finessa
01.08.07,13:39
Dňa 31.07.2007 som dostala od zamestnávateľa výpoveď podľa
§ 63 čl.1 písm. b) a pod nátlakom som ju podpísala, keďže som bola v šoku, nič mojej výpovedi nenasvedčovalo. Keďže som nevedela o dohode na odstupnom, ktorú som mohla uplatniť najneskoršie v ten deň, celú výpovednú lehotu 2 mesiace, mi bude patrične koreniť (počkanie na posledný deň mu poradil jeho právnik). Na výpovedi mám síce udaný paragraf, ale na moje miesto príde nový zamestnanec, v žiadnom prípade sa neznižuje stav pracovníkov. Kedže záznam o reorganizácii nie je, považujem (laicky) výpoveď od zamestnávateľa za neplatnú. Napriek tomu nechcem zotrvať na pracovisku, keďže je to psychicky neúnosné. Chcem sa spýtať, čo by ste mi v mojom prípade poradili? Najradšej by som aspoň do doby uplynutia výpovede išla na PN-ku a hľadala si iné zamestnanie, no z PN-ky pravdepodobne nevyžijem, keďže moj zamestnávateľ mi priznal plat 13 tisíc v hrubom. V akej sume by bola moja PN-ka? Bolo by to nerozumné pre budúcoročné zúčtovania? Ešte nikdy som nebola práceneschopná. Ďakujem za odpovede.
Chobot
01.08.07,12:24
Dňa 31.07.2007 som dostala od zamestnávateľa výpoveď podľa
§ 63 čl.1 písm. b) a pod nátlakom som ju podpísala, keďže som bola v šoku, nič mojej výpovedi nenasvedčovalo.

Výpoveď nemusíš podpisovať, nanajvýš potvrdiť prevzatie. Takže s tým by si si nepomohla, ani keby si to nepodpísala.


Keďže som nevedela o dohode na odstupnom, ktorú som mohla uplatniť najneskoršie v ten deň, celú výpovednú lehotu 2 mesiace, mi bude patrične koreniť (počkanie na posledný deň mu poradil jeho právnik).

V prípade výpovede bohužiaľ platí tá 2 mesačná výpovedná doba. Podanie žiadosti o skončenie pred začiatkom VP si už žiaľ premeškala, trebalo ju podať ešte včera. Teraz to musíš vytrpieť.


Na výpovedi mám síce udaný paragraf, ale na moje miesto príde nový zamestnanec, v žiadnom prípade sa neznižuje stav pracovníkov. Kedže záznam o reorganizácii nie je, považujem (laicky) výpoveď od zamestnávateľa za neplatnú. Napriek tomu nechcem zotrvať na pracovisku, keďže je to psychicky neúnosné.

Máš pravdu, výpoveď je relatívne neplatná. Relatívne znamená, že pokiaľ do 2 mesiacov od skončenia PP nepodáš žalobu na neplatnosť výpovede, tak výpoveď bude platná. Keďže tam nechceš zotrvať, tak žalobu nemá význam podávať, nič by si tým nezískala.

Čo však môžeš urobiť, je, že podáš podnet na inšpektorát práce, kde im povieš, že si dostala výpoveď z organizačných dôvodov a že zamestnávateľ prijal na to miesto iného. Pokiaľ mu to preukážu, tak mu dajú aspoň pokutu.


Chcem sa spýtať, čo by ste mi v mojom prípade poradili? Najradšej by som aspoň do doby uplynutia výpovede išla na PN-ku a hľadala si iné zamestnanie, no z PN-ky pravdepodobne nevyžijem, keďže moj zamestnávateľ mi priznal plat 13 tisíc v hrubom. V akej sume by bola moja PN-ka? Bolo by to nerozumné pre budúcoročné zúčtovania? Ešte nikdy som nebola práceneschopná. Ďakujem za odpovede.

