mailo123
24.07.07,18:14
Dobry den, hladam informacie ohladne "domu za milion".Chcel by som vediet co je to zac a ci ho niekto bol aj omrknut v Holici alebo pripadne kupil si ho. Ak by niekto vedel nieco viac o tomto dome prosim dajte vediet.dikes
AndrejG
28.07.07,20:08
Bez toho aby som ho videl, je jasne, ze je to to iste ako keby niekto predaval nove auto za 100 tisic.
Eulalia
29.07.07,03:25
Pri inzerátoch na tento typ domu je aj web stránka a net adresa. Je to montovaný dom, o ktorých sa tu už hodne popísalo.
janaGT
29.07.07,12:39
Pri inzerátoch na tento typ domu je aj web stránka a net adresa. Je to montovaný dom, o ktorých sa tu už hodne popísalo.
Ale ani montovaný dom nemáš za milión, keď tak len hrubú stavbu. Viem o čom hovorím, robím vo firme, ktorá stavia montované domy. Ale za milión ho na komplet istotne nepostavíš.
duficek
29.07.07,13:21
mozno je to ako s letenkou za 190 Sk.....(kto netusi o letiskovych a inych priplatkoch, zaplace...)
Kazu
29.07.07,16:04
Dobry den, hladam informacie ohladne "domu za milion".Chcel by som vediet co je to zac a ci ho niekto bol aj omrknut v Holici alebo pripadne kupil si ho. Ak by niekto vedel nieco viac o tomto dome prosim dajte vediet.dikes
Myslíš ten Holíč pri Skalici? Daj mi viac informácií. Cez týždeň idem do Hodonína a na to čudo sa ti pozriem.
Eulalia
30.07.07,01:20
mozno je to ako s letenkou za 190 Sk.....(kto netusi o letiskovych a inych priplatkoch, zaplace...)

Samozrejme, je to bez základov a bez DPH:D .. a bez garáže, má to 3 izby a bez..... Takže presne ako hovoríš, ako pri tých letenkách:D
dad111
30.07.07,09:32
Preco sa Vam zda dom za milion nerealny? Pozrite sa na ceny bytov. Su ludia co bez najmensieho zavahania zaplatia milion za mensi ako trojizbovy byt. Pritom je to cena len styroch murov, ktorych technicka zivotnost uz pomaly konci. Pochybne je pri tom hovorit o moznosti nejakych uprav podla vlastnych predstav. Vnutorne casti su konstruovane z materialov, ktore je problem niekde vyhodit a mnoho dalsich problemov. V pripade domu samozrejme ze musite zabezpecit pozemok a par drobnosti. Za to ale ziskate realny majetok. Aj ja som pred nedavnom dostaval. S milionom korun este aj dnes dokazete vybudovat neporovnatelne hodnotnejsie byvanie ako nejaky byt, alebo hotovy dom. Len sa netreba bat roboty. Kupit hotove je najednoduchsie ale aj najdrahsie. Zaver. Ak mate v ruke milion, pustite sa do prace a budete milo prekvapeni co sa da dokazat.
mailo123
05.08.07,07:54
Cau Maximo
Dakujem za tvoj nazor, prajem vela uspechov s novym domom.Prestudoval som si vsetky dostupne inf. na nete ohladne domu (EVO1). chcel by som vsak vediet tvoje dojmy z tohto domu.Vies najlepsie je ked to vidis v skutocnosti a ja so momentalne v zahranici.Zaujimalo by ma ci tam nieje pocut vsetko z vedlajsej izby, a pod.
Dakujem

Pre Eulaliu su to domy EVO 1 a 2.

Co sa tyka ceny ja viem, ze to nebude za milion presne, ale v porovnani
s 2izbovy bytom je to stale super cena. A hlavne mozes spokojne a rychlo byvat bez uveru pripadne s primeranym uverom a nezadlzit este aj pravnucata.
duficek
05.08.07,09:53
danym strankam sa tusim rapidne zvysi navstevnost vdaka porade :)

moj skromny nazor: dajme si reklamny slogan DOM ZA MILION. (normalny clovek v tom sipy text za hviezdickou, ale neznaly s tym pocita ako s konecnou sumou....a to je ich ciel). co na tom, ze uvedieme cenu BEZ DPH, ze sucastou ceny nie je zakladova doska (to je ako keby ste predavali auto bez kolies). na obrazku k tomu domu je aj pristresok pre auto, ale to tiez v zaklade nie je (to mi uz pride ako silno zavadzajuce), je to bez svetiel a kuchynskej linky....

