kirka
16.06.10,20:05
ahojte, neviete niekto nahodou, kedy bude opravny termin z podnikoveho hospodarstva v Ba, pripadne na inom IKS? /1.rocnik, u Neumanovej/.
Dakujem za pomoc :)
Janka Grznarova
21.06.10,18:03
Ja som si podala tiez prihlasku na tuto skolu, ale dozvedela som sa ze vyska skolneho sa opat zvysi o 100 eur a preto sa chcem opytat vsetkych ktori tam studuju ci to stoji za tie peniaze a ci ste v tejto skole spokojni
Napis mi na sukromny mail jenny.grznar@gmail.com napisem ti viac
Janka Grznarova
21.06.10,18:07
Keď som pred 3.rokmi zakladal túto tému, ani ma nenapadlo, že tak relatívne rýchlo a bez väčších problémov zvládnem nároky kladené na absolventov tejto vysokej školy. S radosťou a s trochou hrdosti Vám môžem oznámiť, že dnes, t.j. 9.6.2010 som úspešne ukončil štúdium obhajobou bakalárskej práce a štátnou záverečnou skúškou. Spolu so svojími spolužiakmi oddnes môžem používať titul Bc. Verím, že svoj cieľ dosiahnete i Vy, ktorí ste sa rozhodli študovať na tejto VŠ. Všetkým Vám držím palce a prajem veľa úspechov.
Gratulejem vsetkym Bc na VSEMvs dufam, ze sa nam prvym externistom podari v januari aj titul Mgr. Vsetkym prajem pevne vervy pri skuskach
AdkaPOP
23.06.10,14:00
Ahoj. U nás podnikové hospodárstvo - Neumanová - na IKC Lučenec bude 26.6 (teraz v sobotu).
krompel
25.06.10,17:41
Ahoj, ja mám z toho veľký strach... :-(
krompel
25.06.10,17:44
Blahoželám, všetkým "Bc", musím povedať, že je to poriadna drina, ale tak dúfam, že raz príde deň a aj ja a moji spolužiaci si budeme môcť povedať a sme "Bc".... :-)
Monika z MT
29.06.10,06:53
ahojte, nie je medzi vami niekto, kto sa na VSEMVS preradil z odboru: verejná správa na manažment podniku? lebo ja sa chystám,ale musím si poslať žiadosť a neviem žiadny vzor nájsť na nete, tak keby ste niekto mali, prosím pošlite mi to v súkromnej správe.. vopred ďakujem :)

