavy, jeden zakúpený DRAK = jedna zľava.
Simonab
06.09.07,18:42
Jožko škoda, že sa nekoná seminár aj v DK. :mee: Do Žiliny mi to už nevydá. A veľmi rada by som si vypočula tvoj kometár k tomuto rozporuplnému zákonu.
Jozef Mihál
06.09.07,18:58
Myslím, že tak originálny výklad, ako by si počula napr. dnes v Žiline, by Ti žiadny borec z právnických fakúlt či ministerstva práce nepodal - možno účastníci potvrdia...

Snáď sa uvidíme na školení k zmenám od 1.1.2008 a RZD v januári v Ružomberku...
Jozef Mihál
06.09.07,19:00
Ozaj, veď bude video-školenie k Zákonníku práce! Takto o týždeň by malo byť zavesené na Porade.
Kája.
06.09.07,19:25
Musím potvrdiť, seminár v Žiline bol fakt super, bola som prvý raz na seminári pána Mihála a určite pôjdem znova. Pán Mihál ďakujem.
Gabi03
07.09.07,05:04
Ozaj, veď bude video-školenie k Zákonníku práce! Takto o týždeň by malo byť zavesené na Porade.

Čo znamená video-školenie? :eek:
Jozef Mihál
07.09.07,06:13
To znamená, že tu bude zavesený video-záznam zo školenia 12.9.2007 v Bratislave a kto chce, môže si ho (za poplatok) stiahnuť.
Jana Motyčková
07.09.07,06:20
Zajtra - 6.9.2007 - do Žiliny, pre veľký záujem sa seminár koná v Estrádnej sále Domu Odborov, kapacita cca 1000 miest.
mimotemy Nový druh estrády - výklad novely Zákonníka práce ?
Jozef Mihál
07.09.07,08:04
To ešte nič nie je. Po Novom roku bude poriadna estráda výklad novely zákona o sociálnom poistení. Ak chcete získať objektívne informácie, či sa Vám oplatí zostať v II. pilieri, už teraz si rezervujte v Žiline miesta.
alazan
07.09.07,08:47
...ten záznam sa na 100% oplatí pre tých čo sa na školení nezúčastnili... a možno budem koketovať s myšlienkou dať si repete školenia - lebo si myslím, že žiadne 2 školenia nie sú rovnaké - iné otázky v BA ako TT - možno sa dozviem niečo ďalšie čo v TT nebolo... ale školenie bolo fakt perfektné... Srdečná vďaka!
JANASA
07.09.07,11:39
Majka príď do KE , aj ja idem...:)
Len ako sa tam nahlásiť, už týždeň tam posielam maily a neprichádza žiadna odpoveď. Dúfam, že to nedopadne ako so školením v PP.
renkulka
07.09.07,11:42
P. Mihal,
V Poprade uz seminar Zakonnika prace nebude? Taktiez neuvazujete o Poprade so Zakonom o socialnom poisteni? Pripadne v Liptovskom Mikulaši?
Jozef Mihál
07.09.07,12:43
Košice:

Seminár v Košiciach 13.9.2007 (štvrtok) sa koná na 100%. Začiatok v Bielom dome (= Magistrát mesta Košice) o 9.00. Ak sa Vám aj nepodarí zaslať prihlášku - nevadí, prídite aj bez ohlásenia.

Pozor, prihlášky na seminár Košice treba zasielať na adresu:

tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk
Jozef Mihál
07.09.07,12:51
P. Mihal,
V Poprade uz seminar Zakonnika prace nebude? Taktiez neuvazujete o Poprade so Zakonom o socialnom poisteni? Pripadne v Liptovskom Mikulaši?
V Poprade (a ani v LM) seminár k Zákonníku práce žiaľ nebude.

Odporúčam Vám prihlásiť sa u mňa na zasielanie pozvánok, aby ste včas zachytili informácie o ďalších pripravovaných akciách v roku 2008, s ktorými chcem tentoraz poctivo obísť celé Slovensko a určite nevynechám ani Poprad.

Čiže ozvite sa na reliaba(ZAVINAC)gmail.com

Namiesto (ZAVINAC) dajte samozrejme znak @ .
JANASA
07.09.07,12:57
Ďakujem p. Mihál za potvrdenie, určite prídem, aj keď sa mi zatiaľ nepodarilo skontaktovať s p. Kováčikom, hádam budú voľné miesta.

