kvalitar
14.08.07,07:12
Zdravim,
chcem sa opytat poradakov ci maju skusenosti so vzduchovkami a ak ano tak co by mi doporucili pri kupe vzduchovky. Sortiment vyberu vzduchovky na slovensku je dost obmedzeny tak sa akurat rozhodujem medzi 631 a 634. Vlastnite niektory typ? ak ano ako ste s nimy spokojny a aky je rozdiel medzi 631 a 634? ... dakujem.
duves
22.08.07,17:51
Chobot
22.08.07,19:57
Zdravim,
chcem sa opytat poradakov ci maju skusenosti so vzduchovkami a ak ano tak co by mi doporucili pri kupe vzduchovky. Sortiment vyberu vzduchovky na slovensku je dost obmedzeny tak sa akurat rozhodujem medzi 631 a 634. Vlastnite niektory typ? ak ano ako ste s nimy spokojny a aky je rozdiel medzi 631 a 634? ... dakujem.

Ja mám 631, akurát že bez tej optiky. Keď je dobre zastrieľaná, tak sa s ňou dobre strieľa. Dokoca aj 12 ročný syn ju celkom dobre obsluhuje a streľba na terč mu ide dobre.

Ale ten trh nie je obmedzený, obmedzený je možno sortiment ČZ-ty. V Gunshopoch je celkom pekný výber aj zahraničných, akurát cena je trochu vyššia (5-6 tisíc), na rozdiel od ČZ (3-4 tisíc).

Taký jedne shop je napr. v BA na Vazovovej. Minule som tam obdivoval nielen vzduchovky, ale aj paintballky a automatické guličkovky.

Pozri sem:

http://www.akcnesporty.sk/predajne.php?co=7
kvalitar
23.08.07,06:32
Uz som sa rozhodol pre Slaviu 634 lenze ju nemozem zohnat v okoli Ruzomberka a nechcem ju kupovat cez internet...
duves
23.08.07,07:00
Ja mám 631, akurát že bez tej optiky. Keď je dobre zastrieľaná, tak sa s ňou dobre strieľa. Dokoca aj 12 ročný syn ju celkom dobre obsluhuje a streľba na terč mu ide dobre.

Mam inak negativny nazor na zalamovacie vzduchovky. Pametam jeden typ na broky. Do zasobnika sa nasypalo cca 10 ks a cez uzaver sa natahovala pruzina.
Chobot
23.08.07,07:19
Uz som sa rozhodol pre Slaviu 634 lenze ju nemozem zohnat v okoli Ruzomberka a nechcem ju kupovat cez internet...

Ale veď v BB je celkom dobrý military shop Muničák. Skús si tam zavolať, či nemajú alebo či ti nevedia zohnať.

http://www.akcnesporty.sk/predajne.php?co=42
DJ46
07.09.11,10:40
myslim ze tu uz je vsetko vyriesene ale ja sam som majitelom slavia 631
sice by som si kupil mozno qb57 alebo nieco na CO2, no klasika je klasika a zozeniete na nu vsetko
inak odporucam Deerland, sice v Bratislave, ale oproti 150€ za novu 631 mate repasovanu za 90€
a to sa potom aj lahsie setri na nejaku CO2, lebo pod 7-10 stupnov celzia je super mat aj pruzinovku