A ktorý si ročník? Ja som takýto prestup robila po prvom ročníku.
maťaťa
02.07.10,17:31
Ahoj aj ja som si podala prihlasku do CA.Odpoved zatial nechodi.Dozvedela si sa nieco viac o skole napis ak nieco vies. Som zvedava aj ja.
jankaMT
22.07.10,08:38
Ahoj aj ja som si podala prihlasku do CA.Odpoved zatial nechodi.Dozvedela si sa nieco viac o skole napis ak nieco vies. Som zvedava aj ja.
Ahoj, aj ja som si dala prihlášku do CA a odpoveď mi prišla tuším začiatkom júna /aj so všetkými náležitosťami/- PRIJATÁ:) Snáď už prišla odpoveď aj Tebe a ak si prijatá, môžeme "bojovať" spoločne:)) PS:...je tu ešte niekto z MT, ZA a okolia???
lluucciia
22.07.10,08:56
Ahojte, som strasne rada, ze existuje takato diskusia. Mna tiez prijali na VSEMvs v Bratislave- Manazment maleho a stredneho podnikania..denne studium. Zacat by som mala v septembri, chcem sa spytat ci je tu niekto kto sa tam tiez chysta tento rok studovat, alebo este lepsie niekto kto presiel prvym rocnikom a podeli sa o svoje dojmy:-)
Kedze som si vybrala tuto skolu na rozsirenie vedomosti a obzoru:) velmi sa tesim, ale zaroven obavam, ci to zvladnem, kedze nemam najmensie skusenosti v tejto oblasti....povodne som vystudovala umenie:D
Prajem krasny slnecny den
maťaťa
23.07.10,06:12
Tak nakoniec som tam volala a prijali ma ale az v druhom kole,ale prijaliiii:-))))) tak cakam na ostatane veci, ktore pridu postou.
maťaťa
23.07.10,06:22
jankaMT a prosím ťa na čo si si podala na manažment alebo verejnú?Ja mám manažment.
jankaMT
23.07.10,11:20
Ahojky, ja som si dala verejnú správu /tam sa dá tuším pokračovať na Mgr.-ak sa až do takého štádia dopracujem:))/ Alebo už sa dá aj na tom druhom odbore? Ale tak možno budeme mať nejaké prednášky spoločné:) Keď ti prídu "inštrukcie", tak daj vedieť....ja mám zápis 26.8. v CA-ZŠ Komenského:) Už teraz som zvedavá, ako tam budem blúdiť:DDD Pekný dník
maťaťa
24.07.10,09:23
Tak prišlo mi to všetko.Aj ja mám 26.8. o 9.00 v tej skole. Myslím,že magisterské majú obidva.Hm,blúdiť budem aj ja.Ešte som v CA nebola paráááda.
jankaMT
25.07.10,11:50
Tak prišlo mi to všetko.Aj ja mám 26.8. o 9.00 v tej skole. Myslím,že magisterské majú obidva.Hm,blúdiť budem aj ja.Ešte som v CA nebola paráááda.
No, bude to zaujímavé-ja som tam bola len raz - autom /doviezli ma, vyzdvihli sme a šli sme preč:)/Snažila som sa zistiť čo-to na nete a nejaké busy tam chodia....len keď som si dala spojenie z MT vyšiel mi príchod cca o 8,15h a mestský bus /tým smerom ide/ o 8,48h-tak neviem, neviem....to je tak na "fest" a to ešte netuším, na ktorej zastávke mám vystúpiť /len som si "vydedukovala"/, t. j. netuším, koľko to ešte do školy potrvá pešo!:) Tak uvidíme...pekný deň
slavina
25.07.10,12:37
Ahoj, ide niekto do Zlatých Moraviec. Prijatá som na verejnú správu, som zo ZH:)
maťaťa
26.07.10,08:09
Ja som robila toto iste.Malo by to byť na Kýčerke podľa mapy ale neviem zastávku.Tak asi budeme viacerí.Pa
jankaMT
26.07.10,09:02
Ahoj, ide niekto do Zlatých Moraviec. Prijatá som na verejnú správu, som zo ZH:)
Ahoj, ja idem síce do CA, ale keďže ideš tiež na verejnú správu, tak si môžeme sem-tam hodiť nejaké info - v prípade potreby nejakých informácii ohľadom štúdia a tak:-) Pa
jankaMT
26.07.10,09:04
Ja som robila toto iste.Malo by to byť na Kýčerke podľa mapy ale neviem zastávku.Tak asi budeme viacerí.Pa
...no čo...hádam tam nejako dorazíme /Čadca nie je Blava:-)/. Môžem vedieť odkiaľ ideš? Asi nie si z Martina,však?
maťaťa
26.07.10,13:36
Nie , ale idem zo ZA čiže ak pôjdeš vlakom alebo aj busom tak to ide asi cez MT.Inak vraj je lepší bus lebo ide cez CA ma tam viac zastávok a žel.stanica je uplne mimo mesta.
maťaťa
26.07.10,15:52
janka MT ozaj mohla by si mi poslat mail alebo facebook nemusime tu cez poradu
jajaVK
26.07.10,16:02
Ahojte spolužiaci, a je tu niekto kto bude chodiť aj do IKS Lučenec? Ja začínam na jeseň prvý ročník, tak uvidíme, ako to budem zvládať popri práci a malom dieťati...
slavina
26.07.10,18:05
Ahoj, ja idem síce do CA, ale keďže ideš tiež na verejnú správu, tak si môžeme sem-tam hodiť nejaké info - v prípade potreby nejakých informácii ohľadom štúdia a tak:-) Pa
To by bolo super, myslím, že sa nám to zíde :)
cowboyka
27.07.10,04:22
ahojte, ja začínam od septembra chodiť do IKS PO - je tu niekto, kto tiež začína - verejná správa ... :-)
jankaMT
27.07.10,07:14
To by bolo super, myslím, že sa nám to zíde :)
Tak super, ak chceš môžme si poslať mail /resp. facebook/, aby sme všetko neriešili takto verejne:)
informatik
27.07.10,08:09
Ahojte,pokúšam sa nájsť niekoho, kto začína tento školský rok študovať externe na TU ZV - odbor Manažment a ekonomika lesných zdrojov a podnikov. :D
Lusych
27.07.10,17:33
Ahojte, mala by som zaujem o skripta do 1.ročníka VSEM na odbor verejna sprava.Ak by ste ich mali na predaj budem rada.dakujem:)
Monika z MT
03.08.10,09:02
...no čo...hádam tam nejako dorazíme /Čadca nie je Blava:-)/. Môžem vedieť odkiaľ ideš? Asi nie si z Martina,však?
Ahoj Janka, nezavidim Ti cestovanie z MT do CA. Je to o život, ale dá sa... . Na autobusy sa moc neviaž, môžeš cestovať aj 2 hod. . aj to som zažila. Vlaky chodia častejšie, len v ZA musíš prestúpiť. Najlepšie riešenie - jednoznačne autom. Určite tam budete chodiť viacerí z MT a už pri 2 ľudoch sa tam z MT oplatí ísť autom. Hlavne ten čas, keď Ti bude škola končiť v piatok o 19.00 hod. a v sobotu budete začínať o 9.00 resp. o 10.00 hod., tak budeš len cestovať. Čo sa týka autobusov v CA, na Kýčerku je to vraj bieda. Oplatí sa tam ísť zo stanice priamo taxíkom. Čo sa týka študijných odborov - v I. ročníku VS a MMaSP úplne rovnaké, takže žiadne stresy. Držim palce. Drž sa.
kilala
05.08.10,04:24
Budem dochádzať z Banskej Štiavnica do ZM
cowboyka
09.08.10,11:39
fakt nikto v tomto školskom roku nenastupuje do IK v Prešove???
adamivett
18.08.10,09:16
Ahoj! Prosím Vás ide niekto študovať na IKS Lučenec?
Martasch
18.08.10,09:35
Ahoj! Prosím Vás ide niekto študovať na IKS Lučenec?


