Džudi
24.07.07,07:05
Prosím neviete mi niekto poskytnúť mesačný výkaz UNION nejde mi ho stianhuť z internetu. Vďaka:mee:
Tweety
24.07.07,05:07
ZuzanaP
24.07.07,05:11
alebo v prílohe;)
Džudi
24.07.07,06:18
Ďakujem Vám obom, Tweety na tej stránke som si ho vždy aj sťahovala, ale nejak sa mi pokazil Adobe Acrobat a nie a nie mi ho otvoriť, a vypísať som skúšala, ale ako je to na obrazovke tak mi to aj vytlačilo na 2 stranách, to tak má byť, alebo to vytvorí klasický výkaz ? Zuzka vďaka už som si ich vytlačila aj do zásoby, ale doteraz mi to išlo tak neviem čo je, aj na iných stránkach poisťovní to ide len UNION. Ešte raz obom vďaka, na poradu je vždy spoľahnutie.
Tweety
24.07.07,06:23
Keď to všetko pekne vypíšeš, dáš tlač, výkaz sa vytvorí a potom ho už len vytlačíš.
adam
18.09.07,14:58
Prosím Vás, ktoré tlačivo Union poisťovne je na odhlásenie zamestnanca zo ZP pri ukončení pracovného pomeru.Neviem sa v tých tlačivách vysomáriť...
Vopred ďakujem...
evina
18.09.07,15:05
Prosím Vás, ktoré tlačivo Union poisťovne je na odhlásenie zamestnanca zo ZP pri ukončení pracovného pomeru.Neviem sa v tých tlačivách vysomáriť...
Vopred ďakujem...

Pripla Tweety - a tam Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene.... t.j. to, ktoré dávaš aj pri prihlásení , ale píšeš tam K - koniec a dátum ukončenia PP.

Ja sa chcem opýtať, čo robím zle, lebo pri tejto poisťovni mi nejde písať priamo do tlačiva?
katkaj
18.09.07,15:08
Pripla Tweety - a tam Oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene.... t.j. to, ktoré dávaš aj pri prihlásení , ale píšeš tam K - koniec a dátum ukončenia PP.

Ja sa chcem opýtať, čo robím zle, lebo pri tejto poisťovni mi nejde písať priamo do tlačiva?


Keď si dáš vtlačivách možnosť "online verzia" tak nie je problém tam vpisovať
evina
18.09.07,15:10
Keď si dáš vtlačivách možnosť "online verzia" tak nie je problém tam vpisovať

ale potom mi to vytlačí také iné tlačivo
katkaj
18.09.07,15:12
ale potom mi to vytlačí také iné tlačivo

Neviem Evy aké iné tlačivo. Ja bežne vypĺňam oznámenia aj iné dokumenty na ich stránke a zatiaľ nebol problém
evina
18.09.07,15:15
Neviem Evy aké iné tlačivo. Ja bežne vypĺňam oznámenia aj iné dokumenty na ich stránke a zatiaľ nebol problém

teraz som to skúsila a už sa mi to podarilo, dík. Asi pred dvoma mesiacmi som to tak spravila a vytlačilo mi to tu on line verziu, akože nie formulár ako treba :)
adam
18.09.07,15:22
Ďakujem Vám pekne...