yoyka
23.07.07,09:09
vedel by mi niekto z vás poradiť čo mám robiť keď sa mi stále tvorí voda v kolene? To vyberanie je pre mňa dosť bolestivé:(
Psycholog
23.07.07,10:40
Problémy s koleny souvisí s oslabenou funkcí ledvin a proto by bylo vhodné léčit se komplexně - ne pouze vodu v koleni. Zánět střední části sestupného tráčníku ovliňuje činnost ledvin . Nedostatečná činnost ledvin způsobuje lymfoproliferaci do kolena . Otázka řešeni není možná bez osobního kontaktu s terapeutem. Není možná jen pouhým požitím léku .
Je odzkoušený recept na vodu v koleně:
Na pánvičku dáme trochu másla a chvíli podusíme nakrájené křenové listy. Ještě teplé, ale ne horké - vložíme na plátěný obvaz tak, aby křen nepřišel do styku s pokožkou. Necháme zabalené do rána, případně opakujeme další noci. Tento recept neléčí příčinu onemocnění. Petr
najag
23.07.07,13:07
Mozem Vam dat cislo na mojho otca, nechava si tahat vodu desiatky rokov a presne aj ten isty cas pocuvam o jeho kolenach, ked sa vyrozprava, tak nebudem musiet pocuvat kolenovu anabazu ja sam :-)))
lubica_02
23.07.07,13:19
Moja mama mala asi rok stále vodu v kolene,ortoped v našom meste jej ju len vyberal ,dal nejaké lieky,kolenu jej robilo stále väčšie problémy, nemohla ani chodiť. Na porade mi kolegovia poradili nemocnicu v BA, po tomto má kolrno o50% lepšie, voda sa už netvorí. Tvorba vody je následok poškodenia - zápalu kolenného kĺbu, treba najprv vyliečiť zápal.