ZuzanaP
24.07.07,12:23
Poprosím o tipy, inšpirácie k výročiu. Budeme mať 6. výročie, nie síce svadby, ale oslavujeme každé a s veľkou radosťou a toto bude pre nás tak trošku výnimočné, lebo bude prvé, čo bývame sami.


Ďakujem ;)
Tweety
24.07.07,10:25
A nemohla by byť darčekom svadba?
ZuzanaP
24.07.07,10:29
A nemohla by byť darčekom svadba?


Joj, to asi nie, zatiaľ nám je takto dobre, keď ja sa do toho nejak extra nehrniem. Hovorím si, že papier ku šťastiu nepotrebujem, ale raz možno....:rolleyes:
Janka 24
24.07.07,10:33
Ja si myslím ze vecera nic nepokazí aj s malou tortickou mnam.a este sviecka.paaaaaaaa
Farks
24.07.07,10:34
Mňa napadol nejaký víkendový pobyt, trebárs aj tu na Slovensku, napr. Rajecké Teplice. Vypnúť mobil a venovať sa naplno jeden druhému.
rada
24.07.07,10:38
Poprosím o tipy, inšpirácie k výročiu. Budeme mať 6. výročie, nie síce svadby, ale oslavujeme každé a s veľkou radosťou a toto bude pre nás tak trošku výnimočné, lebo bude prvé, čo bývame sami.


Ďakujem ;)
Podľa toho či sa má jednať o spoločný darček alebo partnerovi. Ak bývate už sami možno niečo pekné do bytu čo by Vám dané výročie pripomínalo. Záleží k čomu máte vzťah a koľko financií chcete obetovať. Ja resp. obom nám sa páči ružový porcelán a určite by z neho niečo pribudlo - postupne máme vybudovanú už peknú zbierku. Niekomu sa páčia obrazy iným urobí radosť prvý hrniec. Spoločná dovolenka na exotickom mieste tiež môže byť darčekom. Niekoho poteší aj perníkové srdiečko - pamätám si sama na naše začiatky.:)
Koby
24.07.07,10:58
Teraz sa daju spravit take ozdobne knihy s peknym versikom. Mne taku manzel priniesol k narodeninam a velmi som bola dojata originalitou aj peknym versom.Teraz mame knizku zavesenu na stene pri kuchynskom stole a obcas si precitam ten versik s venovanim. Je to mile a na tie narod.urcite nezabudnem.
VERONIKA6
24.07.07,11:35
Tento rok sme mali 30. výročie sobáša. Môj manžel si na výročia nepotrpí a tak som mu každý rok pripomínala, že máme výročie sobáša. Tento rok prekvapil. Poobede mi zavolal, že nás aj s deťmi pozýva na večeru. Keď sme si objednali a išli sme si pripiť, vstal a podal mi krabičku s prstenom.
ZuzanaP
24.07.07,11:37
Krásne, fakt krásne, som zvedavá, čo pripraví drahý, ale ja by som chcela niečo pre neho. Už ste ma inšpirovali pobytom, večerou,...
Pohar
24.07.07,12:02
neviem v akej sume by to malo byt, ale napriklad fotoaparat alebo kamera, alebo zlatý naramok nič nepokazí........neviem vsak naozaj kolko chces investovat!
misomiso
24.07.07,12:33
Mna teraz ako darcek partnerovi nic nenapada. Ale keby islo o partnerku, tak - kratsiu retaz :)
Tweety
24.07.07,12:34
Mna teraz ako darcek partnerovi nic nenapada. Ale keby islo o partnerku, tak - kratsiu retaz :)
:confused: :confused: :confused: :confused: to snáď nie.:mee:
bobo1
24.07.07,14:34
Ja som pred rokmi ( v novom byte ) dala na poháre napísať naše mená - doteraz ich máme. A ešte ma napadlo : je dostať taký fotorámik - kde cez USB kľúč nasúkaš množstvo fotiek a zvolíš si interval, ako sa Ti budú striedať.
ZuzanaP
25.07.07,04:00
Ja som pred rokmi ( v novom byte ) dala na poháre napísať naše mená - doteraz ich máme. A ešte ma napadlo : je dostať taký fotorámik - kde cez USB kľúč nasúkaš množstvo fotiek a zvolíš si interval, ako sa Ti budú striedať.


