Jozef Mihál
30.07.07,13:45
Mám pracovný pomer uzatvorený od 1.6.2007 so skúšobnou dobou 3 mesiace (do 31.8.2007). Plánujem dať výpoveď v skúšobnej dobe. Môžem ju dať v auguste - ešte počas skúšobnej doby, teda pred 31.8.2007? Alebo takto podaná výpoveď sa musí skončiť ešte v skúšobnej dobe a výpoveď k 31.8.2007 je možné riešiť už iba dohodou, resp. musí tam byť už výpovedná doba?
Jozef Mihál
30.07.07,11:49
§ 72 Zákonníka práce:

"§ 72 Skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe

(1) V skúšobnej dobe môže tak zamestnávateľ, ako aj zamestnanec skončiť pracovný pomer písomne z akéhokoľvek dôvodu alebo bez uvedenia dôvodu.

(2) Písomné oznámenie o skončení pracovného pomeru sa má doručiť druhému účastníkovi spravidla aspoň tri dni pred dňom, keď sa má pracovný pomer skončiť."

Počas skúšobnej doby môže tak zamestnanec ako i zamestnávateľ kedykoľvek jednostranne ukončiť pracovný pomer.

Ako zamestnanec teda môžete v priebehu augusta ukončiť pracovný pomer. Zamestnávateľovi ste povinná doručiť písomné oznámenie o skončení pracovného pomeru, dôvod uvádzať nemusíte. Oznámenie je potrebné doručiť zamestnávateľovi aspoň 3 dni pred oznámeným dňom skončenia pracovného pomeru.

ZP_§72
Ka-Be
30.07.07,12:23
Ešte jedna otázka k výpovedi v skúšobnej dobe ma napadla. Ak dám výpoveď v jej posledný deň, od nasledujúceho dňa nového mesiaca mi už začína plynúť výpovedná doba?
ďakujem
Jozef Mihál
30.07.07,12:31
Ak dáte výpoveď v posledný deň skúšobnej doby, stále ide o skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe a postupuje sa podľa § 72.
Ka-Be
30.07.07,13:01
To znamená, že výpoveď môžem dať aj ku 30.9.2007, ak ju dám v posledný deň skúšobnej doby? (skúšobná doba 1.6.-31.8.2007)
Jozef Mihál
30.07.07,13:09
Podľa môjho názoru to odporuje § 72.

Pracovný pomer môžete ukončiť - oznámiť zamestnávateľovi ukončenie PP - 31.8.2007 ale s tým, že PP ukončíte ku dňu 31.8.2007 - teda v skúšobnej dobe. Ak by sa mal pracovný pomer ukončiť k 30.9.2007, nešlo by o ukončenie PP v skúšobnej dobe.
silvia
22.08.07,07:53
Prosím o radu!
Po ukončení strednej školy sa absolvent zamestnal. Teraz chce ukončiť PP ešte v skúšobnej dobe, o mesiac odchádza do zahraničia.
Má sa po ukončení PP nahlásiť na úrad práce (bude zaňho štát platiť ZP?) alebo si platiť zdravotné poistenie ako dobrovoľne nezamestnaná osoba? A čo sociálne poistenie...čo sa mu oplatí vzhľadom na to, že o mesiac ide pracovať do zahraničia?
Ďakujeme!
Jozef Mihál
22.08.07,08:16
Sociálne poistenie nech nechá na pokoji.

Ak sa prihlási na úrade práce, zdravotné za neho platí štát - ak sa neprihlási na úrade práce, musí sa prihlásiť v ZP ako samoplatiteľ - rozdiel je v tom, že ho to bude stáť 692 Sk mesačne.
silvia
22.08.07,08:46
Srdečná vďaka, pán Mihál!

(ešte možno hlúpa otázka, ale prečo sociálne poistenie nechať na pokoji? nebude mu v budúcnosti to obdobie chýbať?)
Jozef Mihál
22.08.07,15:35
...nechcite odo mňa, aby som ešte aj v DRAK-ovi nadával na náš systém sociálneho poistenia.
pesagroup
24.08.07,11:37
Vzhľadom na uponáhľanosť tých, ktorí ihneď - takmer splašene reaguju na Vašu odpoveď v citate "Oznámenie je potrebné doručiť zamestnávateľovi aspoň 3 dni pred oznámeným dňom skončenia pracovného pomeru" a nasledne sa ma pýtajú či je to tak, treba podotknúť, že uvedené 3 dni nie sú oblig., ale ide o poriadkovú lehotu, t.z., ak preukázateľne doručíte písomné skončenie v posledný deň skúšobnej doby, tak pp skončil v uvedený deň a v skúšobnej dobe i bez dodržania 3-dňovej lehoty. Nehovorime o personálnej kultúre a pod., totiž nieto 2 rovnakých prípadov v detaile obsahu, okolnostiach a príčinných súvislostiach.
Marek Bednárik
06.12.07,10:15
Pán Mihál mám na Vás jdnu otázku: Zamestnanec je v skúšobnej dobe, ale momentálne je PN a podľa jeho viadrenia bude PN minimálne 1/2 roka. Môžme s ním ukončiť pracovný pomer?
Skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe (§ 72)
Je mi jasné že :
Počas skúšobnej doby môže kedykoľvek ukončiť pracovný pomer zamestnávateľ alebo zamestnanec. Neexistuje žiaden dôvod, pre ktorý by sa v skúšobnej dobe nesmel pracovný pomer ukončiť.
Chcem si byť 100 % istý.
Ďakujem
Tweety
06.12.07,10:22
Môžeš si byť istý, je to tak, počas SD môže byť PP skončený aj počas DPN.
Jozef Mihál
06.12.07,14:39
Súhlas, počas SD je možné ukončiť so zamestnancom PP aj v čase kedy je na PN.
Marek Bednárik
07.12.07,12:55
Ďakujem :-)
m.hladka
17.12.07,16:27
Pán Mihál, tiež sa chcem opýtať: Zamestnankyňa je v skúšobnej dobe, ale po mesiaci oznámila, že je tehotná. Je možné jej ukončiť PP ešte v skúšobnej dobre? Ďakujem.
janaGT
18.12.07,10:16
Môžeš si byť istý, je to tak, počas SD môže byť PP skončený aj počas DPN.

