Katty1981
14.08.07,21:01
Chcela by som sa opytat, ci niekto nebyvate na predmesti Bratislavy, konkretne - Most pri Bratislave. Ak ano, tak by ma zaujimalo, ako sa Vam tam byva, ake je tam dopravne spojenie, celkovy dojem z danej oblasti. Planujem kupu nehnutelnosti, tak by mi to velmi pomohlo pri rozhodovani. Uvitam akekolvek postrehy. Dakujem.
AndrejG
14.08.07,19:17
Rano pocitajte so zacpou. Ked nemusite chodit do prace na 8:00, tak by nemal byt problem.
Katty1981
15.08.07,19:05
Dakujem za postreh. Do roboty budem chodit na 9.00, takze snad to nebude az tak zle :)
aquila2
21.08.07,20:03
v moste pri BA by som samotnu dopravu nevidel az taky problem .. horsie je, ze je presne v pristavacom kuzele pristavacej drahy BTS, dalej v UPN sa pocita aj s III drahou, ktora bude uz sakra blizko.

a aby to nebolo malo, odporucam si pozriet trasovanie D4 aka nulty obchvat BA a budes nemilo prekvapena ...
Paula
21.08.07,20:23
v moste pri BA by som samotnu dopravu nevidel az taky problem .. horsie je, ze je presne v pristavacom kuzele pristavacej drahy BTS, dalej v UPN sa pocita aj s III drahou ktora bude uz sakra blizko.

a aby to nebolo malo, odporucam si pozriet trasovanie D4 aka nulty obchvat BA a budes nemilo prekvapena ...


Tak toto pekelne zakódované navigovanie pre bežného človeka je viac ako super :cool: Vďaka.
endrju
21.08.07,21:43
v moste pri BA by som samotnu dopravu nevidel az taky problem .. horsie je, ze je presne v pristavacom kuzele pristavacej drahy BTS, dalej v UPN sa pocita aj s III drahou, ktora bude uz sakra blizko.

a aby to nebolo malo, odporucam si pozriet trasovanie D4 aka nulty obchvat BA a budes nemilo prekvapena ...

Tak toto pekelne zakódované navigovanie pre bežného človeka je viac ako super :cool: Vďaka.
Pokúsim sa o preklad do reči kmeňa bežných ľudí:
Z obývačky namiesto do záhrady sa bude vstupovať priamo na pristávaciu dráhu číslo 3 bratislavského letiska.
Z kuchyne namiesto do predzáhradky bude východ na diaľničné odpočívadlo.
Cez detskú izbu v podkroví budú nalietavať na pristátie lietadlá s cestujúcimi, ktorí si zakúpia letenky do Bratislavy. ;)
Vyhovuje také odkódovanie navigácie? :) :cool:
bepo
22.08.07,06:58
Odborník Andrej, voľakedy v Bratislave premávali električky do a z ktorých sa naskakovalo za jazdy, myslíš že to tak bude aj s lietadlami? :D
aquila2
22.08.07,15:06
Tak toto pekelne zakódované navigovanie pre bežného človeka je viac ako super :cool: Vďaka.
sorry (polo)profesionalan deformacia ;) ale uz to bolo prelozene ako pozeram :D

osobne povazujem most pri bratislave za nie prave najlepsiu lokalitu ...
Katty1981
22.08.07,18:33
Dakujem za postrehy. Skratky miest ako BTS mi nie su cudzie, pouzivaju sa v letectve :) Takze vysvetlivky pre mna nie su potrebne. Inak tu nehnutelnost v Moste pri BTS som si uz rozmyslela. Bola som si lepsie obhliadnut tu lokalitu a stavbu a dost ma to sklamalo. Cakala som volaco ine. Tvoj prispevok AQUILA2 ma v tomto rozhodnuti len utvrdil. Dakujem velmi pekne! :)
Jankaaaa
26.05.09,09:44
Bohuzial byvam v novostavbe v Moste.Plyn nemame lebo nie je vysporiadany!!!!!!Byty boli sice odovzdane len s 5 mesacnym oneskorenim ale v absolutnom hroznom stave.Dvere nedoliehaju ,same diery atd......Bytovky pred nami mali zatecene strechy ,plesnive okna a miesto guli na druhej strane klucky .toto je len desatina problemov sposobenych sondou plus!!!!!!!!!
mrsinko
27.05.09,15:42
Mne do roboty trva 15 min taktiez takze pohodeeeeeeeeeeeeee
Chobot
28.05.09,07:59
Mne do roboty trva 15 min taktiez takze pohodeeeeeeeeeeeeee

Keď robíš vo Vrakuni, na Dolných Honoch alebo prípadne v Ružinove, tak prečo nie?

Ale téma je stará 2 roky, a Katy 1981 sa už určite medzitým rozhodla a niekde býva (škoda, že nenapísala, či sa rozhodla pre Most a ak nie, prečo nie).

mimotemy
Ak býva v Moste, tiež je to jeden prípad, ktorý radu len žiadal, ale iným nepomôže. Čo by jej to spravilo napísať svoje skúsenosti po presťahovaní?:rolleyes: Od roku 2007 sa tu už neobjavila.