A kde taký rámik zoženiem?
Helaaa
26.07.07,11:57
Veronika, to bolo ako z filmu. Určite si mala veľkú radosť, že manžel nezabudol a pripojil aj malý pekný darček. Nám ženám sa takého darčeky páčia, hlavne od milovanej osoby.
bendži
30.08.07,12:24
A kde taký rámik zoženiem?

pre tých čo by chceli zháňať taký rámik, stačí zadať do vyhľadávača digitálny fotorámik.. a dozviete sa viac :)
seda
10.10.07,06:44
Dobrý deň, ak máte trošku čas prosím napíšte nejaký nápad na kúpu darčeka k 50-tke. Ide o nastávajúcu svokru, a vôbec nevieme čo k takejto príležitosti kúpiť. Vieme len to, že sa na svoju 50-tku teší a keď sme sa jej pýtali, čo by si priala tak klasická odpoveď nič a keď sme do nej hučali ďalej tak len nech jej upečiem tortu. Torta nie je problém, kvety tiež nie a ďalej nemáme ani potuchy. Je to jednoduchá žena, ktorá zbožňuje svoje deti, vnúčatá, má rada prírodu, zvieratá a čo má na srdci tak to má aj na jazyku.
Gabi03
10.10.07,06:49
Moja mama sa podobne zatvárila. Vravela, že ona nepotrebuje nič, len aby sme prišli a stačí aj jeden kvietok, nie celá kytica. :D Tak som jej kúpila jeden kvietok, samozrejme upravený, neviem ako sa volá, ale bol pekný. K tomu posledné knihy zo série, ktoré jej chýbali a peniaze. Bohužiaľ ani ja som nevedela, čo jej kúpiť. A potom mi hneď hovorila, že si ich nechá do zimy a kúpi si kabát.
vieroslava
10.10.07,07:09
Dobrý deň, ak máte trošku čas prosím napíšte nejaký nápad na kúpu darčeka k 50-tke. Ide o nastávajúcu svokru, a vôbec nevieme čo k takejto príležitosti kúpiť. Vieme len to, že sa na svoju 50-tku teší a keď sme sa jej pýtali, čo by si priala tak klasická odpoveď nič a keď sme do nej hučali ďalej tak len nech jej upečiem tortu. Torta nie je problém, kvety tiež nie a ďalej nemáme ani potuchy. Je to jednoduchá žena, ktorá zbožňuje svoje deti, vnúčatá, má rada prírodu, zvieratá a čo má na srdci tak to má aj na jazyku.

Tiež som svokra a mňa by veľmi potešil ako darček album s fotkami mojich vnučat. Aj keď ich mám často pri sebe, občas sa chcem pochváliť priateľom svojimi vnúčatami a nemám im ich ako ukázať.
Gabi03
10.10.07,07:13
Tiež som svokra a mňa by veľmi potešil ako darček album s fotkami mojich vnučat. Aj keď ich mám často pri sebe, občas sa chcem pochváliť priateľom svojimi vnúčatami a nemám im ich ako ukázať.

