Anairda
14.02.05,15:51
Chcem sa opýtať: Keď sai v evidencii otvorím Účtovné doklady-okruh všetko, v spodnom riadku sú tučným písmom číslice, kde je napísané Suma spolu( evidovaná), ďalej Uhradené a Zostáva uhradiť. Mám tie čísla nejaké privysoké,nezodpovedajú skutočnosti. Asi mám niečo zle :(
slnko
14.02.05,17:17
Chcem sa opýtať: Keď sai v evidencii otvorím Účtovné doklady-okruh všetko, v spodnom riadku sú tučným písmom číslice, kde je napísané Suma spolu( evidovaná), ďalej Uhradené a Zostáva uhradiť. Mám tie čísla nejaké privysoké,nezodpovedajú skutočnosti. Asi mám niečo zle :(Tieto čísla si moc nemusíš všímať. Keď máš vybraný okruh - všetko, je táto informácia bezpredmetná. Tieto čísla sú aktuálne pri konkrétnom okruhu, napr. DF, OF, skrátka pri okruhoch pohľadávok a záväzkov. Vtedy sa môžem zaujímať o informáciu Uhradené a Zostáva uhradiť. Ale ak máš vybrané všetky okruhy, tak sú tam aj údaje z ID, PD, BV, pri ktorých niet čo uhradiť, čiže táto informácia sa stáva bezpredmetná. Ja si tieto údaje kontrolujem cez saldokonto a knihu pohľadávok a záväzkov. A ešte si to skontrolujem s HK.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
UCET
15.02.05,06:35
Chcem sa opýtať: Keď sai v evidencii otvorím Účtovné doklady-okruh všetko, v spodnom riadku sú tučným písmom číslice, kde je napísané Suma spolu( evidovaná), ďalej Uhradené a Zostáva uhradiť. Mám tie čísla nejaké privysoké,nezodpovedajú skutočnosti. Asi mám niečo zle :(
suhlasim so Slnkom udaje si treba kontrolovat cez saldo, knihu zaväzkov-pohladavok plus hlavna kniha. Tie udaje su pravdive :D