Zuziana
05.08.07,10:15
Ahojte, pri kúpe PC v ňom bol bnainštalovaný Norton Antivírus. Teraz by som chcela inštalovať iný antivírusový program, ale neviem ako mám NA odinštalovať. Nemáte niekto skúsenosť?
Elena Navrátilová
05.08.07,08:20
Zuzka-Štart-Programy-NA-ponuka aj odinštalovanie
jess
05.08.07,09:12
hľadaj ESET....uninstal ...to je NOD antivirus:)

a máš niečo lepšie ?.....ja som s NODom veľmi spokojná
Zuziana
05.08.07,09:22
nie je to NOD, je to Norton antivírus a žiadne odinštaluj alebo uninstal som tam nenašla
jess
05.08.07,09:24
Zuzi a skús...štart...ovládací panel (ja mám wind XP)......pridanie/odstránenie programov....tam si ho skús vyhľadať a daj odobrať
Zuziana
05.08.07,09:34
Daška, tam mi nedáva možnosť pridať alebo odobrať, ak kliknem do toho NA tak sa ma pýta či chcem otvoriť alebo pridať zástupcu
jess
05.08.07,09:47
hm, tak tu pomôže len Silvik....
Zuziana
05.08.07,10:19
Daška podarilo sa :)
duves
05.08.07,13:05
NOD je super, aj Kaspersky, najlepsie Internet Security balik.

Ak je problem s odinštalovanim programov, doporucujem malu utilitku- Regino. Podporuje o.i.aj odobratie programov.
http://www.regino.sk/index.php?show=regino&menu=regino
noel.g
08.08.07,18:30
ahoj

tak v tomto ti dokazem poradit upne presne. mal som posobny problem s nortonom. po kupe notebooku som mal nainstalovany norton a jeho pomocnikov :-) ako napriklad internet security a tak. pri snahe klasickeho odinstalovania cez ovladacie panely to ale jednoducho neslo. chybali subory, ktore su za korektne odinstalovanie zodpovedne.

takze moja rada znie, uplne malicky program pod nazvom norton remover na strankach nortonovskych. nema tusim ani 1MB stiahni ho, otvor a najdes tam vsetky ponuky odstranenia neziaduceho antiviru.. vela stastia :-)