Pekný deň a aj víkend
Jana
Jozef Mihál
07.09.07,13:10
Práve som s pánom Kováčikom telefonoval, zatiaľ je do Košíc prihlásených okolo 90 ľudí. Kapacita menšej sály je cca 140 ľudí, väčšej sály okolo 350, takže o voľné miesta netreba mať obavy.
Jozef Mihál
08.09.07,10:14
Program na týždeň od 10.9. do 14.9.2007:

10.9. PRIEVIDZA, budova Žilinskej univerzity (vedľa žel. a aut.stanice)
12.9. BRATISLAVA, budova SZVD, Mliekarenská/Bajkalská
13.9. KOŠICE, Biely dom (Magistrát).

Začiatok vždy o 9:00.
Jozef Mihál
11.09.07,06:22
Bratislava 12.9.2007:

Po konzultácií s majiteľom priestorov na Mliekárenskej sa ukázalo, že kapacita sály je vyše 180 miest, aktuálne (utorok ráno) máme 160 prihlásených. Preto ak ste sa doteraz neprihlásili, môžete sa prihlásiť ešte dnes, máme ešte 20 voľných miest.

Košice 13.9.2007:

Prihlásených je momentálne 100 účastníkov, kapacita sály je okolo 150 miest, čiže voľných miest je dostatok, v prípade Vášho záujmu sa hláste u p. Kováčika, email: tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @
saskia26
11.09.07,17:05
Pán Mihál, ďakujem za školenie v PD, veľmi sa mi páčilo. Budete mať v budúcnosti aktívnu účastníčku na ďalších seminároch.
Prajem veľa úspechov!
Lekon
11.09.07,19:29
Ach jaj, bude ešte nejaký ďalší termín v Košiciach? 13.9. nemôžem, nestihla som to zaregistrovať skôr. Škoda, že to nechodí automaticky ako ponuka do pošty pre tých, čo majú zaplateného draka na mzdy. Pri hľadaní úplne niečoho iného som naďabila na to, že sa vôbec nejaký seminár od p. Mihála bude konať. Škoda. :o(((
ZuzanaP
12.09.07,04:08
Ach jaj, bude ešte nejaký ďalší termín v Košiciach? 13.9. nemôžem, nestihla som to zaregistrovať skôr. Škoda, že to nechodí automaticky ako ponuka do pošty pre tých, čo majú zaplateného draka na mzdy. Pri hľadaní úplne niečoho iného som naďabila na to, že sa vôbec nejaký seminár od p. Mihála bude konať. Škoda. :o(((


Skús toto
http://www.porada.sk/t56862-p10-novela-zakonnika-prace-seminar-jozefa-mihala.html
konkr. príspevok č. 92
JarkaL
12.09.07,15:02
Pán Mihál, dovoľujem si za všetkých, ktorí boli na seminári dnes v BA poďakovať za zaujímavý výklad novely, dozvedeli sme sa veľa o tom, čo je tam napísané "medzi riadkami" a o to na školení ide. Už sa teším na ďalšie Vaše školenie.
Ď a k u j e m .
Jozef Mihál
12.09.07,17:41
Som rád, že sa školenia páčia, ja som zasa príjemne potešený vašim záujmom a vysokou účasťou. A ako ste si isto všimli, na dnešnom školení Richard kameramanoval, čo nevidieť bude k dispozícií videoškolenie.
Stina
13.09.07,04:13
Srdečná vďaka za včerajšie školenie, znovu sa mi rozsvietilo v hlave. Bolo to super. Už sa teším na školenie v novembri.
bv_alexandra
13.09.07,05:45
Veľká vďaka p. Mihalovi, školenie bolo na veľmi vysokej úrovni, dozvedela som sa čo som potrebovala, a viem že to nebolo ani prvé ani posledné školenie ktoré navštívím. Skutočne to bolo na viac ako jednotku s *
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):)
Gabi03
13.09.07,05:52
Tak mne sa nepodarilo ísť ani do tej Bratislavy. :( No je tu ešte možnosť doho videa, tak som snáď až tak toho veľa nestratila.
P. Mihál, Richard, dajte mi vedieť, keď si budem môcť stiahnuť. :)
mysimis
13.09.07,06:05
Som rád, že sa školenia páčia, ja som zasa príjemne potešený vašim záujmom a vysokou účasťou. A ako ste si isto všimli, na dnešnom školení Richard kameramanoval, čo nevidieť bude k dispozícií videoškolenie.

