bv_alexandra
14.08.07,07:47
Chcela by som sa opýtať či sa nenájde niekto kto by mi vedel poradiť výrobu toriet v Bratislave. Dcéra ide mať narodeniny a chcela by som pre nu niečo atypické, nie klasiku. Vďaka za rady.;)
anmary
14.08.07,05:54
A čo takto upiecť vlastnú tortu? Tu niekde na PORADE je dokonca link na výrobu jedlých obrázkov na torty. Dajú sa spraviť aj z Tebou zaslanej fotografie /môže to byť jej domáci miláčik, rodinná fotka,... /. Tento jedlý obrázok stačí dať na vrch torty, uhladiť a spapať. :)
bv_alexandra
14.08.07,06:05
Fíha len neviem či by som to ešte zvládla. Kedysi som torty robievala ale klasické.
Kazu
14.08.07,06:27
Niečo pekné a atypické pečú v cukrárni v Malackách. Na námestí je banka OTP a za ňou doprava. Ďaľšia ulica zase doprava a ste pri cukrárni, č.t. 034 7726956. Torty su veľmi pekné a aj chutné. U mojej vnučky majú veľký úspech a pre jej rozžiarené očká tých 50 km rada idem. Je dobré tam najprv zájsť aby ste videli čo ponúkajú.
anmary
14.08.07,06:33
Fíha len neviem či by som to ešte zvládla. Kedysi som torty robievala ale klasické.

A nemyslíš, že toto by dcéru potešilo? Veď upečieš klasiku, na vrch natrieš trocha plnky, položíš obrázok, uhladíš ho a poprípade môžeš dozdobiť po krajoch. Nič zložité. Len treba dostatočne vopred objednať obrázok. Skús www.obrazok.ic.cz (http://www.obrazok.ic.cz)
alena
14.08.07,08:37
tu robia výborné zákusky a torty www.danela.sk
endrju
14.08.07,08:59
tu robia výborné zákusky a torty www.***.sk (http://www.***.sk)

Aj keď teraz robíme reklamu niekomu na mieste, kde nie je zvykom robiť reklamy, v tomto prípade ide asi o výnimku z pravidla. V našej "širšej rodine" je už niekoľko rokom zvykom, že na akúkoľvek slávnostnú príležitosť všetci "pečú" práve v tejto cukrárni. :cool:
A vyššie spomenutá cukráreň v Malackách (neviem to naisto, ale okolo mňa sa "motali" nejaké informácie takéhoto typu) by mohla mať rovnakých majiteľov, ako spomenutá cukráreň v Bratislave. ;)

P.S.
Ostatný krát som "piekol" v tej cukrárni predvčerom a videl som tam aj tie "jedlé" obrázky, o ktorých bola reč v predchádzajúcich príspevkoch. Cena za obrázok cca 150,- SKK (s DPH; bez informácie o prírastku hmotnosti vyvolaného skonzumovaním takého obrázku ;) )
layla
14.08.07,09:12
Taktiez odporucam cukraren Danela na Trnavke. Oni robia torty z masla, a nie z margarinu. a su naozaj VYNIKAJUCE.
camelfly
14.08.07,09:36
škoda že nie si bližšie od nás ;) :) , odporúčala by som ti tiež jednu výbornú cukráreň kde pečú skvelé torty, posielam ti aspoň jednu verziu torty, ktorú sme dávali robiť my, pečú skvelé
bv_alexandra
14.08.07,10:04
Camelfy tá je nádherná, všetkým dakujem za postrehy a pôjdem kuknúť na tú trnávku. ;):)
- Ked ju už aj endrju odporučil- tak si dám poradiť:D
endrju
14.08.07,10:09
... - Ked ju už aj endrju odporučil- tak si dám poradiť:D