pozri si príspevok 772
TommyGucci
20.08.10,17:11
Ahoj. Áno ja idem. Síce ešte som nedostal odpoveď, pretože prihlášku som poslal len niekedy začiatkom augusta v doplňujúcom termíne. A ty si už dostala odpoveď ? prípadne už vieš o nejakých informáciách ? ( jaj...inak som ti písal aj e-mail ) s pozdravom..
ormika
24.08.10,17:34
aj ja by som chcela ísť budúci rok na manažment, no trošku mi vadí že nemajú akreditáciu na mgr.
zdenkabrt
24.08.10,21:00
ja som v iks zlate moravce idem do 1.r....dufam ze to budem zvladat popri praci a tom ostatnom...je tu este niekto iks ZM?
cowboyka
25.08.10,07:13
aj ja by som chcela ísť budúci rok na manažment, no trošku mi vadí že nemajú akreditáciu na mgr.
táto škola má všetky akreditované programy, len si to treba všetko preštudovať a dotaz, hovoríme to tej istej škole?
cowboyka
25.08.10,07:13
ja som v iks zlate moravce idem do 1.r....dufam ze to budem zvladat popri praci a tom ostatnom...je tu este niekto iks ZM?
zdravím, ja tiež už som zapísaná do 1.r. IKS Prešov, tiež dúfam, že to popri tom všetkom nejako len zvládnem ..
Monika z MT
25.08.10,10:11
táto škola má všetky akreditované programy, len si to treba všetko preštudovať a dotaz, hovoríme to tej istej škole?

No predpokladám, že tu všetci píšeme o tej istej škole, keďže je jediná na Slovensku. A čo sa týka akreditácie pre odbor: Ekonomika a manažment podniku je skutočne pravda, že akreditáciu pre II. stupeň VŠ škola nemá. A vôbec nie je jednoduché pri dnešných podmienkach akreditačnej komisie ju získať.:mee:
fem
25.08.10,17:33
pripájam sa aj ja k diskusii, je niekto z poraďákov, ktorý bol dnes - 25.8.2010 na zápise do 1.ročníka IKS Trenčín na manažment? hľadám " spriaznenú dušu" na výmenu info...
hanna2605
27.08.10,08:51
pripájam sa aj ja k diskusii, je niekto z poraďákov, ktorý bol dnes - 25.8.2010 na zápise do 1.ročníka IKS Trenčín na manažment? hľadám " spriaznenú dušu" na výmenu info...



Ahoj ja som bola na zápise do IKS TN, MMaSP,
Ak budeš chcieť ozvi sa na hanna@centrum.sk
andrejka255
31.08.10,14:18
ahojte, ja som bola na zápise v IKS Trenčín-verejná správa, hľadám niekoho s kým by sme si mohli navzájom vymieňať info príp. poradiť v štúdiu, p.s.: už teraz mám obavy či to zvládne moja šedá kôra mozgová lebo už 15 rokov nebola v škole
stancula166
04.09.10,14:22
no ja tiez zacinam v po 1.rocnik... ale manazment
stancula166
04.09.10,14:23
ahojte, ja začínam od septembra chodiť do IKS PO - je tu niekto, kto tiež začína - verejná správa ... :-)
ahoj..no ja tiez zacinam tento rok iks presov..ale manazment
stancula166
04.09.10,14:26
ahojte..je tu 1.rocnik iks presov manazment???
lacquer12
14.09.10,07:14
Tiez mate niektori prednasku v den referenda? Lebo v KE ano. Cudne. Hlavne ze studujeme verejnu spravu a veci verejne nas asi nemaju zaujimat.
fem
14.09.10,10:37
vypátral už niekto rozvrh v IKS Trenčín na manažmente 1. ročník, externá forma? keď pozerám na ich stránku, stále majú na nej iba neaktuálny rozvrh z minulého šk.roka, aj to pre IKS Blava...
jankaMT
15.09.10,11:31
...no veru...aj IKS CA je na tom podobne....ziadny rozvrh zatial! Hlavne, ze zapis bol v auguste. Si davaju trochu nacas...Ale mna by to uz celkom zaujimalo - na to, ze 25.9. by sme mali zacat - hadam najvyssi cas,ci?:)
andrejka255
15.09.10,15:58
...no veru...aj IKS CA je na tom podobne....ziadny rozvrh zatial! Hlavne, ze zapis bol v auguste. Si davaju trochu nacas...Ale mna by to uz celkom zaujimalo - na to, ze 25.9. by sme mali zacat - hadam najvyssi cas,ci?:)
ahojte, ja som IKS Trenčín-verejná správa, a tiež pozerám rozvrh každý deň a nič-iba starý z min. roka ale mňa by najviac zaujímalo či sa budeme učiť v Trenčíne lebo ja som to pochopila tak, že prednášky sú len v Blave a niektorí boli na zápise celí poplašení,že vyučovať sa bude tiež v Trenčíne, kto viete presnejšie dajte vedieť
andrejka255
15.09.10,16:00
Tiez mate niektori prednasku v den referenda? Lebo v KE ano. Cudne. Hlavne ze studujeme verejnu spravu a veci verejne nas asi nemaju zaujimat.
a koľký ročník študuješ? vy nejako skoro začínate, nie?
damikora
16.09.10,07:26
ahojte, ja začínam od septembra chodiť do IKS PO - je tu niekto, kto tiež začína - verejná správa ... :-)