Aké budú možnosti dostať sa k videoškoleniu?
andi
13.09.07,10:56
Tak mne sa nepodarilo ísť ani do tej Bratislavy. :( No je tu ešte možnosť doho videa, tak som snáď až tak toho veľa nestratila.
P. Mihál, Richard, dajte mi vedieť, keď si budem môcť stiahnuť. :)
Gabi a čo tak prísť do Nitry na budúci týždeň?
ekovm
13.09.07,11:15
Aj ja by som mala záujem o videoškolenie.
Gabi03
13.09.07,12:00
Gabi a čo tak prísť do Nitry na budúci týždeň?

Som mimo celý týždeň. :(
Jozef Mihál
13.09.07,19:30
Aké budú možnosti dostať sa k videoškoleniu?
Ak sa Richardovi podarí nájsť si čas a cez víkend záznam upraviť, zostrihať atď., o pár dní by videoškolenie k novele Zákonníka práce malo byť k dispozícií.
Jozef Mihál
14.09.07,06:18
Dovoľujem si s ľútosťou ale zároveň s radosťou oznámiť, že seminár 18.9.2007 v Nitre je totálne vypredaný.

Ak ste sa nestihli prihlásiť, pouvažujte o návšteve seminára 17.9.2007 v Topoľčanoch, prípadne 19.9.2007 vo Zvolene, či 20.9.2007 v Bratislave.
Jozef Mihál
14.09.07,07:25
Program na týždeň od 17.9. do 21.9.2007:

Topoľčany 17.9.2007, organizuje Mgr.Zita Lauková, Obvodný úrad. Info: www.topacademy.sk (http://www.topacademy.sk/)

Nitra 18.9.2007, organizuje RELIA + AURUS, priestory Agroinštitútu - pozor (http://www.porada.sk/showthread.php?t=60218) - už sa nehláste, je VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk (http://www.akademiaplus.sk/) (sú ešte posledné voľné miesta)

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, info: www.comal.sk (http://www.comal.sk/)


Ak chcete byť včas informovaní o programe nasledujúcich seminárov, zaregistrujte sa na reliaba(ZAVINAC)gmail.com
JANASA
14.09.07,19:31
P. Mihál, chcem sa poďakovať za super školenie v KE. Určite bolo veľkým prínosom pre všetkých zúčastnených. S takýmto výkladom sa dajú zvládnuť aj tie najťažšie zmeny.
Teším sa na ďalšie semináre (a možno sa podaria už aj v PP, pretože si myslím, že záujem o tak kvalifikovaný výklad bude aj pod Tatrami).
Ešte raz vďaka.
witch
17.09.07,05:29
Pán Mihál, Vaše školenia si cením pre zrozumiteľnosť a to, že zoradíte zmeny v zákone podľa dôležitosti. ďakujem.:)
Mám na Vás ešte jeden dotaz. V Bratislave ste spomenuli čerpanie zo soc.fondu, konkrétne na zabezpečenie stravovania. Mohli by ste uviesť príklad, ako sa dá vyčerpať soc.fond len na stravu? Ďakujem
PS: dúfam, že to nie je mimotemy
Jozef Mihál
17.09.07,21:01
Vidím, že ste predplatiteľkou DRAK-a - preto neváhajte a kliknite tu:

http://www.porada.sk/tags/index.php?tag=/socialny-fond/
Jozef Mihál
17.09.07,21:05
Aktuálny program na najbližšie tri dni:

Nitra 18.9.2007 - VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk (aktuálne je 215 prihlásených, preto ak si chcete chytiť dobré miesto vpredu, treba prísť čím skôr!)

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, info: www.comal.sk. Miest je dostatok.
annaora
18.09.07,10:50
Dobrý deň.
Uvítala by som Vaše školenia aj v Lipt. Mikuláši, alebo Dolnom Kubíne.
Jedno Vaše školenie na RZZP v Dolnom Kubíne som absolvovala a bola som veľmi spokojná.

Anka
Jozef Mihál
19.09.07,20:14
Veľký záujem o semináre k novele Zákonníka práce ma prekvapil, a preto v spolupráci s regionálne pôsobiacimi organizátormi pripravujeme na október semináre v Galante, Lučenci a Banskej Bystrici.
Erika-ežka
19.09.07,20:29
Dnes som bola na školení vo Zvolene, bolo nás tam ako maku, ale bolo to super. Aj keď som mala nový zákonník "kuknutý", určite som sa veľa dozvedela. Mám rada teké semináre, v ktorom sa nečíta len holý zákon, ale je prednášaný tak, aby nám naozaj uľahčil jeho "pochopenie" - proste tak ľudsky. Nahovorila som aj kamošku, bola nadšená. Díky a teším sa aj nabudúce.
Jozef Mihál
20.09.07,05:49
Ďakujem.

