fialka m
24.07.07,14:01
Zamestnanec dostane okamzite skoncenie pracovneho pomeru § 68 za porusenie pracovnej discipliny (nenastupi do prace). Moze sa ist evidovat na urad prace? Ja som pocula, ze nie?
veronikasad
24.07.07,14:38
Okamžité zrušenie pracovného pomeru už nie je dôvodom, aby ho nezaevidovali na úrade práce.

---------
Veronika
tuta
24.07.07,15:34
Teraz sa už neskúma z akého dôvodu došlo k ukončeniu pracovného pomeru, čiže kľudne sa môže ísť zaevidovať.
ivanaj
24.07.07,16:12
fialka m: Chcem sa ta opytat po kolkych dnoch si mu dala vypoved podla §68? A davala si zamestnancovi nejake upozornenie alebo hned si mu poslala skoncenie? pomoze mi to mam tiez podobne pripady. dik moc
fialka m
25.07.07,08:21
fialka m: Chcem sa ta opytat po kolkych dnoch si mu dala vypoved podla §68? A davala si zamestnancovi nejake upozornenie alebo hned si mu poslala skoncenie? pomoze mi to mam tiez podobne pripady. dik moc

ja mam opacny pripad, jedna kocka k nam chce nastupit a nechcu ju v byvalej robote pustit. Tak dala 2 mesacnu a asi od 1. jula nepride do prace. Lenze k nam nastupuje az 1.augusta. Tak chcela vediet, ze ci moze ist na urad prace.

ale co som citala, tak vzdy daju nejake upozornenie na porusenie discipliny a potom okamzite skoncenie. Zalezi co zamestnanec vyviedol
fialka m
25.07.07,10:09
To chcete prijať takúto špekulantku? :eek:
Dúfam, že čoskoro sa tu neobjaví od Teba otázka, ako sa tejto špekulantky zbaviť! :cool:

P.S.
Pokiaľ má niekde pracovný pomer, na úrad práce nech ani nechodí - je to strata času.


V tej starej praci ma zle podmienky, takze chce odtial odist. Aj vyzera byt sikovna, takze malo by to byt OK :)

dakujem za rady ;)