AHOJ.... no ja tiež začínam od septembra v prešove verejnú správu... a zatial veľmi nič o tom neviem....
damikora
16.09.10,07:32
chcem sa ešte opýtať či neviete, či majú rôzne IKS svoje stranky... lebo ja sa vždy dostanem len na stránku školy kde píšu len o BA a ja idem od PO a zišli by sa nejaké infošky... dakujem
zdenkabrt
16.09.10,09:49
to by aj mna zaujímalo, že kedy bude rozvrh ale IKS z.moravce...tiež 1. ročnik
cowboyka
17.09.10,04:56
chcem sa ešte opýtať či neviete, či majú rôzne IKS svoje stranky... lebo ja sa vždy dostanem len na stránku školy kde píšu len o BA a ja idem od PO a zišli by sa nejaké infošky... dakujem
ahoj, aj ja idem do PO a mailom Ti mali poslať stránku, na ktorú sa nahlásiš, musíš si pozrieť svoj mail, kde Ti mali poslať prístupové heslá, ale pripájam stránku, aby si vedela
http://www.vsemvs.netsat.sk/
andrejka255
17.09.10,20:35
ahojte, ide niekto z prievidze do iks Trenčín...ďakujem
lacquer12
20.09.10,05:10
a koľký ročník študuješ? vy nejako skoro začínate, nie?

Ja uz koncim...5 rocnik
jankaMT
20.09.10,07:57
Prosím Vás, neviete niekto náhodou o koľkej začíname v IKS Čadca - 25.9.? Na ich stránke je už síce nejaký náznak rozvrhov, ale o čase ani páru a tiež mi to zobrazuje akosi rozhádzane, tak neviem:( No neviem, ale už by sa im patrilo - dať tam veci "k veci" a nie potom frflať, že im ľudia vyvolávajú a vypisujú na študijné kvôli "akože kravinám":))) Však sa treba nejako zariadiť, nie? Ď.
zdenkabrt
20.09.10,19:55
Prosím Vás, neviete niekto náhodou o koľkej začíname v IKS Čadca - 25.9.? Na ich stránke je už síce nejaký náznak rozvrhov, ale o čase ani páru a tiež mi to zobrazuje akosi rozhádzane, tak neviem:( No neviem, ale už by sa im patrilo - dať tam veci "k veci" a nie potom frflať, že im ľudia vyvolávajú a vypisujú na študijné kvôli "akože kravinám":))) Však sa treba nejako zariadiť, nie? Ď.



PROSIM...vie uz niekto aky bude rozvrh pre IKS Zlate Moravce a tiez kedy vlastne zaciname....na ich stranke o ZM nic, cele je to rozhadzane....ci co im tam zacneme vyvolavat?
zdenkabrt
20.09.10,19:56
PROSIM...vie uz niekto aky bude rozvrh pre IKS Zlate Moravce a tiez kedy vlastne zaciname....na ich stranke o ZM nic, cele je to rozhadzane....ci co im tam zacneme vyvolavat?
zabudla som ze 1. ročnik
hanna2605
22.09.10,03:45
takže a už je ten rozvrh tam... TN začíname až
1. ročník Bc. 25.9.2010 od 8:00 hod. SUŠ
Lusych
22.09.10,06:14
Ahojte, 1.ročník Bc IKS TN začíname v sobotu 25.9.2010!!!
stock20
22.09.10,06:28
Ahoj, ja mám 32r. a tiež ma prijali ale do IKS v Topoľčanoch.Na strednej som sa učila angličtinu 2 roky, ale to je už dávno a keďže boli na zápise skoro samí absolventi /okolo 20rokov/, tak sa obávam, že bude angl. len pre pokročilých. A dosť si neviem ani predstaviť ako to bude, keď prednáška z jazyka je za semester len 3 hodiny, tak potom budeme asi musieť byť riadni samoukovia. No v sobotu to začína, tak som sama zvedavá. Držím palce všetkým a aj sebe.
stock20
22.09.10,06:43
ahoj, ja idem do IKS Topoľčany a my máme vlastnú stránku nadacials.sk, tam su informácie len pre nás,tak asi aj iné strediská budú mať vlastné stránky.pa
monika 545
23.09.10,15:03
Idem tiež do Zl. Moraviec 1. ročník manažment
zdenkabrt
24.09.10,16:58
Idem tiež do Zl. Moraviec 1. ročník manažment