no, ked to tak zratam, tak z domu za milon sa zrazu stane dom za 2 miliony plus pozemok....kam sme sa to s tou cenou dostali co? :)
Richard
05.08.07,10:09
prosím o používanie nahlás, alebo nové tlačidlo spam. Ak tu niekto ospevuje firmu v dvoch príspevkoch a to sú asi tak všetky príspevky, ktoré tu kedy napísal - je to na 99% SPAM.
SPAM som z tejto témy zmazal...
Maximo
06.08.07,16:41
ahoj
čo sa týka tvojej otázky či to nie je niečo počuť do vedlajšej izby. Tento dom splána normy - 43 decibelov. V priečkach je protizvuková izolácia. Ked sa pozrieš na priečky v klasických domoch tak je to napriklad tehla, ktorá je dierkovaná, má napr. 10 cm a potom je to omietnuté pieskom. Trošku prehánam ale nie moc. Musím ťa pochváliť, rozpútal si dobrú diskusia. Najvačšia sranda je tá, že niektorí nadávajú fakta iba falošné informácie. Dnes stojí starý 3 byt v Bratislave 3,2 miliona a nikto na to nehovorí nič. Všetko je OK. Tu je "Dom za milion" a niektorí majú problém. Je pravda, že je to bez DPH, bez základovej dosky, bez svietidiel, a čo má byť. Ked to celé zrátate, pridáte k tomu pozemok tak je to v porovnaní s bytom NIČ. A navyše je to nízkoenergetický dom, ktorý vám ušetrí mnoho penazí do budúcnosti. A nakoniec máte BÝVANIE. Netajím sa tým, že som sa do toho domu zamiloval ale viete už som dosť dlho býval v bytoch a už som si dosť dlho nemohol užiť bývanie. A už teraz sa teším na rannú kávičku na terase :-)
duficek
06.08.07,16:55
maximo - predam ti uplne novy mercedes za strvt miliona. (cena je bez DPH, bez kolies, bez brzd, bez skliel, bez ziaroviek...) super ponuka za tu cenu, no nie?
Maximo
07.08.07,07:46
adhoj dufiček
Ty si to trafil úplne po hlavičke. Za ten štvrťmiliona je to veľmi dobrá cena. Ked si k tejto cene prirátam kolesá, sklo, brzdy tak ma to vínde povedzme 1 milion. A to v porovnaní s novým mercedesom je super cena. To je to, že cena Domu je jedna vec a cena bývania je druhá vec. Ludia si tieto dve slová spojili do jedného významu. Ale to nie je pravda, tieto slová majú diametrálne roslišný význam. Cena za základovú dosku tam nie je preto lebo tá je rôzna, zálezí od toho aký sklon pozemku má klient, aké podložie, či chce podpivničenie alebo polopodpivničenie. Inak tam je už všetko k tomu aby si tam mohol bývať. Samozrejme nerátam nábytok ale to je už individuálna záležitosť. Ale v pohode, nemusíš mi veriť.
duves
07.08.07,12:24
Firma predsa nerobi komplet od zakladov a preto nemoze nikomu dat do ceny aj zemne prace, ci pripojenia na IS. Je to dost podobne ako internet od 299 bez DPH, s limitom stahovania. Niekomu to tak vyhovuje.
Kazu
07.08.07,12:56
adhoj dufiček
Ty si to trafil úplne po hlavičke. Za ten štvrťmiliona je to veľmi dobrá cena. Ked si k tejto cene prirátam kolesá, sklo, brzdy tak ma to vínde povedzme 1 milion. A to v porovnaní s novým mercedesom je super cena. To je to, že cena Domu je jedna vec a cena bývania je druhá vec. Ludia si tieto dve slová spojili do jedného významu. Ale to nie je pravda, tieto slová majú diametrálne roslišný význam. Cena za základovú dosku tam nie je preto lebo tá je rôzna, zálezí od toho aký sklon pozemku má klient, aké podložie, či chce podpivničenie alebo polopodpivničenie. Inak tam je už všetko k tomu aby si tam mohol bývať. Samozrejme nerátam nábytok ale to je už individuálna záležitosť. Ale v pohode, nemusíš mi veriť.
Duficek zabudol napísať, že je to aj bez motora. Ten si dokúpiš podľa vlastného výberu. Je to presne ako s tým domom-nemá základy ale bývať sa dá. Tu zase môžeš sedieť a točiť volantom.
M3G
07.08.07,13:14
Predám dom za milión.


k3Ja1TJVS_0

posledných 23 sekúnd ukazujú ten dom za milión. :D
Lion Topoľčany
07.08.07,13:18
To video-fakt výstižnéééé !