White Dog
02.08.07,22:57
Ahojte,

Neviem ako si mám stiahnúť dokument z Porady. Keď klinknem na Tu stiahnúť tak to hodi späť na úvodnú stránku.
Melnick
02.08.07,21:09
Máš pravdu,vyskúšala som a robí to aj mne. Predtým som tento problém nemala. Navyše aj moje uložené veci v súkromných správach "zmizli" a hádže ma to pri ich otvorení na hlavnú stránku.:eek: :eek: :eek: Ide ma poraziť,pretože som si ukladala pre mňa dôležité veci,aby som sa nemusela opätovne prehrabávať niekedy aj medzi stovkou príspevkov a teraz sú fuč.:mad: :mad: :mad:
Richard
02.08.07,21:58
:)

aký dokument a skadiaľ? Evidujem problém sťahovania dokumentov zo sekcii "Tlačivá a dokumenty" v Internet Exploreri 7 (to je najnovšia verzia v ktorej niektoré veci na webe nefungujú).
Táto chyba bude odstránená.

Žiadne iné chyby neevidujem (napr. stiahnutie dokumentu z priloženého príspevku).

Melnick, prosím špecifikuj tvoj problém. V súkromných správach sa predsa prílohy nedajú dať.
Melnick
03.08.07,06:57
Richard ,poslala som Ti popísaný problém v ss.
Richard
03.08.07,10:23
ok problém bol so zobrazením príspevku (už sa tu niekto sťažoval na toto).

Teraz to už funguje, ale tie tvoje staré linky (nie viac ako 4 týždne) si musíš prepísať.
Ak si všimneš tak link ktorý máš nie je ten istý link ktorý sa ti otvorí!!! Musíš to urobiť tak, že Ctrl+C prekopíruješ odkaz a dáš ho do navigačnej lišty prehliadača, potom sa ti už zobrazí.
Ešte na tom porobím nejaké zmeny, takže sa môže občas stať že to nepôjde. Momentálne je však kliknutie na číslo príspevku funkčné...
Melnick
03.08.07,13:00
Richard,
vďaka za promptné riešenie problému.:)
danaU
09.08.07,08:40
Mam ten isty problem so stahovanim dokumentov. Chcela som si stiahnut konkretne dokument Upomienka 1 a po kliknuti na "stiahnut tu" ma to vratilo na hlavnu stranku. Co s tym?