Neviem čím to je, ale na semináre k Zákoníku práce mám tak priaznivé ohlasy, ako som nemal ani na semináre k RZZP v roku 2006. Asi to bude tou peknou témou.
Monika Kováčová
21.09.07,11:22
....... Hmmm...tak som teda Trnavu nezmeškala... :) 25. 9. som tam ako na koni... ;)
fimka
21.09.07,12:29
Ja by som p. Mihála a Richarda poprosila o "čerstvé" info ohľadne videoškolenia.
abel
21.09.07,13:16
....... Hmmm...tak som teda Trnavu nezmeškala... :) 25. 9. som tam ako na koni... ;)
Monika, ale 25. 9. je seminár k správe daní a poplatkov, k novele ZP sme už od JM boli preškolení :cool:
Seminár sa konal 5. 9. 2007
Monika Kováčová
21.09.07,13:22
Monika, ale 25. 9. je seminár k správe daní a poplatkov, k novele ZP sme už od JM boli preškolení :cool:


no veď aj ja som bola prekvapená... zo Sl.CIÚM mi prišla pozvánka na 25.9. do Trnavy... prednáša J. Mihál o Novele Zákonníka práce... tak som tááááákto happy... :)
Jozef Mihál
21.09.07,15:50
Áno, je to tak, v utorok 25.9. o 9:00 v Trnave, X. Základná škola, ul K. Mahra.
Jozef Mihál
21.09.07,15:51
Ja by som p. Mihála a Richarda poprosila o "čerstvé" info ohľadne videoškolenia.
Na videu sa tvrdo pracuje, bude.
Monika Kováčová
21.09.07,15:56
Áno, je to tak, v utorok 25.9. o 9:00 v Trnave, X. Základná škola, ul K. Mahra.

No supiš perfiš, trnafčania hor sa do cechu! Zúčastniť sa môžu aj nečlenovia cechu, cena je pre nečlenov 750,- čo je fakt dobrá cena.:)
Jozef Mihál
21.09.07,16:24
Fíha, aký som lacný (a to v cene je aj CD).
Jozef Mihál
23.09.07,18:48
Program na týždeň od 24.9.2007:

Utorok 25.9.2007 o 9:00 v Trnave, X. Základná škola, ul K. Mahra.
Aňuška
24.09.07,05:57
Áno, je to tak, v utorok 25.9. o 9:00 v Trnave, X. Základná škola, ul K. Mahra.

Dá sa ešte prihlásiť?
Manual
24.09.07,06:01
Dá sa ešte prihlásiť?
Anka zavolaj Zuzke, ona to má pod palcom:)
Jozef Mihál
24.09.07,16:22
Jedna šnúra seminárov pomaly končí a druhá začína.

Rád by som Vám narobil chute na pripravovanú šnúru seminárov k novele zákona o sociálnom poistení. Určite Vás budú zaujímať témy ako:

- zmeny v nemocenskom poistení (s podtitulom "ako po novom získať čo najvyššie materské"
- ako si poradiť so zvýšením maximálneho VZ na starobné, invalidné atď. poistenie na 75044 Sk,
- predčasný dôchodok - áno, nie a ak áno, tak ako a kedy,
- a hlavne Vás bude zaujímať diskusia na tému "zostať v II. pilieri???"

Sledujte túto tému, aby Vám nič neuniklo a včas si zaistili miesto na seminároch. Konať sa budú určite v Bratislave, Zvolene a Košiciach. Pravdepodobne aj v Nitre, Žiline, Banskej Bystrici.

Odporúčam Vám prihlásiť sa na zasielanie informácií o školeniach na emailovej adrese reliaba(ZAVINAC)gmail.com
fimka
24.09.07,16:27
Mne ste chute narobili a rada sa nechám na takéto menu pozvať.:)
Jozef Mihál
25.09.07,19:19
Ešte jedna vec: Pohrávam sa s myšlienkou predsa len zorganizovať viacdenné školenie na tému "Mzdové účtovníctvo 2008": tj. všetko, čo na prelome rokov 2007/2008 je v našej brandži zaujímavé, na čo si dať pozor, čo sa dá využiť v prospech zamestnancov či firmy atď. - Zákonník práce, sociálne a zdravotné poistenie - aktuálny stav, zmeny od 1.1.2008, zostať v II. pilieri (?), ročné zúčtovanie dane za r.2007 atď.

