Veron14
12.08.07,09:09
Chcela by som sa opytat, Vás poradcov, keď je niekkto živnostnik a jeho minuloročný príijem bol menší ako 90 000,- a následne má 40% páušálny náklad...či je možné ddosťať aspoň malu pôžičku v hodnote cca 50 000,-
Pýtam sa preto, či by nebol problem s príjmom..
Alebo či neviete o niekom kto by mi v tomto probléme mohol poradiť
Zoltán Kovács
12.08.07,07:16
Chcela by som sa opytat, Vás poradcov, keď je niekkto živnostnik a jeho minuloročný príijem bol menší ako 90 000,- a následne má 40% páušálny náklad...či je možné ddosťať aspoň malu pôžičku v hodnote cca 50 000,-
Pýtam sa preto, či by nebol problem s príjmom..
Alebo či neviete o niekom kto by mi v tomto probléme mohol poradiť

Tak v tomto ti erudovanú odpoveď vedia dať jedine v banke, či sú ti ochotný poskytnúť nejakú pôžičku, resp. spotrebný úver.
Danielle369
12.08.07,07:23
ano dajú ti požičku v banke,
endrju
12.08.07,13:24
ano dajú ti požičku v banke,

Pri "parametroch" uvedených v prvom príspevku dosť vážne pochybujem o tom, že nájde na Slovensku banku, ktorá bude ochotná požičať tých 50 000 (cca ročný základ dane, ktorý nepresahuje ani životné minimum). Banka vyhodnocuje aj to, či dlžníkovi pri splácaní pôžičky zostane aspoň to životné minimum vynásobené ešte nejakým koeficientom vyšším ako 1.
Pri uvedených "parametroch" skôr asi bude ochotná požičať nejaká nebanková inštitúcia. Avšak podmienky pôžičky asi nebudú mať veľmi ďaleko od úžery.