Richard
26.07.07,13:37
Vzhľadom na to, že kto kde bol, tam klikol na pridanie témy a mali sme tu z toho chaos a prácu s presúvaním, spravil som nový spôsob pridávania tém.

Vytvoril som preto nový formulár na výber správnej - relevantnej Porady. Tento formulár dúfam každého donúti sa poobzerať aké Porady tu sú a do akej jeho otázka patrí...

Bude to fungovať chvíľu pre všetkých, neskôr to môžem znížiť len pre užívateľom s určitým počtom príspevkov - napr. do 500 príspevkov (to by sa už mohli naučiť pridávať témy do správnej Porady :) ).

V prílohe priložený obrázok ako to vlastne vyzerá. Tento formulár sa objaví keď pridávate tému odkiaľkoľvek.
katkaj
26.07.07,11:40
Super nápad. ;) Gratulujem, dúfam že to pomôže k správnemu zaradeniu témy.
Denda
26.07.07,11:49
Richard,
ešte by si mohol zmeniť názov vypracované otázky, pretože sa rozmohlo zadávanie otázok do tejto témy. V drakovi je tento pojem používaný, ale s iným zameraním a preto si to asi mýlia.
Richard
26.07.07,11:54
Richard,
ešte by si mohol zmeniť názov vypracované otázky, pretože sa rozmohlo zadávanie otázok do tejto témy. V drakovi je tento pojem používaný, ale s iným zameraním a preto si to asi mýlia.

nebude to lepšie úplne zatvoriť? Nepovolím prístup na zadávanie tém a potom sa im to neobjaví ani na tom formulári, takže tam otázky nebudú padať...
Richard
26.07.07,11:58
ok a je to :)
Aljok
27.07.07,07:25
Ešte tak vymyslieť niečo na tých "expertov", ktorí kašlú na vyhľadávanie a neustále zakladajú nové témy. :mad: Nemôže ich to tlačidlo najskôr hodiť do ETIKETY?:D
endrju
27.07.07,17:09
Mám pocit, že novinka najmä nováčikov (menej ako 20 príspevkov) zvádza k opačnému postupu. Tému zaradia kamkoľvek, kam sa im podarí kliknúť.
Za poslednú hodinu (je piatok dosť "dávno po fajronte" bežných smrteľníkov) som zaregistroval 2 témy, ktoré boli zaradené úplne "od veci" :( :rolleyes:
lenkak
27.07.07,17:48
mne sa vôbec nezobrazila tabuľka.
endrju
27.07.07,17:56
to vieš, moderátor :D

P.S.
Ani mne ;)
KEJKA
27.07.07,18:32
mne sa zobrazila polovica.... ale aspon viem ako to vyzerá........... super
ludmilla
10.08.07,21:32
Richard, čo sa týka zadávania nových tém, zmenila by som "anglický jazyk" na cudzie jazyky. Ak čas dovolí a keďže sa porada točí okolo ekonomiky, rada by som sem pridala trocha obchodnej, ekonomickej nemčiny, ak by bol samozrejme záujem.
Richard
11.08.07,06:59
to radšej vytvoriť nemčinu, nech sa to nepletie ... ???