witch
15.08.07,07:55
Ahoj, v nastaveniach som si zaškrtla zobrazenie podpisu, v profile ho mám zadaný a keď som si pozerala svoje príspevky, podpis tam nie je. Čo robím zle? (Pokiaľ sa mi teraz zobrazí, tak otázku stornuji:D )
lenkak
15.08.07,05:59
Skús napísať dlhší text.
Paula
15.08.07,06:01
a kukni, či nižšie v dodatočných možnostiach máš tiež zafajknuté Zobraziť podpis, keď píšeš príspevok.
witch
15.08.07,09:26
Vyskúšam. podpis mám aj s citátom, tak je dost dlhý. Dodatočné mám tiež zafajknuté. Dokonca keď si dám Preview, podpis je tam. Tak uvidím. Dík

Zasa nič..
Olice
15.08.07,10:01
Ahoj, v nastaveniach som si zaškrtla zobrazenie podpisu, v profile ho mám zadaný a keď som si pozerala svoje príspevky, podpis tam nie je. Čo robím zle? (Pokiaľ sa mi teraz zobrazí, tak otázku stornuji:D )
Asi to bude pre toto, citujem:

Návod (FAQ)
Čo je podpis a k čomu slúži?
Podpis je text, ktorý sa zobrazuje automaticky pod príspevkom. Ak administrátor túto možnosť povolil, máte možnosť vkladať podpis do vašich príspevkov. V nastaveniach "upraviť podpis" si môžete napísť text podpisu, ktorý sa bude automaticky zobrazovať vo vašich príspevkoch. Ak si želáte aby sa vám pri niektorých správach nezobrazil, jednoducho odškrtnite možnosť "zobraziť podpise". Táto možnosť sa nenachádza v "rýchlej odpovedi", nakoľko táto je bez formátovania. Ak chcete príspevky obohatiť formátovaním a pod., potom použite možnosť "odpovedať".
witch
15.08.07,10:11
[quote=marek15;513068]Asi to bude pre toto, citujem:

Návod (FAQ)
Čo je podpis a k čomu slúži?
Podpis je text, ktorý sa zobrazuje automaticky pod príspevkom. Ak administrátor túto možnosť povolil, máte možnosť vkladať podpis do vašich príspevkov.


Asi to bude vyše uvedeným. Čo treba k tomu, aby administrátor povolil? Som členom len krátko, možno som si nezaslúžila;) .
Dík všetkým
Chobot
15.08.07,10:15
[quote=marek15;513068]Asi to bude pre toto, citujem:

Návod (FAQ)
Čo je podpis a k čomu slúži?
Podpis je text, ktorý sa zobrazuje automaticky pod príspevkom. Ak administrátor túto možnosť povolil, máte možnosť vkladať podpis do vašich príspevkov.


Asi to bude vyše uvedeným. Čo treba k tomu, aby administrátor povolil? Som členom len krátko, možno som si nezaslúžila;) .
Dík všetkým

witch, ako pridávaš príspevok? Klikneš na odpovedaj alebo len napíšeš príspevok do toho okienka na konci stránky?

Skús odpovedať tak, že klikneš na "cituj", ktorý sa nachádza v tomto okienku v pravo dole.
cactus
15.08.07,10:16
ale ani mne sa podpis nezobrazuje a práve som nad tým rozmýšľala, že to zverejním a už ma predbehli.
Skúšam rôzne veci v nastaveniach
a uvidím, či to pomôže.
Olice
15.08.07,10:19
[quote=marek15;513068]Asi to bude pre toto, citujem:

Návod (FAQ)
Čo je podpis a k čomu slúži?
Podpis je text, ktorý sa zobrazuje automaticky pod príspevkom. Ak administrátor túto možnosť povolil, máte možnosť vkladať podpis do vašich príspevkov.


Asi to bude vyše uvedeným. Čo treba k tomu, aby administrátor povolil? Som členom len krátko, možno som si nezaslúžila;) .
Dík všetkým

Počkáme, kým si to prečíta Richard a možno nám to objasní.:)
Tiež sa mi nezobrazuje podpis, ani keď dám citujem.:eek:
cactus
15.08.07,10:28
skúšala som všetko možné, ale aj tak nie je vidieť môj podpis, ktorý je:


Gabriela:cool:maska
Anja111
15.08.07,10:51
Príspevok by mal mať aspom tri riadky.
Kuk sem:

http://www.porada.sk/t50122-p2-podpis.html
lenkak
15.08.07,11:06
treba len vyskúšať. Možno je to ohraničené aj počtom slov.;)
:rolleyes: A takisto aj príspevkov v téme.
Tuším pri viac ako 5 sa už podpis nezobrazuje.
:)
cactus
15.08.07,12:22
Príspevok by mal mať aspom tri riadky.
Kuk sem:

http://www.porada.sk/t50122-p2-podpis.html


už som kukla a ...????????????
????????????????????????????
????????????????????????????
?????????????????????????????
cactus
15.08.07,12:24
už som kukla a ...????????????
????????????????????????????
????????????????????????????
?????????????????????????????

ani riadky nepomáhajú. Fakt to bude treba, aby sa kukol Richard.