konecne sa niekto aj zo ZM prihlasil...super...tak sa vidime zajtra :):)
monika 545
24.09.10,17:19
Z ktorého mesta si ?
Janka Grznarova
04.10.10,17:37
Ahojte, mala by som zaujem o skripta do 1.ročníka VSEM na odbor verejna sprava.Ak by ste ich mali na predaj budem rada.dakujem:)
ahoj mam vsetky skripta do 1 rocnika Verejna sprava rada predam za symbilicku cenu ozvi sa na jenny.grznar@gmail.com
danculka
11.10.10,06:43
1. ročník externé, IKS Trenčín manažment, okres Prievidza. Kto je v tomto klube?
andrejka255
12.10.10,05:22
ahoj, ja som z IKS Trenčín ale verejná správa-to je vlastne jedno lebo všetky predmety až na jeden máme rovnaké
Sue8
12.10.10,12:50
po skonceni studia mi zostali este nejake knihy, kto by mal zaujem o kupu, zoznam zaslem mailom :)
Radkaexx
13.10.10,09:53
Mňa prijali na externú formu VSEMVS, IKS Čadca. Nájde na niekto z tohoto strediska?
Radkaexx
13.10.10,10:01
Monika ahoj. Ty si začala chodiť do školy tento rok? Zaujímam sa preto, že som aj ja z Martina a bola by som rada, keby som našla niekoho s kým by som mohla byť v kontakte.
jankaMT
14.10.10,14:17
Ahoj Radkaexx, ja som tiež z Martina a chodím do Čadce 1. ročník:-))) Takže ak aj ty, tak sme sa zrejme už videli, resp. minimálne nachádzali na tom istom mieste:-)))
jankaMT
15.10.10,13:40
Prosím Vás, neviete niekto, akú knihu bude treba na informatiku /1.roč.+vraj aj ďalšie/? Myslím - autora a názov. Dík.
ambaa
15.10.10,14:56
Ahojte, ja idem tiež študovať do ZM verejnú správu, bola som na dodatočnom zápise len teraz 12. októbra, chcem sa spýtať, kto už bol na prednáškach, či platí ten rozvrh čo je na stránke VŠEMVS, že najbližšia prednáska je 22.10. o 14.00.
Na záspise bol chaos, a nikto nám bližšie nič nepovedal, máme si to vraj zistiť. Ďakujem
zdenkabrt
16.10.10,07:48
Ahojte, ja idem tiež študovať do ZM verejnú správu, bola som na dodatočnom zápise len teraz 12. októbra, chcem sa spýtať, kto už bol na prednáškach, či platí ten rozvrh čo je na stránke VŠEMVS, že najbližšia prednáska je 22.10. o 14.00.
Na záspise bol chaos, a nikto nám bližšie nič nepovedal, máme si to vraj zistiť. Ďakujem


ahoj, áno rozvrh je platný.:)
zdenkabrt
16.10.10,07:52
po skonceni studia mi zostali este nejake knihy, kto by mal zaujem o kupu, zoznam zaslem mailom :)


ahoj, môžeš mi poslať zoznam :) na brtanovaz @ gmail. com :)
ambaa
16.10.10,08:34
Ďakujem....
andrejka255
17.10.10,10:06
Ahoj Radkaexx, ja som tiež z Martina a chodím do Čadce 1. ročník:-))) Takže ak aj ty, tak sme sa zrejme už videli, resp. minimálne nachádzali na tom istom mieste:-)))
ahoj, na hodine inf si budete objednávať nové vydanie knihy: INFORMATIKA od Koklesa a Romanovovej a nachystaj si 15 eur, odporúčam,aby si si nekupovala staré vydanie spod ruky lebo tam nejaké veci chýbajú

