zanetth
27.07.07,18:49
Ahoj porada,

nemáte niekto skúsenosti s CK Intermedial ??? Máme objednaný autobusový zájazd do Chorvátska - Rovinj - pavilóny Valdaliso, tak by ma zaujímalo, či tam niekto cez túto CK bol a či bolo všetko OK. Ďakujem.
mgm
27.07.07,17:39
Tohoto roku sme boli v Rovinj-Amarin a boli sme spokojní. Išli sme ale vlastnou dopravou. Všetko bolo O.K. Naši kamaráti chodia už asi 6 rokov len cez túto cestovku a sú spokojní.
zanetth
27.07.07,17:50
Dík za informáciu,
mala som trochu obavy, nie je to až taká známa CK.
Adulka24
01.08.07,06:44
My sme boli cez nich pred 5. rokmi a všetko bolo v pohode.
janka.janka
01.08.07,07:46
niekedy mensie cestovky mozu byt lepsie.. velke si casto dovolia vela "kiksov" nie su az tak zamerane na spokojnost klientov.. peknu dovolenku prajem! :)
zanetth
01.08.07,11:50
Ďakujem všetkým, odchádzame za týždeň a veľmi sa teším. Dúfam, že nám dovolenka vyjde, určite napíšem ako bolo.
riga
25.05.09,10:41
Ďakujem všetkým, odchádzame za týždeň a veľmi sa teším. Dúfam, že nám dovolenka vyjde, určite napíšem ako bolo.
Tak ako bolo? My sa tam chystame teraz.... Rada by som poznala Tvoje skusenosti s touto cestovkou
zanetth
25.05.09,10:53
Tak ako bolo? My sa tam chystame teraz.... Rada by som poznala Tvoje skusenosti s touto cestovkou
S cestovkou aj so zájazdom som bola spokojná. Služby boli primerané cene zájazdu. Neviem kam konkrétne idete, my sme boli s deťmi vo Valdaliso na Istrii - hotel žiadny luxus ale v pohode aj tak sme boli väčšinou vonku, strava bola naozaj super na jednotku s hviezdičkou. Pláž blízko s čistotou to bolo hlavne popoludní už trochu horšie - ale to je už o nás ľuďoch, lebo každé ráno zbierali odpadky v okolí pláže. Delegátka sa tiež o nás starala. Jedinú nepríjemnú spomienku mám na spiatočnú cestu autobusom - jeden pán bol mierne pod parou tak nám trochu znepríjemňoval cestu - byť na mieste šoféra autobusu nechala by som ho tam. Ale inak bolo fajn, s touto cestovkou by som išla kľudne znova.
riga
25.05.09,11:49
ďakujem za info :-)