:D To je fakt skvelý darček. Mladšia sestra - študentka ho spravila mame. Boli tam fotky zo všetkých období jej života. Na niektorých sme sa schuti zasmiali. Mohli si ho pozrieť aj hostia, tak to bola zábava. Ale ževraj sestra kvôli nemu musela byť častokrát v noci hore, aby ho mohla spraviť potajme.
seda
10.10.07,07:33
Ďakujem za nápady, ten album je super, no nestihneme to zrealizovať, včera sa všetko zbehlo tak, že vo štvrtok má narodeniny, oslava bude neskôr, no my nebudeme môcť ísť lebo odchádzame na dlhší čas služobne mimo. Bývame od nich dosť ďaleko, takže vo štvrtok chceme nasadnúť do auta a na otočku jej zablahoželať. Chceli sme jej dať peniaze, no potom z toho zišlo, lebo ako ju poznáme nakúpila by za ne niečo pre ostatných a nie pre seba.
vieroslava
10.10.07,10:13
Vaď jej ho môžete dať dodatočne, určite ju poteší.
Anonymka
10.10.07,13:20
Jéj, jaké to je dobré, že tu sa preberá aj táto téma :) My s priateľom budeme mať nabudúci týždeň výročie (bude toho rok,čo sme sa spoznali) Poraďte nejaký vecný darček pre neho ... Večera určite bude, ale chcem mu niečo originálne darovať. Čo sa dá chlapovi darovať? Má aj vlastný bytík (tom spomenula preto, lebo by som mu aj doňho niečo mohla darovať), ale fakt neviem ... :o Díky moc.
Marína
10.10.07,13:31
Napríklad predplatné časopisu na určité obdobie. Dohodneš sa s dodávateľom kto je objednávateľ-platiteľ(ty) a na aké meno a adresu sa má doručovať(on). My sme takto priateľovi objednali mesačník GEO.
Anonymka
11.10.07,08:24
No je to celkom dobrý nápad ... len on kupuje kopec časákov. Rôzne. Všetko možné ho zaujíma. Pozerá dokumentárne filmy o vesmíre, o všetkom možnom... neviete poradiť, aký by to mohol byť?
lenkak
11.10.07,08:34
môj manžel má hobby PC, tak ja som mu pod stromček predplatila práve počítačový časopis, ktorý si občas kúpil aj sám. Idú ďalšie Vianoce, bude pokračovanie predplatenia.
Gabi03
11.10.07,09:30
môj manžel má hobby PC, tak ja som mu pod stromček predplatila práve počítačový časopis, ktorý si občas kúpil aj sám. Idú ďalšie Vianoce, bude pokračovanie predplatenia.

Ja to isté so Záhradkárom.
Marína
11.10.07,09:42
No je to celkom dobrý nápad ... len on kupuje kopec časákov. Rôzne. Všetko možné ho zaujíma. Pozerá dokumentárne filmy o vesmíre, o všetkom možnom... neviete poradiť, aký by to mohol byť?
Vybrať si môžeš napr. tu http://www.mediakapa.sk/index/podstranka.php?id=8&idm=0&route66=241258
Anonymka
11.10.07,13:15
Ďakujem Vám, ste super :)
Marína
11.10.07,14:01
Ďakujem Vám, ste super :)
Nedá sa nesúhlasiť.;)
Mackovka
12.10.07,05:28
Zdravím. Len poznámka k albumu ako darčeku. Videla som urobený album ako kalendár. Na každý mesiac boli na jednej strane okienka s dňami (ako v kalendári) a v príslušnom okienku bolo vyznačené meno člena rodiny, ak mal v ten mesiac narodeniny alebo meniny. Na protistrane bol súbor fotiek "oslávenca - oslávencov" v mesiaci. Boli to vtipné fotky, od malička až poteraz taký prierez a pri rôznych príležitostiach. Takto bol vyplnený každý mesiac roka. Robila to síce jedna reštaurátorka, takže to bolo veľmi pekné. Ale inšpirovalo ma to a ja som taký popri iných darčekoch urobila na šesťdesiatku svojej mame. Povyberala som fotky, ktoré boli už dávno zapadnuté prachom a musím povedať, že darček sa vydaril, aj dnes ho pozeráme, keď nechceme zabudnúť kto má kedy sviatok, lebo sú tam aj presné dátumy. Takže vrelo odporúčam vyrobiť. Pekný deň.
Lulu184
25.03.08,09:44
Dobry den.
Mohli by ste mi prosim vas pekne poradit:takmer 3 mesiace pracujem ako aupair v Nemecku a stari rodicia ma pozvali na oslavu 40-ho vyrocia sobasa.Tato oslava sa kona o tyzden a ja si lamem hlavu aky darcek im kupit.Su to strasne zlati ludia,stravila som s nimi tyzden vkuse,no nemam ani ponatia,co by som kupila:(Kazda rada je vzacna...
Dakujeeeeeeeeem.
FindKey.eu
02.03.13,09:54
No a k tomu mu dat darček, krabičku ELIXIRMAN ;)