monspa
08.08.07,09:20
Prosím, nevie niekto, ako má byť formulované splnomocnenie k používaniu služobného auta na súkromné účely pri ceste do Chorvátska? Ak niekto môže, nech mi pripne vzor takéhoto splnomocnenia aj s anglickým prekladom, súrne potrebujem. Vďaka.
Chobot
08.08.07,07:27
Prosím, nevie niekto, ako má byť formulované splnomocnenie k používaniu služobného auta na súkromné účely pri ceste do Chorvátska? Ak niekto môže, nech mi pripne vzor takéhoto splnomocnenia aj s anglickým prekladom, súrne potrebujem. Vďaka.

A čokeby si skúsila trochu použiť funkciu vyhľadávania???:rolleyes: :

http://www.porada.sk/t55735-chorvatsko-splnomocnenie-na-uzivanie-vozidla.html
monspa
08.08.07,07:37
Ďakujem Chobot, hľadala som vo vyhľadávači, ale asi som to nevedela presne formulovať, lebo mi nič takéto nenašiel. Pre nás počítačovo menej zdatných to nie je také jednoduché, ešte raz vďaka za pomoc.
Chobot
08.08.07,08:12
Ďakujem Chobot, hľadala som vo vyhľadávači, ale asi som to nevedela presne formulovať, lebo mi nič takéto nenašiel. Pre nás počítačovo menej zdatných to nie je také jednoduché, ešte raz vďaka za pomoc.

Treba zadať tie správne kľúčové slová, napr. "splnomocnenie" a tak to nájde. A keď nie, tak poradíme. ;)
dudo3
10.08.07,05:12
Práve teraz som si stiahol to splnomocnenie. Musíš sa dostať do témy, čo ti napísal chobot "Chorvátsko-splnomocnenie na užívanie vozidla" a tam "martina 12" priložila toto splnomocenie ako prílohu. Tiež idem 17.8. do chorvátska na aute, ktorého som spolumajiteľom, ale nie je na moje meno.
zlatica2008
24.06.08,10:08
Vedel by mi niekto poradit ako to je ked chcem ist na dovolenku do chorvatska sestrinim autom, ktore ma na lizing? A staci mi overenie splnomocnenia na matrike?
mimuska1982
05.07.11,17:33
ahojte,
prosím Vás, ako je to v súčastnosti so splnomocnením pri ceste do chorvátska na nevlastnom aute? Splnomocnenie stačí mať napísané v slovenčine a angličtine? a treba anglicky preklad od niekoho, kto má na preklad "papiere"?
Budem vďačná za každú radu. :-)