Melnick
28.07.07,20:47
http://www.gify.nou.cz/DITE-NAROZENI_soubory/1e.gif


Dnes je pre našu milú Alenku "alušik" šťastný deň.
O 16:10 sa jej narodil zdravý,krásny synček Jakubko,
Jeho miery sú : 3680 g a 51 cm.


http://www.gify.nou.cz/obr10_kytky_soubory/822.gif


Preto milá Alenka,dovoľ mi,aby som Tebe a aj Tvojmu synčekovi popriala veľa šťastia , veľa lásky a hlavne veľa ,veľa zdravia. Nech Ti maličký rastie do krásy a nech máš z neho celý život iba radosť.
To Ti prajem z celého srdca. Posielam pusu Vám obom.:) :) :) :) :)
ondrejvla
28.07.07,19:47
Milý Jakubko,
za všetky tety a ujov na tejto stránke Ti želám tých najlepších rodičov na svete, aby si nikdy nepočul od nich, - nemám čas, aby si stále cítil ich obrovskú lásku, ktorá je najkrajšia na svete, nemá obmedzenia pre čas, lebo mamy ľúbia na celý život.
Želám Ti zdravie, je najdôležitejšie v živote a je prvým chodníčkom na cestu šťastia.
Melnick
06.08.07,15:22
Zatiaľ iba sprostredkované "Ďakujem" :) od Alenky a jej synčeka Jakubka,ktorí sú už z nemocnice šťastní doma . Hneď ako bude mať prístup na internet, sama sa ozve.:) :) :)
alušik
31.08.07,12:49
Milí moji Poraďáci,
konečne som sa sem po dlhej dobe dostala. Preto by som sa Vám všetkým chcela dodatočne sama veľmi srdečne poďakovať. Je milé zistiť, že si na Vás ľudia spomenú, aj keď už nepatrím k pravidelným návštevníkom stránky. Pre tých zvedavších - a hlavne pre dievčatá z klubu CCCC, prikladám aspoň jednu fotku malého Jakubka - ešte z pôrodnice.;)
Zita5
31.08.07,12:51
Alenka veľmi krásne bábätko ...nádherné ...želám Vám obom veľa zdravíčka :)
Monika Kováčová
31.08.07,12:51
Je úžasný....
Buďte zdraví...
alušik
31.08.07,13:06
Ďakujeme veľmi pekne. Hlavne to zdravíčko budeme potrebovať...;)
Melnick
01.09.07,07:52
Ďakujeme veľmi pekne. Hlavne to zdravíčko budeme potrebovať...;)

Bude,bude :) :) ,veď Vám ho tóóóóóóľkí želáme.:) :) :) :) :)

Malý je strašne zlatý. Ďakujeme za foto.:) :) :)
ondrejvla
01.09.07,16:42
Alenka, je úžasný! Tak takýto pohľad musí spríjemniť deň každej mamine.
Želám Ti radosť z neho po celý život, nech Ti rastie pre zdravie a pre krásu,
múdrosť určite prebral už počas čakacej doby na Porade...
A ešte Ti želám to, po čom túži každá mamina, jeho láska a vďaka, aby bola na minci života rubom, hlavou je Tvoja láska k nemu.