Konalo by sa "výjazdovým" spôsobom niekde v pekných exteriéroch a slušnom hoteli, napr. vo Vysokých Tatrách, koncom novembra 2007.

S tým súvisí predpokladaná vyššia cena (ubytovanie, prenájom konferenčných priestorov atď.).

Ak by ste mali záujem o získanie vedomostí v unikátnej podobe a v prostredí, ktoré by bolo súčasne pre Vás relaxom, prosím vyjadrite sa - stačí súhlas pod týmto príspevkom.
ZuzanaP
26.09.07,03:27
Ja súhlasím všetkymi dvadsiatimi a šéfa budem postupne spracovávať, tak, že bude súhlasiť aj on.;)
Jozef Mihál
26.09.07,19:35
Posúvam, čo poviete na príspevok č.159?
ajobs
26.09.07,19:42
Podaktorí sme sa už aj vyjadrili. Dúfam, že ďalší sa v hojnom počte pridajú.
Jozef Mihál
27.09.07,08:05
Posúvam, čo poviete na príspevok č.159?
Gabi03
27.09.07,08:23
Posúvam, čo poviete na príspevok č.159?

To závisí od rôznych podmienok. Napr. cene, dlžke, termíne. ... aspoň pre mňa ;) .
TOKY
27.09.07,08:24
Bolo by to fajn. Krásne prostredie a k tomu perfektné školenie....čo by sme si mali ešte priať??????????
Jozef Mihál
27.09.07,08:33
To závisí od rôznych podmienok. Napr. cene, dlžke, termíne. ... aspoň pre mňa ;) .
Cene: bude to drahé, určite nie terajších 700 Sk za deň, lebo sa musí zaplatiť nocľah atď.
Dĺžke: Uvažujem o troch dňoch.
Termíne: Buď tretí týždeň v novembri alebo prvý druhý v decembri.
Gabi03
27.09.07,08:42
Cene: bude to drahé, určite nie terajších 700 Sk za deň, lebo sa musí zaplatiť nocľah atď.
Dĺžke: Uvažujem o troch dňoch.
Termíne: Buď tretí týždeň v novembri alebo prvý druhý v decembri.

Cene - ratala som viac ako 1000 Sk ;)
Dlžke - možno ak by do toho spadal nejak aj vikend, tak by sa dalo
Termíne - zaciatok mesiaca mi určite nevyhovuje :)

(Ale som len jedna z mnohých. :D )
Stina
27.09.07,08:50
Jozef, je to skvelý nápad. Beriem ho všetkými desiatimi , alebo radšej dvadsiatimi. A určite sa hlásim.
Ale prikláňam sa k prvému termínu. Začiatok mesiaca asi mzdárom vyhovovať nebude.
Jozef Mihál
28.09.07,06:47
Séria seminárov k Zákonníku práce sa blíži ku koncu.

Na budúci týždeň sa bude konať seminár 3.10.2007 v Galante.

Ak máte záujem vypočuť si prednášku naživo a naživo sa zapojiť do diskusie (hoci sa už dostávame do éry videoškolení), stiahnite si prihlášku z prílohy tohto príspevku.
Jozef Mihál
15.10.07,05:54
Aktuálna informácia.

Seminár k novele Zákonníka práce 16.10.2007 v Lučenci je pre malý záujem zrušený.

Seminár k novele Zákonníka práce 17.10.2007 v Banskej Bystrici sa konať bude určite.

Bližšie info a prihlášky na www.akademiaplus.sk (http://www.akademiaplus.sk/)

Nepremeškajte príležitosť naživo sa v Banskej Bystrici zúčastniť predposledného seminára na túto tému.

.................................................. ...........................................
Seminár "Novela Zákonníka práce + mzdárske aktuality (novinky
v .sociálnom a a .zdravotnom poistení)" sa totiž pre veľký záujem bude konať ešte aj v Košiciach, a to:

28.11.2007, organizuje Compservice s.r.o., Magistrát (Biely dom). Pozor, začiatok už o 8:30.

Info a prihlášky: www.compservice.sk (http://www.compservice.sk/)