Fany111
30.07.07,13:19
Zase ja:) Akurát mi volali z firmy - centrum privátneho bankovníctva, pozvali ma na pohovor. vie o nich niekto niečo?
layla
30.07.07,11:39
ja som tiez bola u nich na pohovore v BA, ale pred rokom. je to financne poradenstvo. ja som to vyskusala a po mesiaci som zutekala. mala som z nich velmi zmiesane pocity :o
Fany111
30.07.07,11:40
a je to také niečo ako chodenie a hľadanie ľudí, vyvolávanie im, odmeňovanie províziami ...?
layla
30.07.07,11:45
az teraz som si vsimla diskusiu financne poradenstvo. centrum privatneho bankovnictvo je OVB, len dali tomu iny nazov (asi aby prilakali viacej ludi). ja som sa to dozvedela az na prvom skoleni ze ide o OVB a na pohovore mi to ani nespomenuli. ti "financny poradcovia" vedia dobre zmanipulovat ludi. naslubuju hory doly a nic z toho. Inac som bola na pohovore na Spitalskej.
Fany111
30.07.07,11:50
takže je to presne to isté
Johanka
30.07.07,11:53
plavčík
30.07.07,11:54
je to pochybné...veď nemajú ani riadnu stránku a okrem toho slovo"privátneho" bankovníctva...nie je tam žiadna garanciia vodia mi to podvodom
layla
30.07.07,11:54
ano je to presne to iste - provizny plat a zhananie si ludi.
Johanka
30.07.07,11:55
Fany111
30.07.07,11:57
a to som sa potešila, že nájdem nejakú dobrú robotu, tak nabudúce :) dík za rady.
katkaj
30.07.07,12:02
a to som sa potešila, že nájdem nejakú dobrú robotu, tak nabudúce :) dík za rady.

Fany obávam sa že všetky ponuky ktoré budú cez tieto firmy a maklérske spoločnosti budú o tom istom. Naháňaj ľudí, predávaj im produkty a my ti vyplatíme províziu ;)
Fany111
30.07.07,12:09
no tak na to fakt nemám žalúdok, veď sa dá zarobiť aj normálnejším spôsobom, no nie? Ako som už písala v predchádzajúcom príspevku, chodím na školenia do ovb(iba druhý týždeň), ale pravdu povediac, asi len preto, aby som sa "oťukala", začala komunikovať s ľuďmi, teda sa nebáť, a už len preto aby som sa dozvedela ako to vlastne všetko je, a aká je realita v tejto oblasti, možno aj nimi skreslená. Táto stránka je fakt super, človek sa tu dozvie toľko vecí, názorov a rád. Poklona tým, čo poradu vymysleli :)
michalpalenik
13.11.09,14:17
Nie je to zlá práca ..opäť záleží na ľuďoch. Ak chytíš správnu štruktúru tak by to malo byt v poriadku. ( Aspoň na začiatku )...Keď už nič, tak sa tam aspoň naučíš veľa vecí do života.. Ale aj OVB má svoje chyby ... čo sa týka finančného poradenstva na truhu sú aj lepšie spoločnosti kt. príjmajú spolupracovníkov, na základe praxe talentu a skúseností a sú DOSLOVA nezávislí.... Problém je ten že OVB je a.s. a jej Veľkým akcionárom je Nemecká poisťovňa Deutscher Ring... t.z. ze apeluju na svojich "spolupracovníkov" aby predávali produkty, predovšetkým tejto spoločnosti... ale nie je to pravidlom záleží od ľudí ako som už povedal nie od spoločnosti. To si zapamätaj ... :)