berry
23.07.07,06:32
Pekný deň. Nedávno sme nakúpili kolkové známky . Dala som to na 213. Použili sme ich na výpis z registra trestov (ide sa rozšírovať živnosť ,na živnostenskom to potrebovali). Potom som išla cez interné doklady ako 538/213. Ale nemám žiadný doklad že som ich použila práve na tento účel. Uznajú mi to ? Alebo som si mala vypýtať nejaké potvrdenie?
Zoltán Kovács
23.07.07,04:35
Pekný deň. Nedávno sme nakúpili kolkové známky . Dala som to na 213. Použili sme ich na výpis z registra trestov (ide sa rozšírovať živnosť ,na živnostenskom to potrebovali). Potom som išla cez interné doklady ako 538/213. Ale nemám žiadný doklad že som ich použila práve na tento účel. Uznajú mi to ? Alebo som si mala vypýtať nejaké potvrdenie?

Nie je potrebne žiadne potvrdenie, že ako si použil kolky. Zaúčtovanie je správne, a aj daňovo uznané.
sta
23.07.07,04:38
Pekný deň. Nedávno sme nakúpili kolkové známky . Dala som to na 213. Použili sme ich na výpis z registra trestov (ide sa rozšírovať živnosť ,na živnostenskom to potrebovali). Potom som išla cez interné doklady ako 538/213. Ale nemám žiadný doklad že som ich použila práve na tento účel. Uznajú mi to ? Alebo som si mala vypýtať nejaké potvrdenie?

My kupujeme kolky stále, väčšinou na licencie, ale tiež potrebujeme každú chvíľu niekde originál výpisu z OR, alebo na výpis z RT konateľa, ak sa mi podarí snažím sa si k ID odfotiť príslušnú licenciu, alebo výpis, na ktorom je vidno kolková známka. ;)
renatan
23.07.07,05:11
Ja si len ručne dopíšem na doklad z pošty o kúpe kolkov, na aký účel ich kupujem a pri prípadnej kontrole už tie príslušné doklady potom ľahko nájdem.