kaja29
24.07.07,13:06
Pomaly sa blíži čas môjho nástupu na liečenie do Bardejovských kúpeľov. Ešte som podobnú atrakciu neabsolvovala, tak ani neviem čo si so sebou pribaliť a na čo nezabudnúť. Poraďáci, neporadíte?
Hodili by sa tiež nejaké odporúčania na skrátenie kúpeľných chvíľ... :cool:
Dada
24.07.07,11:09
Jojoooj, tam sa nudiť nebudeš. Svokra je tam teraz na liečení a boli sme tam v sobotu pozrieť, krásne prostredie. Procedúr habadej. Kúpalisko, kostol, kolonáda - kde hrala hudba a ľudia postávali a pili z tých hrnčekov vodu. Tenis si tam môžeš zahrať, poprchádzať sa v príjemnom prostredí, soľná jaskyňa je k dispozícii a určite som na niečo zabudla, lebo je tam toho dosť. Pekne tam je, ozaj.
kaja29
24.07.07,11:27
Dada, vďaka za povzbudenie...:)

Tak verím, že sa nudiť nebudem...
Mackovka
24.07.07,11:52
Naposledy som si nevzala gumené šľapky a nemala som v čom chodiť pod sprchu, lebo papuče som mala kožené. A hodil sa mi aj taký "chránič" na koberce, t.j. plátený koberček akoby z celtoviny. Nosila som ho do telocvične, dalo sa na ňom cvičiť na izbe a využil sa aj na kúpalisko - zaberie oveľa menej miesta v kufri než ďalšia osuška. Prajem pekný pobyt.
Kazu
25.07.07,12:18
A zober si aj nejaký obal na dokumentáciu. Taká priehľadná zatváracia obálka,stačí formát A5. Keď sa zapisujú procedúry, nemáš "dokrkvaný" papier.
SilviaS
27.09.07,05:36
Dobrý den poradáci!
Asi tak ako vždy Vás veľmi pekne prosím o radu.
Mám zamestnanca,ktorý mi dnes doniesol papier PREDVOLANIE NA LIEČENIE do Tatranskej Kotliny ide tam na 3.týždne a tak ja neviem čo s tým treba spraviť, myslím kde to treba hlásiť a ako to bude s výplatou???
Vďaka za pomoc Silvia:)
SilviaS
27.09.07,05:49
Prosím poradte mi:)
SilviaS
27.09.07,09:59
To akože naozaj nikto nevie???:rolleyes:
drobeceva
27.09.07,10:11
Ide tam v rámci dovolenky, alebo mu vypíšu PN?
Jara
27.09.07,10:13
Dôležité je vedieť či tam ide po operácií alebo len ako samoplatca napr. na dovolenku. Myslím, že ak ide po operácii alebo je to chronicky chorý pacient tak ide na PN-ku a tu mu systaví jeho lekárka. Potom platíš riadne ako keby bol chory. Prvých 10 dní náhradu príjmu a potom bude mať nemocenské dávky. Dúfam že to platí, ale tak som to mala minulý rok. Tohto roku som nemala nikoho, tak možno ma niekto opraví.
drobeceva
27.09.07,10:19
Preto som zadala otázku ako tam ide? Ak ide na dovolenku, nie je čo riešiť. Ak je /ako píše jara/ po niečom - z čoho mu vyplýva marodka - 10 dní náhrada príjmu, zvyšok nemocenské