táto odpoveď je pre JankuMt
andrejka255
17.10.10,10:10
kto je tu z Iks Zlaté Moravce? chcem sa opýtať,že akú knihu Vám hovorili na prednáške z PRÁVA, díky za pomoc
jankaMT
17.10.10,11:18
Ďakujem:) Takže tá zelená kniha z informatiky je staré vydanie? Je ešte novšie? Ď.
danculka
18.10.10,10:07
andrejka255 odkial si
andrejka255
18.10.10,15:55
Ďakujem:) Takže tá zelená kniha z informatiky je staré vydanie? Je ešte novšie? Ď.
áno, teraz budete mať takú oranžovo-čiernu, budete si ju objednávať v IKS-ku na inf. stojí 15 eur
andrejka255
18.10.10,15:57
andrejka255 odkial si
ja som z Prievidze a ty? ako sa cítiš na študentku VŠ?
Adolfsoft
25.10.10,11:48
Dobrý den navštevujem 1 ročník VšeVMS v ZM a chcel by som sa opýtať či by niekdo nemal testy z Anglického jazyka zimný a letný semester.vyučuje MGR.Balintová.Všetkým za reakcie ďakujem
Radkaexx
28.10.10,09:06
Ahoj. Na informatiku potrebujeme knihu: Informatika a napísali ju: MOjmír Kokles a Anita Romanová. Ale mala by sa dať kúpiť aj u prednášajúcich. Je dosť možné že sa aj stretávame, len sa nepoznáme. Mali by sme sa niako zoznámiť.
stock20
29.10.10,07:01
Ahoj, ja som z IKS Topoľčany a tiež nám prednášajúca doniesla tú knihu na informatiku za 15€, ale ja ju mám prefotenú od jednej druháčky.
Alžbet
02.11.10,13:12
Ahojte, prosím Vás nemal niekto skúšku s Ing. Križom z predmetu Teória verejných financií? Ak áno, prosím, súrne sa ozvite.
Ďakujem krásne!!!
gali4got
03.11.10,17:08
ak máš ešte záujem o otázky zavolaj a poviem ti aspon to, čo si pamatam ja z testu. som IKS NZ prvý ročník a test už mam za sebou.
weronika55
04.11.10,12:53
ak máš ešte záujem o otázky zavolaj a poviem ti aspon to, čo si pamatam ja z testu. som IKS NZ prvý ročník a test už mam za sebou.

ahoj . ty uz mas financie a mena za sebou? mozes napisat co tam bolo? :) diky
Adolfsoft
04.11.10,18:21
Ja by som mal tiež zaujem ak by si bola ochotna a poslala na môj mail otázky z Financie a mena bol by som ti veľmi vdačný.Dik,mail:Az007@azet.sk
gali4got
08.11.10,17:25
pekne poprosim ak sa da otazky z VET tak budem povdačná aj ja. vdaka GM
Monika z MT
18.11.10,09:31
Zdravím,
poprosím, ak je tu niekto, kto už mal predmet Daňovníctvo 3. ročník, keby sa mi ozval.
zofia461
29.11.10,20:54
Prosím Vás mal niekto z Vás skúšku z politológie s Rýsovou?
Alka27
05.12.10,15:25
Prosím kto už mal skúšku z VETka v prvom ročníku, napíšte mi aké boli otázky, prossííííím:)
bodka1
08.12.10,12:50
Nájdu sa tu aj študenti zo 4.ročníka IKS Čadca? Ja som z IKS Bratislava. Dík.
sonja1234
16.12.10,09:18
Ahojte :)
sonja1234
16.12.10,09:19
...3. rocnik IKS Nove Zamky
sonja1234
16.12.10,09:21
musim poslat este 5 prispevkom, aby mi uverejnilo link, tak poslem par len tak
sonja1234
16.12.10,09:22
:-)
sonja1234
16.12.10,09:23
:-) :-)
sonja1234
16.12.10,09:25
:-) :-) :-)
sonja1234
16.12.10,09:26
:-) :-) :-) :-)
sonja1234
16.12.10,09:27
Ahojte, studujem na vsemvs 3.rocnik IKS Nove Zamky, chcela by som vas poprosit o pomoc, robim jeden anonymny dotaznik, ktoreho vyhodnotenie potom pouzijem v bakalarskej praci, ide o online dotaznik, staci ak kliknete na tento link a mozete vyplnovat a nakonci len dat poslat/send, velmi by ste mi tym pomohli a bola by som vam nesmierne vdacana a samozrejme by som sa vam revanzovala, ak by ste potrebovali nejake info, materialy, a pod. Musim nazbierat min.100 ludi na kazdy kraj, tak preto to robim aj takouto formou. Ak by vas to nezatazovalo, kludne link poslite aj znamym, priatelom, rodine, pripadne mozte zdielat na fb. Este raz pekne dakujem. Tu je ten link na dotaznik:

https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dDdEdThYU05XX2E1STJtdGgtWkNBUUE6M Q
mariettka27
08.01.11,13:15
Ahojte,študujem externe na tejto škole a rada by som našla spriaznené duše na výmenu materiálov,informácií atď......Ďakujeeeeem:)
VevErička10
25.01.11,12:10
ahoj neviem či mám na mysli to isté ale my sme mali skúšku takého typu že sme boli rozdelení po 4 až 5 do skupiny, mali sme dve hod. na spracovanie nejakého problému, podla materiálov, ktoré prof. doniesla a jeden o tom hovoril pred celou triedou. a všetci sme mali A. to bola tá najlepšia skúška.

