Clone1
07.08.07,18:54
Dobry den, Zhruba v mesiaci Septmeber, možno až Október alebo November by som chcel ist na dovolenku.

Ako destinácia pripadá do úvahy:
Grécko,Taliansko,Chorvátsko,Bulharsko

2 skupina: Tunisko,Egypt,Španielsko

Zájazd by mal spĺňať:

8-12 dní dovolenky, polpenzia prípadne švédske stoly, doprava letecky prípadne autobus/vlak.

Ubytovanie: samostatná izba podmienkou, wc a sprcha môže byť aj na chodbe ale v rámci hygieny pre čo najmenší počet dovolenkujúcich.

pláž v dosahu do 500-1000 m, do Cca 5 km centrum, obchody.

čo som si prezeral Last minuty nič takéto som nenašiel v odopovedajúcej kvalite, najradšej by som išiel do Grécka + ostrovy, prípadne španielsko ale tam sú ceny už inde.

Ako rezerva môže byť aj ten Egypt,Tunisko, Maroko ,Alžírsko.

Viete doporučiť link, prípadne cestovku v tomto období za uvedenú cenu spĺňajúcu podmienky uvedené v téme?

ďakujem
endrju
07.08.07,17:18
:eek:
V prvej dekáde augusta hľadáš pod heslom "last minute" výhodnú ponuku zájazdov na september, október alebo dokonca až november? Navyše v cene, ktorá je približne rovná cene spiatočnej letenky zo Slovenska do zvoleného letoviska?
:eek:
Obávam sa, že hľadanie niečoho takého pod heslom "last minute" je v týchto dňoch stratou času :cool:
Skús zopakovať hľadanie najskôr na začiatku septembra, ak chceš cestovať práve v septembri. ;)
Clone1
07.08.07,17:22
no tiez som si myslel ze je to zbytocne, nemusi byt last minute staci mi iny zajazd pripadne first momnet skratke nieco co splna uvedene podmienky

dakujem
mysimis
07.08.07,17:53
Naozaj zbytočne hľadáš teraz takýto typ dovolenky. Keď to začne byť aktuálne /september/ začni si hľadať prostredníctvom CK príp. popozeraj čosi na nete. Určite nájdeš. Ja som bola vlani last minute v Turecku a oplatilo sa.
bendži
07.08.07,17:54
no tiez som si myslel ze je to zbytocne, nemusi byt last minute staci mi iny zajazd pripadne first momnet skratke nieco co splna uvedene podmienky

dakujem

v pripade ze si chcel first moment, tak to bolo treba hladat niekedy v januari...
endrju
07.08.07,17:57
Ale netreba zmeškať "first moment" na zimné lyžovačky. Myslím, že je teraz taký akurátny čas na rozmýšľanie o tomto.
Veď aj v hypermarketoch nás o chvíľu začnú "strašiť" vianočnou výzdobou :cool:
Clone1
07.08.07,18:42
no pravdu povediac je mi jedno ci last alebo first .
V Septembri idem na 8-12 dni dovolenky tak je mi jedno ci je to normal alebo last minute, pred chvilkou so nasiel cez kartago Cca 15 tis turecko velmi pekne aj polpenzia bol k tomu cca 3 tis servisne poplatky turecko cize 15,500 uhruba dufam ze su v tom aj letiskove a ine poplatky, ze sa nestane ze zaplatim 15 tis a po ceste budem doplacat na letisku za pouzitie,v hotely za pouzitie ja neviem bazena atd. samozrejme sauna a ine nadstandarty si priplatim, treba si to len vsetko precitat v popise co ponukaju.
ak najdem last minute v Septembri tak pojdem ak v Januari pojdem aj potom.

mate nejake postrehy na co si dat pozor pripadne zaujimavy last minute/normal zajazd na September?
dakujem
Babika7711
08.08.07,12:16
skus www.tiptour.sk
EmilyN
08.08.07,12:19
ja si myslim,ze sa oplati last minute.ja osobne vzdy beriem last minute,je to za vyhodnu cenu a zatial som bola vzdy spokojna aj s hotelmi,aj so sluzbami
katkaj
08.08.07,12:20
Ale netreba zmeškať "first moment" na zimné lyžovačky. Myslím, že je teraz taký akurátny čas na rozmýšľanie o tomto.
Veď aj v hypermarketoch nás o chvíľu začnú "strašiť" vianočnou výzdobou :cool:

No ja napríklad teraz už riešim zimnú lyžovačku v rámci first moment :cool::)
janka.janka
08.08.07,12:23
skus priebezne sledovat www.lastminute.sk (.cz), www.invia.sk (.cz), www.zajazdy.sk, www.zajezdy.cz, www.nettravel.sk (.cz)

v novembri ak si chces uzit este slnko a teplo je asi najlepsi Egypt, ale vecer je uz chladnejsie a skorsie zapada slnko (asi okolo piatej - siestej vecer).
Okrem toho podla mojich skusenosti novembrove terminy do Egypta najdes skor na ceskych strankach ako na slovenskych, vela trpezlivosti prajem ;)
reozo
08.08.07,15:01
Chod na www.vyberaj.sk , do sekcie cestovanie-doprava a zadaj dopyt. Napis kam chces cestovat, termin, pocet osob, doprava a pod. Cestovky ti budu ponukat sami svoje aktualne last minuty a ty si len vyberies a nic hladat nemusis.:)
Clone1
08.08.07,16:09
pre reozo:

prepac mozes mi napisat postup ako si sa tam dostal?
dam cestovanie ale tam nic take ako dopyt, pocet osob termin a i nie je.

dik
kukučka
08.08.07,20:30
najprv sa musíš zaregistrovať
http://www.vyberaj.sk/main.php?act=worked
reozo
08.08.07,21:13
Registrovat sa nemusis. Chod tu www.vyberaj.sk/main.php?act=sek&id=2010 , tam kde zacina zoznam registrovanych firiem je cervene tlacitko " Rozoslať dopyt aktívnim firmám ". Klikni na to a vypln formular:)
Clone1
09.08.07,06:09
oki dakujem len este 1 otazocka, ak im rozposlem dopyt, nebudu ma otravovat neustale ponukami?

dakujem
BOND
10.08.07,06:47
zbal kufre a chod teraz.
11.8.grecko letecky z kosic zo 14.000,- na 7.000,-Sk
http://www.ferrotour.sk/
Clone1
11.08.07,10:45
2 Bond:

diky aj by som siel ale pracovne povinosti nepustia