Liptáčik
12.08.07,22:59
Posielala som výkaz do Európskej ZP na adresu, ktorú majú uvedenú vo výkazoch. Zásielka sa mi vrátila späť ako nedoručiteľná. Viete kontakt na uvedenú ZP buď na ústredie, alebo priamo v Košiciach? Ďakujem.
Paula
12.08.07,21:06
Posielala som výkaz do Európskej ZP na adresu, ktorú majú uvedenú vo výkazoch. Zásielka sa mi vrátila späť ako nedoručiteľná. Viete kontakt na uvedenú ZP buď na ústredie, alebo priamo v Košiciach? Ďakujem.


V KE nosím výkazy na Masarykovu - sídlia v objekte Železn. nemocnice ,na prízemí vľavo od vrátnice. . Číslo ulice neviem ale .
Liptáčik
12.08.07,23:00
Ďakujem, z tých nových poisťovní radosť nemám. V jednej - ktorá zanikla som pracovala, takže trochu viem, o čom to je.
Heni
13.08.07,07:13
Posielala som výkaz do Európskej ZP na adresu, ktorú majú uvedenú vo výkazoch. Zásielka sa mi vrátila späť ako nedoručiteľná. Viete kontakt na uvedenú ZP buď na ústredie, alebo priamo v Košiciach? Ďakujem.
ja som posielala prihlášku zamestnavateľa na túto adresu:

Európska zdrav. poisťovňa a.s.
Pribinova 25
811 09 Bratislava 1

a do ZP to došlo, potvrdili, kópiu mi poslali bez problémov späť.
marym
13.08.07,10:41
Aj mne sa tento mesiac vrátil výkaz, ktorý som zaslala na adresu : Európska zdravotná poisťovňa, Lamačská cesta3, 841 04 Bratislava- až keď sa mi to vrátilo som zistila, že som zabudla dať za Bratislavu 4- raz som pozerala v telke nejaké vysvetlenie pošty, že keď tam nie je číslo obvodu v BA tak to nevedia doručiť, aj ked je to známa adresa napr. ministerstvo a pod.
Jara
13.08.07,11:23
Marym, EZP sa sťahovala z Lamačskej cesty na Pribinovu. Minuly mesiac to ešte mali tak, že všetku poštu čo bola na Lamačskú tak im pošta nasmerovala na Pribinovu, ale teraz už posielali zasielky späť. Takže adresa je.
EZP,
Pribinova 25
811 09 BA

telef. 0233555001 ekonomické odd.
-.- 0235555048 oddelenie registra
marym
13.08.07,15:59
ďakujem, za informáciu