A môžem sa spýtať kto bola skúšajúca? Ďakujem :)
Janka Grznarova
12.03.11,11:56
Predam studijne materialy a skripta s VSEMvs za symbolicke ceny od prvy po piaty rocnik viac info a zoznam na maily jenny.grznar@gmail.com
anawinka
22.03.11,12:40
Ahojte, chcem Vás poprosiť, kto z Vás už mal skúšku z medzinárodného obchodu - 2.ročník? prosím píšte. Vďaka.
brbloš
13.04.11,06:39
nemáte niekto náhodou na predaj projektový manažment od doc. Gozoru? súrne potrebujem
Monika z MT
18.04.11,08:33
Ahoj Brbloš - napíš mi na moj mail, resp. pošli informáciu ako súkromnú správu ohľadne konktértne čoho potrebuješ tú knihu.
MONIKA8321
26.04.11,18:40
ahojte,
zobrali ma na externe studium do ba - manazment maleho a stredneho podnikania..
pls mohla by mi nejaka dusicka napisat ako to funguje alebo nejake blizsie infosky o skole a pod.velmi by mi to pomohlo
dakujem vam :)
MONIKA8321
27.04.11,06:12
mohol by sa niekto ozvat kto studuje v Bratislave..lebo ako pozeram..vsetci studujete v NZ alebo v Trencine..dakujem:)
brbloš
04.05.11,03:57
študenti v 3. roč. máte už otázky k štátniciam? nám v ZM ešte nedali.
Jane32
04.05.11,04:12
Ahoj, ani my v BA ešte nemáme otázky k štátniciam, ale podľa informácii zo včerajška by vraj mali byť dnes, tak uvidíme
brbloš
05.05.11,04:25
ja som sa včera bavila s našou prog. man., volala s rektorkou a tá povedala že otázky budú ked sa odovzdajú všetky bakalárky
Jane32
06.05.11,07:59
...no to je síce pekné, ale termín odovzdania BC prác už máme za sebou a podľa štúdijného poriadku máme mať k dispozícii otázky na štátnice mesiac pre konaním štátnic, čo je dnes a otázky stále nikde...neviem ako u Vás, ale u nás sú u toho ľúdia už značne vytočení...
Adolfsoft
06.05.11,12:12
Zdravým všetkých vysokoškolákov chcem sa opýtať či už niekdo z Vás mal skúšku z makroekonomie z Prešove.Potreboval by som vedieť dake info ohladom otázok,som študent 1 ročníka IKS ZM.Ďakujem za odpovede
brbloš
06.05.11,13:52
no ešte stále nič.otázky nikde. slušne povedané skoro celá trieda sme mierne nasr..í:-(
cowboyka
07.05.11,15:15
Zdravým všetkých vysokoškolákov chcem sa opýtať či už niekdo z Vás mal skúšku z makroekonomie z Prešove.Potreboval by som vedieť dake info ohladom otázok,som študent 1 ročníka IKS ZM.Ďakujem za odpovede
ahoj, ja chodím do Po, čo by si potreboval vedieť ohľadom makroekonómie???
Adolfsoft
07.05.11,15:29
Ahoj ja som zo ZM a chcel by som vedieť ake otázky boli s makroekonomie na skúške a akú ste mali profesorku.Dik prosim odpoved na mail Az007.azet.sk
atka4
11.05.11,12:00
no ešte stále nič.otázky nikde. slušne povedané skoro celá trieda sme mierne nasr..í:-(

toť v prílohe...
v Prešove zverejnili tieto...
brbloš
11.05.11,15:17
ja ich už tiež mám. aj sa dávno učím. našťastie nebola velká zmena oproti minulému roku a čo je super je ich menej:-)
atka4
11.05.11,15:29
mna to caka az buduci rok...
takze ti drzim palce, aby to slo lahko a hlavne, aby ti to dobre dopadlo... :-)
majllooo
15.05.11,13:48
ahojte viete mi niekdo povedat nejake podrobnosti co sa tyka studia na tejto skole prijali ma na studium v BA 1. stupen bc denne.. a hlavne by som chcel vediet kde sa chodi do skoly ci je ta skola na zeleznicnej alebo karloveskej ...
sisa13
16.05.11,07:20
Ahoj, náhodou som natrafila na túto diskusiu. Som v 3. ročníku na VSEMvs, IKS DS, a my ešte stále nemáme štátnicové otázky, Bc práce sme odovzdávali 02.05. Píšeš, že podľa študijného poriadku.... Dá sa k nemu dostať aj niekde na nete, alebo ste ho dostali ako prváci s oznámením o prijatí..? Študuješ VS, alebo MMSP v reg.? Ďakujem.
brbloš
16.05.11,19:26
Ahoj, náhodou som natrafila na túto diskusiu. Som v 3. ročníku na VSEMvs, IKS DS, a my ešte stále nemáme štátnicové otázky, Bc práce sme odovzdávali 02.05. Píšeš, že podľa študijného poriadku.... Dá sa k nemu dostať aj niekde na nete, alebo ste ho dostali ako prváci s oznámením o prijatí..? Študuješ VS, alebo MMSP v reg.? Ďakujem.