Nika, ďakujem za uznanie :cool:
anklar
14.08.07,10:35
tu robia výborné zákusky a torty www.danela.sk (http://www.danela.sk)
Výborné? Super výborné. Jóóój, ako výborné!
bv_alexandra
15.08.07,06:15
Nika, ďakujem za uznanie :cool:
Endrju dúfam že si to zobral ako uznanie. Skutočne to bolo písané a uznanie:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): ):):):):):):):):):):):)
Už som tam volala a dnes tam utekám rýchlo jednu tortisko napiecť. Už terazky sa na ňu teším, juuuuj :)
bv_alexandra
29.08.07,06:26
Síce trošku neskôr ale predsa, chcem poďakovať za dobrý tip na tortu.
Tá torta bola nielen nádherná ale ešte k tomu bola taaaaaáááák neskutočne dobrá. Proste mňam. Určite tam ešte pár krát zájdem napiecť.;)
Nakoniec som upustila z myšlienky torty z fotkou a bolo to toto:
willma
29.08.07,06:54
Síce trošku neskôr ale predsa, chcem poďakovať za dobrý tip na tortu.
Tá torta bola nielen nádherná ale ešte k tomu bola taaaaaáááák neskutočne dobrá. Proste mňam. Určite tam ešte pár krát zájdem napiecť.;)
Nakoniec som upustila z myšlienky torty z fotkou a bolo to toto: Je krásna, ešte bonzni cenu a december majú istú zákazku.:D
camelfly
29.08.07,07:13
Síce trošku neskôr ale predsa, chcem poďakovať za dobrý tip na tortu.
Tá torta bola nielen nádherná ale ešte k tomu bola taaaaaáááák neskutočne dobrá. Proste mňam. Určite tam ešte pár krát zájdem napiecť.;)
Nakoniec som upustila z myšlienky torty z fotkou a bolo to toto:

veru, je nádherná ako z rozprávky ;):)
bv_alexandra
29.08.07,13:32
Je krásna, ešte bonzni cenu a december majú istú zákazku.:D
Nakoľko torta mala takmer 4 kg tak tortička stála spolu aj s bábikou tuším 980 Sk. Ale je aj tá možnosť že babiku si dodá zákazník. Wilmuš odporúčam ju naozaj bola perfektná. Mali sme ovocnú. ;)
bv_alexandra
29.08.07,13:36
veru, je nádherná ako z rozprávky ;):)
Babenky my sme mali skutočnú rozprávku dokonca sme mali aj princeznú a motýľovú vílu, ktorá priniesla tú tortu oslávenkyni. Ukážem aspoň princeznú,tá víla sa hanbí:Dtá sa nechce ukazovať:D
pandorasbox
17.09.08,04:01
Nakoľko torta mala takmer 4 kg tak tortička stála spolu aj s bábikou tuším 980 Sk. Ale je aj tá možnosť že babiku si dodá zákazník. Wilmuš odporúčam ju naozaj bola perfektná. Mali sme ovocnú. ;)
Bola som dnes v tejto horespomínanej cukrárni a odišla som veľmi sklamaná. Chcela som objednať synovi k narodkám netradičkú tortičku, žiaľ nepochodila som. Majú zopár v katalógiu a žiadnu inú nerobia...ani alternatívu čo som chcdela..takú s obrázkom, ktorú iba prilepíš...to aj amatér bez problémov zvládne...... kúpila som si zopár zákuskov, ktoré síce chutili, boli výborné, ale nezakryli sklamanie z ich obmedzenej ochoty výrobiť inú tortu, než majú v katalógu. Ako som tak smútila a nastupovala do auta ma jedna pani zastavila na ulici a poradila mi aj inú cukráreň nachádzajúcu sa na blízku...na Krajnej ulici (za Tatrabankou, ide sa z Galvániho ulice). Hneď som tam nabehla...tortičku objednala a v nedeľu už aj idem pre ňu. Nemali problém vyrobiť takú tortu, akú som chcela..aj keď bola netradičná. Podotýkam, že som si tiež kúpila zákusky a boli perfektné, by som povedala, že chuťovo také isté....možno aj lepšie.....takže odporúčam pre každého, kto chce chutnú akúkoľvek tortu.... možno sa spýtate, prečo som si neupiekla ľahkú tortu s obrázkom..žiaľ, odchádzam dnes ráno a prídem až v nedeľu doobeda a poobede sú už oslavy...prajem všetkým poraďákom krásny deň