miriel
25.07.07,13:34
prosim vas o radu ako postupovať v prípade , že sa zúčastníte schôdze SVB
viete čo sa tam prejednavalo a ked potom čitate zapisnicu mate dojem že ste zrejme boli niekde inde lebo zapisnica sa vôbec nezhoduje so skutočnosťou . Ako postupovať ? U nas je teraz zapisnica zmenená v podstatných bodoch a tak si myslim, že je celkovo bezpredmetné zučastnovať sa schôdzí ked si potom aj tak predsedníctvo urobí svoj vlastný zaver .
Vie tu niekto objasniť pojmy overovatel , zapisovatel ..nemusí byť prvopis sučasťou prepisanej zapisnice /aspon v prilohe aj ked v podstate tiež ho môžu zameniť ak nebol podpisaný ...
Jozef I
25.07.07,12:06
Určite by som poslal list v ktorom by som napadol túto zápisnicu a aj sa osobne stretol so zapisovateľom, overovateľom a aj predsedom. Inicioval by som nové zhromaždenie ( pomocou ďaľším nájomníkov ktorí boli na schôdzi ) a tam by som dal znenie zápisnice prepracovať. Posledná možnosť pri neúspechu je to dať na súd.
Zapisovateľ zapisuje čo bolo na schôdzi a overovateľ podpíše že to bolo naozaj tak. Preto sa týto dvaja ludia majú voliť počas zhromaždenia a majú to byť ludia, ktorí majú dôveru ostatných vlastníkov... t.j. že sa nepodpíšu pod niečo, čo na schôdzi nebolo povedané a schválené.