fall32
22.07.07,22:13
Zdravim potrebujem radu..
Mam v plane robit reklamne noviny..Bol by to mesacnik.Ide o to ze firma ktora sa chce zviditelnit by si dala reklamu do mojich novin...Chcem sa opytat ake povolenia ,alebo co vsetko musim mat vybavene aby som to mohol robit??Zivnost na to mam..Ide mi hlavne o to ci musim mat nejake otvaracie hodiny v sidle firmy (u mna doma).kedze ja nebudem u mna doma prijimat zakaznikov.vsetko pojde len cez jeden pocitac..zakaznik mi posle mailom svoju reklamu a ja ju umiestnim do svojich novin .ktore vytvorim v programe a dam to tlaciarnam vytlacit v X kusoch a poroznasam to po domacnostiach..v podstate tam nebude ziadny osobny kontakt zo zakaznikom...potrebujem na to nejake povolenia ,aby som to mohol robit? Dakujem za kazdu radu
Lion Topoľčany
23.07.07,05:06
Práve som si prezrela zopár rekl.novín a v tiráži vidím vo všetkých prípadoch
registračné číslo napr.MK2247/2000 alebo MK3150/2004, čiže určite sa treba
registrovať na ministerstve kultúry. Treba pozrieť www.culture.gov.sk v sekcii formuláre-podsekcia registrácia periodickej tlače. Je tam uvedené všetko, čo k tomu potrebujete. To, že pracujete z domu-nevidím problém, pokiaľ všetky inzeráty a pod. budú riadené a zadávané elektronickou formou.