veronica
09.08.07,10:05
Ahojte poráďaci,

potrebovala by som "dohodiť" nejakého šikovného človeka, ktorý by nám vyšaloval schodisko, a potom zháňam ešte strechárov - Bratislava.

Vzhľadom na to, že sme sa už veľa krát s priateľom popálili na nespoľahlivých majstrov, dovolilla som si otvoriť novú tému, kde v prípade dobrých skúseností a skoro :), max. spokojnosti medzi Vami poraďákmi stavbármi :), by sme si tu tak navzájom radili :).

A naopak, majstri si môžu sem vpisovať ponuky :).

Verím, že sa táto téma oplatila zakladať a že do konca jesene bude už konečene strecha :-).
veronica
09.08.07,09:27
Nikto? Hmm? :(
Zoltán Kovács
09.08.07,15:05
Nikto? Hmm? :(

A čo keby si to zadala do inzercie, alebo na www.cenoveponuky.sk ?
veronica
13.08.07,09:32
Áno to by som mohla, ale ako si si mohol prečítať tam by sa asi veľm nedalo diskutovať o spokojnosti s remeselníkmi :rolleyes:
Richard
13.08.07,09:50
Ibaže na cenoveponuky.sk sa da vytvorit sutaz a hodnotit dodavatelov. Ak sa bude tento system rozbehne, budes si moct pozriet predchadzajuce hodnotenia.

Remeselnikov tam registrovanych vsak zatial vela nie je. System je momentalne v prestavbe a na jesen by mal byt spusteny v novej verzii, potom sa viac zaplni aj databaza dodavatelov. V beta verzii momentalne pracujeme a pomaly zaciname aj ziskavat hodnotenia na urcite skupiny dodavatelov (aj ked to na stranke nie je velmi vidno).