ved štátnicové otázky sa už zverejnili. aj tu v tejto téme ich niekto pridal, sú o stránku dozadu. ja študujem VS.
Adolfsoft
20.05.11,16:21
Zdravym chcel by som sa opytať kdo ma už za sebou skušku s 1 ročníka s predmetu Podnikové hospodarstvo s doc.Neumanovou.Ďakujem všetkým
gven75
25.05.11,08:47
Ahojte, chcela by som sa len informovať, od septembra začínam externe študovať na VŠ, prišlo mi vyúčtovanie koľko mám zaplatiť školné, no chcela by som vedieť ako je to s maximálnou výškou školného pre externistov... niekde som čítala, že je to suma 680,- €, platí to pre všetky školy alebo ako to je, pretože mne prišlo zaplatiť o niečo vyššiu sumu samotné školné... ďakujem za skoré odpovede :D
nikol1
15.06.11,07:28
Predám študijné materiály a skriptá na VŠEMvs za symbolické ceny od prvý po piaty ročník
gabika ka.
02.07.11,12:07
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by sem mohol niekto dat cedecko so studijnymi materialmi pre 3. rocnik? rada by som vedela, co ma od septembra caka. A este jedna otazocka, vie mi niekto povedat, ci sa statnicove otazky z roka na rok velmi menia, alebo sa opakuju? dakujem velmi pekne
Zidane
14.07.11,14:55
ahojte chcem sa opytat, ze ako vnimaju zamestnavatelia tuto skolu na pohovoroch...berie sa vsemvs rovnocenne oproti inym najma statnym skolam alebo sa pytaju ludia napr ze preco ste sli na sukromnu a atd ? a dalsia vec zohladnuje sa odbor verejna sprava ak idete na pohovor na nejake ekonomicke pozicie napr do banky a pod ? ...
Martin Kőrösi
27.07.11,07:23
AKTUALIZOVANÉ:

Nesmierne by ma zaujímalo ako často zvyknú zvyšovať školné... alebo či už dlhšiu dobu je "zafixované".

Okrem iného vie mi niekto povedať nakoľko je problematické pozháňať študijné materiálny pre externistu?

Myslíte si, že je možné počas štúdia meniť IKS?
(Dá sa ale až po skončenom ročníku)
cowboyka
01.08.11,13:27
AKTUALIZOVANÉ:

Nesmierne by ma zaujímalo ako často zvyknú zvyšovať školné... alebo či už dlhšiu dobu je "zafixované".

Okrem iného vie mi niekto povedať nakoľko je problematické pozháňať študijné materiálny pre externistu?

Myslíte si, že je možné počas štúdia meniť IKS?
(Dá sa ale až po skončenom ročníku)
ahoj, školné je stále rovnaké, len pre rôzne IKS okrem BA menšie.

ja som externista a doteraz som nemala žiaden problém pozháňať nejaké materiály - veď máme vlastné knižnice a čo je dobré na tejto škole - máme vlastný študijný materiál - teda vlastné učebnice, ktoré sú dostupné v knižniciach.

asi toľko - ktoré IKS si??
cowboyka
01.08.11,13:30
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by sem mohol niekto dat cedecko so studijnymi materialmi pre 3. rocnik? rada by som vedela, co ma od septembra caka. A este jedna otazocka, vie mi niekto povedat, ci sa statnicove otazky z roka na rok velmi menia, alebo sa opakuju? dakujem velmi pekne
ahoj, čo ja viem, štátnicové otázky sa teraz redukovali z počtu 100 na 60, ale pokiaľ prejde nový zákon a táto škola ho bude akceptovať v plnom znení, je dosť možné, že štátnice nebudú - budú iba obhajoby, ale toto chcú ponechať na rektoroch škôl ..
Martin Kőrösi
02.08.11,04:23
ahoj, školné je stále rovnaké, len pre rôzne IKS okrem BA menšie.

ja som externista a doteraz som nemala žiaden problém pozháňať nejaké materiály - veď máme vlastné knižnice a čo je dobré na tejto škole - máme vlastný študijný materiál - teda vlastné učebnice, ktoré sú dostupné v knižniciach.

asi toľko - ktoré IKS si??

Zatiaľ nie som študentom mám podanú prihlášku na IKS v NZ.

Ale zvažujem, ešte jednu súkromnú školu... A ak sa ťa môžem opýtať aká je náročnosť cudzieho jazyka?