Idiotka
30.07.07,09:16
Milí poraďáci,

prosím o posúdenie nasledujúcej veci - som si vedomá "chúlostivosti" témy, ide o peniaze -

koľko by tak malo stáť vykonanie nasledujúcej práce:

- faktúry - počet 54,
- doklady z ERP o nákupe tovaru - počet 298,
- všetky doklady sú "voľne ložené", t.j. zoradené (faktúry časovo) a zopnuté spinkou (druhovo).
- ide o plátcu DPH, a súčasne treba spraviť daňové priznanie k DzP a vôbec všetko tak, aby to bolo pre daň. kontrolu v poriadku, t.j. výkazy, inventarizácia, treba aj vypisovať VPD, nalepiť účty na papiere, etc.

Koľko by to malo/mohlo stáť?

Za každý názor ďakuje: :)
ZuzanaP
30.07.07,07:18
b.breza
30.07.07,10:58
Nie je mi jasné, tých 54 Fa, a 298 dokladov z ERP .... je za mesiac alebo za rok? A lokalita ? - tiež má vplyv.
Johanka
30.07.07,11:02
Milí poraďáci,

prosím o posúdenie nasledujúcej veci - som si vedomá "chúlostivosti" témy, ide o peniaze -

koľko by tak malo stáť vykonanie nasledujúcej práce:

- faktúry - počet 54,
- doklady z ERP o nákupe tovaru - počet 298,
- všetky doklady sú "voľne ložené", t.j. zoradené (faktúry časovo) a zopnuté spinkou (druhovo).
- ide o plátcu DPH, a súčasne treba spraviť daňové priznanie k DzP a vôbec všetko tak, aby to bolo pre daň. kontrolu v poriadku, t.j. výkazy, inventarizácia, treba aj vypisovať VPD, nalepiť účty na papiere, etc.

Koľko by to malo/mohlo stáť?

Za každý názor ďakuje: :)
To je nejaká rekonštrukcia účtovníctva, či nový platiteľ DPH ?
Milan7
31.07.07,06:41
To je ale krásna otázka. Skús sa dohodnúť čo najviac. To čo si práve myslíš + 50% k tomu. A výsledok bude taký , že ťa daňovník okreše na minimum. Ak sa raz dohodneš málo , zvýšiť cenu je skoro nemožné. Držím palce.