aadik
07.08.07,18:03
Ahojte!
Vedel by mi niekto z Vas poradit, kde by som mohol zohnat benzinovy motorcek na bicykel?
JTOMA
10.08.07,10:29
Pred pár rokmi som také videl v Maďarsku, ale či ich predávajú aj dnes to neviem.
duficek
10.08.07,10:41
videl som to v jednom obchode v cechach, ale predavali to iba s bicyklom. motorcek bol vzadu na blatniku, vypadal ako motor z kosacky :) aj sa tak startoval.
nebol by lepsi elektricky bicykel? je to bezudrzbove, ma to dobry dojazd, akurat bude stat asi viac ako samotny motorcek...
najag
13.08.07,08:45
duficek
13.08.07,09:23
no, nesiel by som do toho, aj ked je to presne to co som videl v cechach.
ma to maximalnu rychlost aj dojazd ako elektobicykel. elektrobicykel je bezudrzbovy (staci iba nabit bateriu), kdezto ten motor bude treba nejako udrziavat, doma si to nezaparkujes, lebo to bude smrdiet....
kupit samotny motorcek (ak sa da), to chce domaceho kutila, pripadne montaz v servise bude urcite nieco stat...

pre mna by bola jasna volba elektrobicykel
borob
13.08.07,09:48
pozri sa na www. elektromobily.cz
borob
13.08.07,09:54
Pardon pardon opravujem www.elektromobilywz.cz alebo cez vyhladavač.
Ten motorček čo spominali nie je dobrý lebo tam je prevod na koleso trením priamo na gumu a pri mokrej ceste to prešmykuje. v Polsku sa da kupit taky predný naboj vyzerá to ako naboj na predné koleso z velkej motorky a v tom je zabudovaný elektromotor ktorý dokonca pri jazde dole kopcom vyrába prud naspat do baterii.
Boro
Bertalan
10.09.07,07:54