mysimis
30.07.07,09:53
Milí poraďáci, chcem sa s Vami podeliť o zážitok, ktorý som prežila - je to sólo zoskok padákom. Vyskúšala som aké to je, keď vystúpite von z dverí lietadla a lietate si vo výške asi 1200 m nad zemou. Je to nezabudnuteľný pocit, ktorý sa nedá opísať.
janaGT
30.07.07,07:55
to ťa obdivujem, ja sa bojím pozrieť dolu aj z balkóna, ktorý mám 2 m nad zemou :)
mysimis
30.07.07,07:56
to ťa obdivujem, ja sa bojím pozrieť dolu aj z balkóna, ktorý mám 2 m nad zemou :)


Janka, je to úplne iný pocit ako keď sa pozeráš dole napr. z 8 - poschodia.
janaGT
30.07.07,07:58
to ti verím, ale aj tak by som si asi netrúfla na niečo také. Teda nie asi ale určite nie. Už sa poznám.
mysimis
30.07.07,08:00
Som adrenalínový typ človeka a vyskúšala som to. Keď budem mať hotové dvd, priložím zopár fotiek.
shureido
30.07.07,08:01
Ahoj ja sa na to chystam koncom augusta, tak drzte palce....dufam ze prezijem..oraganizujeme to ako "skupinka" tak podpora bude velka....aj ked sa bojim bojim bojim.... Kde si bola ty a ako to prebiehalo?
mysimis
30.07.07,08:05
Bolo to teraz v sobotu. Prebiehalo to najprv teoretickou prípravou, potom to bola praktická príprava na zemi a nakoniec to bolo na ostro. Inštruktori boli fantastickí /sú to vrcholoví reprezentanti Slovenska/ a hlavne trpezliví odpovedať na spústu mojich otázok.
Kuzelnicka
30.07.07,08:10
Parada Mysimis, zoskok padakom je jeden moj sen ktory si urcite niekedy chcem vyplnit, len este zbieram odvahu:D
kde si to robila a kolko ta to vyslo?
mysimis
30.07.07,08:17
Parada Mysimis, zoskok padakom je jeden moj sen ktory si urcite niekedy chcem vyplnit, len este zbieram odvahu:D
kde si to robila a kolko ta to vyslo?

Ako som už uviedla v príspevku č. 7 robila som to s priateľmi /inštruktori/.Sú to profesionálni športovci v parašutizme. Ak máš záujem dám Ti kontakt na ich stránku, ktorá je t.č. síce vo výstavbe, ale sú tam na nich kontakty.
Marína
30.07.07,09:55
Blahoželám Miška.:) Si odvážne žieňa.
Kuzelnicka
30.07.07,09:58
Ako som už uviedla v príspevku č. 7 robila som to s priateľmi /inštruktori/.Sú to profesionálni športovci v parašutizme. Ak máš záujem dám Ti kontakt na ich stránku, ktorá je t.č. síce vo výstavbe, ale sú tam na nich kontakty.


OK, daj ...
mysimis
30.07.07,10:13
Blahoželám Miška.:) Si odvážne žieňa.

Marína, ďakujem za obdiv.;)
mysimis
30.07.07,10:14
OK, daj ...

Takže si pozri túto stránku:http://www.pmpk.sk
Kuzelnicka
20.08.07,07:14
Milí poraďáci, chcem sa s Vami podeliť o zážitok, ktorý som prežila - je to sólo zoskok padákom. Vyskúšala som aké to je, keď vystúpite von z dverí lietadla a lietate si vo výške asi 1200 m nad zemou. Je to nezabudnuteľný pocit, ktorý sa nedá opísať.

Mysimis tak som dala na tvoju radu a zoskok padakom som uz absolvovala:) len nie solo ale tandemovo...ale aj tak bolo super, sokovana som doteraz:D :D
Excise Duty
20.08.07,07:30
Ja nemám problémy so stolicou, stačí keď si sadnem na misu a už to ide, čiže nepotrebujem kvôli tomu skočiť padákom...Ale všetci, čo ste si skočili, máte môj obdiv.:D
Kuzelnicka
20.08.07,07:35
Ja nemám problémy so stolicou, stačí keď si sadnem na misu a už to ide, čiže nepotrebujem kvôli tomu skočiť padákom...Ale všetci, čo ste si skočili, máte môj obdiv.:D

Ja som skakala z vysky 4.000metrov, je to riadna rychlost a nie je dobre mat problemy zo stolicou:D ...som pocula nie vlastna skusenost:D