ErikaOl
08.08.07,08:47
Dobrý deň,

hľadám na Porade. Našla som niečo, ale ja potrebujem konkrétnu radu. Zamestnávame študenta VŠ na DOBPŠ. Bude u nás pravdepodobne do konca roka. Ak som správne našla, tak podľa zákona (§227) nemôže vykonávať prácu prekr. v priemere polovicu určeného týždenného prac. času.
1.Znamená to, že keď ostatní zamestnanci v TPP majú 37,5 h prac. čas, tak on môže za týždeň odrobiť max. 18,5 hodiny?
2.Ide o to, že tento mesiac odrobil viac a ja neviem, či by nebolo lepšie uzavrieť s ním DOVP. Tam by mohol pracovať max. 300 hodín.
3.Ak sa nemýlim, pri oboch typoch dohôd sú odvody rovnaké (ÚP,GP,daň)

Ďakujééém;)
007gituska
08.08.07,06:49
pri študentovi nie si limitovaná hodinami ako pri DOVP
ErikaOl
08.08.07,07:00
Naozaj? Neviem potom prečo mám zafixované, že aj študent je časovo obmedzený.
ZuzanaP
08.08.07,07:44
Citácia z draka:

Dôležité je však ustanovenie § 227 ods.2 a 3, podľa ktorého na základe DoBPŠ nemožno vykonávať prácu v rozsahu prekračujúcom v priemere polovicu určeného týždenného pracovného času. Do tohto rozsahu sa nezapočítava čas pracovnej pohotovosti, za ktorú zamestnancovi nepatrí odmena, a pracovná pohotovosť doma.

Z tejto dohody sa odvádza len ÚP, GP, prípadne daň.
makovnik1
08.08.07,07:52
Citácia z draka:

Dôležité je však ustanovenie § 227 ods.2 a 3, podľa ktorého na základe DoBPŠ nemožno vykonávať prácu v rozsahu prekračujúcom v priemere polovicu určeného týždenného pracovného času. Do tohto rozsahu sa nezapočítava čas pracovnej pohotovosti, za ktorú zamestnancovi nepatrí odmena, a pracovná pohotovosť doma.

Z tejto dohody sa odvádza len ÚP, GP, prípadne daň.
Na ktoromsi školení nám k tomu hovorili, že sa môže brať celkový priemer - čiže ked napr. DoBŠ je od 1.3. do 31.5., bežný prac.čas vo firme 40 hodín týždenne a brigádnik odpracuje napr. v prvom mesiaci 80 hodín, v druhom 60 hod. a v treťom 100 hod., tak je to OK. Keby v tom poslednom odpracoval 140, už by to nebolo OK. (čísla uvádzam orientačne)