ak bol zamestnanec dlhodobo ( 10 mesiacov ) PN z dôvodu prac.úrazu ( po zhruba 12 odprac. dňoch, teda v SD ) a už mi telefonoval, že PN mu lekárka ukončila s dátumom 31.12.2007 ( pochválil sa, že už má DPN vypísanú s týmto dátomom) , môžeme mu skončiť PP v SD tiež s týmto dátumom?
otázka č. 2 - ak si zamestnanec potom odnesie 4. diel DPN na SP, a my mu medzitým dáme výpoveď v SD, tak potom mu už nebudem DPN potvrdzovať deň nástupu do práce ... Preukáže sa dohodou o skončení PP alebo to zistia na základe odhlášky zo strany zamestnávateľa?
certik
26.05.08,13:34
Prosím vás o radu: Zasmestnávateľ uzatvoril PZ so zamestnancami 01.03.2008 na dobu určitú do 29.02.2009 so skúšobnou dobou 3 mesiace. Nakoľko má otvorenú prevádzku, ktorá nie je veľmi rentabilná, má ju v pláne k 31.7.2008 zrušiť. Keby so zamestnancami ukončil PP v skúšobnej dobe, bolo by to bez odstupného. Ale ako to bude s výpoveďou pre zamestnancov, aby im nemusel vyplatiť odstupné, keď chce aby ešte pracovali do konca júla. Keby im dal výpoveď z dôvodu zrušenia, mali by nárok na odstupné.... ďakujem
Dúšava
16.01.09,18:42
Prosím Vás o radu. Oznámili sme zamestnancovi, že s ním rušíme pracovný pomer v skúšobnej dobe. Napísala som zrušenie pracovného pomeru tri dni vopred. Zostal PN. Nám sa to nepodarilo doručit, tak som to dnes poslala poštou, ale s tým, že dnes je dátum zrušenia pracovného pomeru. Ešte som to poslala len doporučene, bez doručenky. Mám opraviť dátum dnes je 16., tak na 20, a poslať to ešte raz zajtra a na doručenku ?
Ančika
24.03.09,10:09
Prosím Vás o radu. Oznámili sme zamestnancovi, že s ním rušíme pracovný pomer v skúšobnej dobe. Napísala som zrušenie pracovného pomeru tri dni vopred. Zostal PN. Nám sa to nepodarilo doručit, tak som to dnes poslala poštou, ale s tým, že dnes je dátum zrušenia pracovného pomeru. Ešte som to poslala len doporučene, bez doručenky. Mám opraviť dátum dnes je 16., tak na 20, a poslať to ešte raz zajtra a na doručenku ?
Dovolím si citovať z komentovaného zákonníka práce k § 72:
"Vyžadované písomné oznámenie o skončení pracovného pomeru v skúšobnej dobe aspoň tri dni vopred má len poriadkový charakter a neovplyvňuje platnosť skončenia pracovného pomeru v skúšobnej dobe."
Dajanka
15.06.09,16:52
Dobrý deň. Chcela by som poprosiť o radu. Mám zamestnanca ktorému skončila skúšobná doba 31.5.2009, kde som mu v lehote oznámila koniec PP, ktorý podpísal. 1.6.2009 mi doručil PN-ku, tú som mu vrátila a dnes mi volal že je v ochrannej lehote a že sa budem rozprávať s jeho právnikom, nakoľko má nárok na PN-ku. Konala som správne? Ďakujem za odpoveď
veronikasad
15.06.09,16:56
Dobrý deň. Chcela by som poprosiť o radu. Mám zamestnanca ktorému skončila skúšobná doba 31.5.2009, kde som mu v lehote oznámila koniec PP, ktorý podpísal. 1.6.2009 mi doručil PN-ku, tú som mu vrátila a dnes mi volal že je v ochrannej lehote a že sa budem rozprávať s jeho právnikom, nakoľko má nárok na PN-ku. Konala som správne? Ďakujem za odpoveďNemocenské v ochrannej dobe vypláca od 1. dňa PN-ky sociálna poisťovňa. Vystav zamestnancovi potvrdenie o príjme a zašli ho sociálnej poisťovni.
Po skončení pracovného pomeru už zamestnávatel neplatí náhradu príjmu a nie je jeho povinnosťou odovzdávať PN-ku v SP.
Jozef Mihál
15.06.09,17:08
Súhlas.
Dajanka
15.06.09,17:56
Veľmi pekne ďakujem za rýchlu odpoveď.
Dajanka
15.06.09,17:57
Ďakujem pán Mihál za vyjadrenie.