ZuzanaP
07.08.07,09:19
Všimli ste si nové tlačivá výkazov preddavkov na poistné do VŠZP?
katkaj
07.08.07,07:24
Všimli ste si nové tlačivá výkazov preddavkov na poistné do VŠZP?


Na prvý kuk mám pocit že zmenili len vizáš ;)
Zoltán Kovács
07.08.07,07:24
Všimol som si, ale ja tlačím priamo zo mzdového programu, a zatiaľ aj to akceptujú. Nestíham sledovať všetky poisťovne ako a kedy menia svoje tlačivá.
ZuzanaP
07.08.07,07:27
Ja by som tiež nevedela, ale pri vytláčaní zo mzdového programu som si všimla, že je tak trošku krajší na pohľad.
katkaj
07.08.07,07:28
Asi zase zdravotné poisťovne nevedia kam s peniazmi :cool:
Zoltán Kovács
07.08.07,07:30
Asi zase zdravotné poisťovne nevedia kam s peniazmi :cool:

Žeby ďalší dôkaz o Valentovičovej reforme v zdravotníctva o šetrení peňazí, a znižovaní zisku poisťovní??? :D:D:D:D:D
Paula
07.08.07,07:32
Originál Výkaz dávajú v poisťovni dvojmo (s prepisom), inak naozaj iba zmena vizáže....asi nový referent pre tabuľky potreboval vykázať nejakú činnosť, tak inovovali a či čo ;)
tomare
07.08.07,07:45
A riadne pridaj na farebnosti. Veď šetriť treba.:)
Kazu
07.08.07,09:18
Originál Výkaz dávajú v poisťovni dvojmo (s prepisom), inak naozaj iba zmena vizáže....asi nový referent pre tabuľky potreboval vykázať nejakú činnosť, tak inovovali a či čo ;)
U nás na Záhorí to nezaregistrovali ešte ani v poisťovni. Pekne rozdávajú staré tlačivá. V pondelok som ich fasovala. A keď som sa ich pred chvíľou pýtala od kedy budú platiť nové tak som ich pekne prekvapila. Vraj vedia len o novej elektronickej forme. My tu asi zostaneme po starom až do vypredania zásob.