dana_t
23.07.07,16:38
mám prirodzene dlhé a zdravé nechty tak ma napadlo, že by som mohla robiť nechtovú modelku. Celý deň behám po internete, ale nič som nenašla. Nevedeli by ste mi niekoho odporučiť? Kľudne by som to robila aj zadarmo ak by to bolo blízko miesta kde sa nachádzam.
Prosím Vás o radu. ďakujem:---
Johanka
23.07.07,15:22
Prosím o doplnenie otázky - čo je náplňou práce nechtovej modelky?
dana_t
24.07.07,14:06
no neviem, ale myslím si, že budem sedieť a na mojich nechtoch sa bude prezentovať neaká žena buď s nechtovou kozmetikou alebo nail artom. to by som brala
Johanka
24.07.07,14:20
... a nebolo by rozumnejšie prezentovať svoje prirodzené nechty pri nejakej nechtom neškodlivej práci a pritom si aj zarobiť korunky :) ?
Vieš ako dobre vyzerajú ruky s peknými nechtami na klávesnici PC :--- ?
otázka
27.07.07,15:14
Na toto musím zaeragovať, pretože mne kvalitné a tvrdé nechty, dispozície po mamine ( samozrejme sa o ne starám pilovaním a poctivo si ich lakujem - na to si potrpím ) prinášajú skôr nervozitu a záťaž, vysvetlím: neviem prečo neznášam si robiť manikúru a pedikúru. Každý ruky obdivuje, ja to vidím ako záťaž a "hoblujem", až keď píšem klávesnicou kraviny. Momentálne majú 2,3 cm, žeby kravina?:D :D Nie, je to pravda.
camelfly
27.07.07,15:23
mám prirodzene dlhé a zdravé nechty tak ma napadlo, že by som mohla robiť nechtovú modelku. Celý deň behám po internete, ale nič som nenašla. Nevedeli by ste mi niekoho odporučiť? Kľudne by som to robila aj zadarmo ak by to bolo blízko miesta kde sa nachádzam.
Prosím Vás o radu. ďakujem:---

oslov niektoré reklamné agentúry ktoré sa zaoberajú reklamnými fotkami, poprípade im pošli zábery tvojich rúk a nechtov, poznám že ak sa tvoria takéto fotky s nejakým produktom a detailnými zábermi, je to možné využiť ;)
Johanka
22.08.07,20:13
:eek: :rolleyes: :D
BXLmiami
07.09.07,12:23
Najdi v Tvojom meste nechtovú dizajnerku,ktorá chodí na suťaže.Určite model rada privíta.
camelfly
07.09.07,12:39
:eek: :rolleyes: :D

však keď sa drží nejaký malinký predmet na propagáciu reklamy, obhrýzané nechty tam nemôžu :rolleyes::D