Marka 2
24.07.07,11:43
Dobrý deň!
Prosím o radu.V mesiaci jún začneme navážať obilie pre odberateľa na Slovensku.Dodávka sa nebude uskutočnovať pravidelne každý deń.Skončíme asi 15.augusta.Nebola podpísaná žiadna zmluva.Mám pri vzniku daňovej povinnosti postupovať podľa §19 odst.3 a deň daň.povinnosti bude posledný deň dodávky alebo ?????
Vaše rady ma vždy usmernia. Dík.
barto
24.07.07,11:18
Ja by som dala deň daňovej povinnosti posledný deň dodávky
barto
24.07.07,11:25
Ja by som dala deň daňovej povinnosti posledný deň dodávky
Ešte takto. Asi by som zariadila, aby sa urobila nejaká zmluva o dodávke s tým, že tam bude presne citované, koľko sa toho má dodať a že faktúra sa vystaví napr. do desiatích dní po dodaní všetkého tovaru, čiže že bude len jedna faktúra
Ale to je len môj názor. Ak s tým niekto nesúhlasí, tak nech napíše, zaujíma to aj mňa. Ďakujem
bv_alexandra
24.07.07,11:31
Ešte takto. Asi by som zariadila, aby sa urobila nejaká zmluva o dodávke s tým, že tam bude presne citované, koľko sa toho má dodať a že faktúra sa vystaví napr. do desiatích dní po dodaní všetkého tovaru, čiže že bude len jedna faktúra
Ale to je len môj názor. Ak s tým niekto nesúhlasí, tak nech napíše, zaujíma to aj mňa. Ďakujem
V prípade že to bude zazmluvnené že fakturácia sa uskutoční až po dodaní všetkého tak by som považovala datum dodania, den posledného dodania.;)