Maya
06.08.07,12:20
Ahojte,
chcela by som ist na dlhodobejsi kurz podvojneho uctovnictva pre zaciatocnikov niekde v BA a potrebujem poradit nejakú dobrú firmu, ktora tieto kurzy organizuje. Potrebovala by som to zistit cim skor, lebo sef na mna tlaci a nechcem aby si to rozmyslel. :D
Dakujem za rady. :)
Renatka 75
06.08.07,11:02
akadémia vzdelávania na tuším Gorkého ulici
Marcela16
10.08.07,11:35
Ja som bola na trojmesačný kurz podvojného účtovníctva, ktorý organizuje akadémia vzdelávania - ale musím povedať, že sú to vyhodené peniaze. Pokiaľ si chodila na ekonomickú, alebo hotelovú... všetko čo sa na takom kurze preberá už vieš. Omnoho viac som bola spokojná s jednodňovými kurzami, alebo seminármi, ktoré sa vynovali nejakej špecifickej problematike.
Maya
10.08.07,11:51
Presne nad akademiou vzdelavania rozmyslam alebo este nad agenturou Jaspis. ja ekonomicku skolu nemam. Robila som ina podklady pre uctovnika vratanefakturacie a momentalne sa zaucam aj do podvojneho uctovnictva. Zatial uctujem pokladne ale tie ucty sa stale dokola opakuju tak sa to da lahko zapamätat. No chcela by som vediet z uctovnictva viac a nie len jednu cast. Okrem toho teoriu nepoznam skoro vobec a z praxe len malu cast, aj ked uz 1 kurz podvoj. uct. som absolvovala este v roku 1995 a z toho obdobia si pamatam len velku hlavu z toho mnozstva informacii.
A odvtedy sa zakony pomenili a skoro vsetko mi vyprsalo z halvy kedze som s tym nerobila. :(
Kedze mi chce sef zaplatit kurz tak to chcem aj patricne vyuzit.
Marcela16
10.08.07,12:05
Aj napriek tomu, že nemáš ekonomickú školu - máš už nejaké skúsenosti. Kurz, ktorý organizuje akadémia vzdelávania podľa môjho názoru je podobný učeniu sa na strednej alebo vysokej škole. Veľmi málo praktických vecí a rád do praxe. Väčšinou na ňom vyučujú učiteľky zo stredných škôl... preto to tak aj vyzerá. Keby ho viedla účtovníčka bolo by to možno o niečom inom. Všetko bola teória z jednej knihy, ktorú som si mohla prečítať aj doma. Podľa mňa si vyber kurz, ktorý robí niekto kto účtuje, a ktorý nie je len o teórií z knihy... lebo do praxe to dá fakt minimum. Ja tiež rozmýšľam teraz o doplnení vzdelanie z účtovníctva a vyhliadla som si toto http://www.managementservice.sk/. Je to podobné čo som už aj doposiaľ absolvovala. Keďže ja si to platím sama - fakt mi nie je jedno do čoho investujem.