Na PN môžeš ísť. PN je 55% z denného vymeriavacieho základu. V prípade tvojho platu by to bola zhruba polovica tvojho mesačného príjmu.
finessa
02.08.07,06:00
Ďakujem za odpoveď, bola skutočne kompletná a zrozumiteľná ;) .
finessa
02.08.07,06:31
Pred viac ako mesiacom sa vyhlasil termin celozavodnej dvojtyzdnovej dovolenky, a dnes mi majitel firmy zahlasil, ze ziadnu dovolenku mi neda, ze budem musiet chodit do prace. Ma na to narok? Je to reakcia na to, ze na zaklade mne danej vypovede dali vypoved aj jeho dvaja klucovy zamestnanci, s ktorymi som spolupracovala, takze aj im odmietol dat dovolenku.
Chobot
02.08.07,07:48
Pred viac ako mesiacom sa vyhlasil termin celozavodnej dvojtyzdnovej dovolenky, a dnes mi majitel firmy zahlasil, ze ziadnu dovolenku mi neda, ze budem musiet chodit do prace. Ma na to narok? Je to reakcia na to, ze na zaklade mne danej vypovede dali vypoved aj jeho dvaja klucovy zamestnanci, s ktorymi som spolupracovala, takze aj im odmietol dat dovolenku.

Bohužiaľ dovolenku podľa ZP nariaďuje zamestnávateľ po dohode so zamestnancom, takže má právo nedať dovolenku. A to aj vtedy, ak by už dovolenku schávlil alebo nariadil. Podľa § 112 ods. 1 v takom prípade je ale povinný uhradiť náklady, ktoré zamestnancovi takto vzniknú (napr. stornopoplatok zájazdu).:

"(1) Zamestnávateľ je povinný nahradiť zamestnancovi náklady, ktoré mu bez jeho zavinenia vznikli preto, že zamestnávateľ mu zmenil čerpanie dovolenky alebo ho odvolal z dovolenky."


Keby si jednostranne, bez jeho súhlasu nastúpila na dovolenku, mohol by to brať ako absenciu, takže to nedoporučujem. Ak sa mu veľmi chceš vyhnúť, tak určite si chorá a mala by si ísť na maródku. :rolleyes:
finessa
02.08.07,08:07
:)) -pekne si to vystihol/a, keďže z tejto situácie skutočne asi ochoriem

-môžeš mi odpovedať aj v téme platené voľno s náhradou mzdy, atď ....?
finessa
03.08.07,18:05
Zrejme si z tejto témy spravím súkromný denníček, ako finessa dostala výpoveď :rolleyes:

*Plynie mi dvojmesačná výpovedná lehota-môžem odísť z práce aj pred jej uplynutím? Osobne si myslím, že áno...
Chobot
06.08.07,08:52
Zrejme si z tejto témy spravím súkromný denníček, ako finessa dostala výpoveď :rolleyes:

*Plynie mi dvojmesačná výpovedná lehota-môžem odísť z práce aj pred jej uplynutím? Osobne si myslím, že áno...

To je ako keby si sa spýtala :"Môžem prejsť križovatku na červenú?"

Teoreticky môžeš, ale porušuješ tým predpisy. Následky porušenia môžu byť rôzne, nedá sa vopred povedať, čo sa stane.

Ak si vo výpovednej lehote a prestaneš chodiť do práce, tak porušíš ustanovenia ZP. AKé následky to môže mať, to si môžeš vyhľadať v niektorých starších témach na porade.
finessa
06.08.07,15:14
Myslela som to tak, že v prípade nájdenia nového zamestnania by som odišla z pôvodného zamestnania ešte počas výpovednej lehoty, v ktorom nemám vytvorené psychické podmienky na zodpovedné vykonávanie práce. Ďakujem Chobot, že si nájdeš čas na odpovede ''zúfalých'' otázok popri svojej práci, každá tvoja rada mi veľmi pomohla.

Vďaka patrí samozrejme všetkým poraďákom, ochotným pomáhať svojou ochotou a vedomosťami ;)