Ďakujeme za kuknutiehttp://www.porada.sk/images/icons/icon3.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon3.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon3.gif
Anja111
15.08.07,15:55
Skús niečo napísať tak, aby to boli celé tri riadky, nie také polovičné. Nedávaj v texte enter, ale len píš. Mne to tak ide... Neviem čo by som mala ešte napísať, aby si to aj videla a tak sa sama presvedčila...
Orsz
15.08.07,18:21
skúšala som všetko možné, ale aj tak nie je vidieť môj podpis, ktorý je:


Gabriela:cool:maska

Máš super podpis ;) . No ani môj sa vždy nezobrazí - je to ako premenlivé počasie, skús napísať ešte dlhší text :D .
witch
16.08.07,05:27
[quote=witch;513079]

witch, ako pridávaš príspevok? Klikneš na odpovedaj alebo len napíšeš príspevok do toho okienka na konci stránky?

Skús odpovedať tak, že klikneš na "cituj", ktorý sa nachádza v tomto okienku v pravo dole.


Dávam teraz "cituj", dávala som odpovedať, aj dodatočné možnosti... Skúsim aj tri riadky. Keď je tá volba podpisu, tak chcem vedieť, za akých podmienok funguje. Neviem, čo dodať, nič ma po ránu nenapadá, koniec riadku! Aha, ešte jeden riadok, v okienku na odpoveď už boli 3, po poslaní sa to natiahlo.
cactus
16.08.07,05:48
Ja to vyskúšam ťiež. Myslím tým napísanie tých celých plných riadkov, aby sa ten podpis aj zobrazil. Či to vyjde? Kto vie? Uvidíme. Ale spomínam si, že už sme tento problém na PORADE riešili a už ani nepamätám ako to dopadlo. Potom mi tá neviditeľnosť podpisu akosi nechýbala, až kým nás to nenapadlo viacerých. Pravda, WITCH? Asi hej. Píšem nezmysly, ale to len kvôli riadkom, aby som sa uistila, že je to v tom a nie v inom. Už si to idem vyskúšať a až to nevyjde, tak potom sa fakt bude musieť pokukať Richard.
cactus
16.08.07,05:50
Ja to vyskúšam ťiež. Myslím tým napísanie tých celých plných riadkov, aby sa ten podpis aj zobrazil. Či to vyjde? Kto vie? Uvidíme. Ale spomínam si, že už sme tento problém na PORADE riešili a už ani nepamätám ako to dopadlo. Potom mi tá neviditeľnosť podpisu akosi nechýbala, až kým nás to nenapadlo viacerých. Pravda, WITCH? Asi hej. Píšem nezmysly, ale to len kvôli riadkom, aby som sa uistila, že je to v tom a nie v inom. Už si to idem vyskúšať a až to nevyjde, tak potom sa fakt bude musieť pokukať Richard.


Vidím? Nie, nevidím. Tak, Richard. prosíme, aby si sa kukol. Ď.

Myslela som si, že to môže byť aj v políčku viditeľnosť, ale nie je.
LubicaN
16.08.07,06:25
http://www.porada.sk/511991-post23.html

Na tomto linku mne Richard vysvetľuje prečo to tak je... a už to tu bolo riešené (dnes som to našla).

*Ľubica
Oľa
16.08.07,08:15
Mám taký istý problém a neviem si dať rady. Odpoveď píšem tak, že kliknem na rozšírené možnosti-odpovedať, t.j. do okienka odpovedať na tému. Keď klinknem na prezrieť text, tak podpis tam je zobrazený. A keď kliknem na poslať odpoveď, tak v odoslanom texte už podpis nie je. Neviem, zistiť, že čo robím nesprávne.
Marína
16.08.07,09:19
Oľa, neklikla si(a neprečítala) na link v prísp.20 od georeo, inak by si sa to dozvedela.;)