luebchenko
14.02.05,08:21
Richard mám vééééééééľkú prosbu :p. Keď som poslušne hľadala, či náhodou táto téma už niekde nebola prepieraná, našla som len kopec vyznaní o tom, akú super stránku si stvoril a aké je to fajn, že je toľko ľudí, ochotných pomôcť. Lenže - keby sme ti, alebo keby sme si chceli vyznať lásku (keďže je dnes Valentína) nedá sa!!! :p :p :p Jedno jedinké srdiečko tu medzi smajlíkmi nie je! A vôbec smejovia sú milí ale už dávno nestačia vyjadrovať naše duševné stavy. Neviem či občas mrkneš do šuťáku, ale dievčence musia kdejako kombinovať výrazivo duše - napr. :D so šiltovkou a pod. Takže si dovoľujem osloviť ťa v mene dozornej rady klubu čmkkmjčsr (opäť viď šuťák) :D a možno aj ostatných poraďákov nečlenov, nedalo by sa pri príležitosti takéhoto krásneho dňa smajlíkov coška rozšíriť? Ak by to nebol veľký problém, potešil by si mnoho PRDiek :p (naPoradeRegistrovanýchDuší). Krásneho Valentína prajem do Rače a zvyšku republiky :p
lenkak
14.02.05,11:24
Pre Vás všetkých, a pre Richarda aj pre p. Mihála špeciálne zvľášť pretože sú takí skvelí.
http://www.porada.sk/showthread.php?t=5754
Richard
15.02.05,10:45
Ďakujem za želanie... valentína som prelyžoval v kose na Zverovke... inak bol súúúúper sneh.

Doplním srdiečko, ale veľa smejkov tu nechcem dávať, aby sa udržala "serióznosť" tejto stránky.

Veľa lásky všetkým /aj keď dnes už nie je Valentína/ .-)