miki
15.02.05,12:57
Neviem ake mate skusenosti s hot line na mzdy konkretne mzdy/W aleja stojim uz 3 pracovny den a neustale pri spojeni na hot line tie iste zvukya tie iste reci telefonneho operatora - obsadeny hot line zavolate si neskôralebo nechajte tel. cislo zavolame Vam. Mali by si uz opravit tu magnetofonovu nahravku lebo je to stale ta ista pesnicka. Stojim a tym aj cca 110 ludi asi v 11 firmach.


Neviem ako ostatny ale ja som s hot line v Bratislave hlboko sklamany ,pretoze
im to tam poriadne skripe .
brm
15.02.05,12:03
nie si sám...preklína ich celá bratislava...ja som sa radšej vzdala klienta, nemala som nervy na ich datalock a sľubotechnu s tým spojenú...na celú blavu majú jedného jediného arogantného chlapíka, nič moc...a hot mail?keď sa dovoláš, tak zistíš, že voláš banskú bystricu...sú trápni nemožní skrátka humus
ako
15.02.05,13:25
Ahoj Miki, aky mas konkretny problem? Mozno by som ti poradila:-)
Angelika
15.02.05,16:01
Karkulka, s čim si mala problem ? Ja som davno spracovala januar, ani neviem co su vyplaty, poslali mi list, drzala som sa pokynov a nemam problem. Velmi dobre sa mi v tom pracuje, robila som aj na DOSe. Mozno Ti pomozem, myslim si, ze celkom dobre sa v mzdach orientujem.
Bocian
16.02.05,14:41
Zdravím Vás pekne, rád by som sa vyjadril k "hot-line"

:) nemyslím, že by som prirovnal hot-line k "humusu" ale beriem to :-)
:) pokiaľ voláte na Hot-line linku - privíta Vás hlas na linke - v slušných firmách to tak býva že Vám oznámi, že na volanej linke prebieha hovor
:) samotné "hot" znamená - horúci, akútny, rýchly, ""potrebný"", takže by som radšej vždy predtým využil všetky dostupné možnosti, t.j. sprievodné listy, www.datalock.sk (http://www.datalock.sk), od verzie 7.05 sa automaticky inštaluje Feed Reader - jediné čo treba mať je prístup na internet z PC kde je inštalovaný DatalockW.
:) ak bude na hotline denne volať len 30 zákazníkov ktorí sa spýtajú kedy bude nová verzia a čo v nej bude ... tak sa v tom čase nemôžu dovolať trebars tí, ktorí naozaj pomôcť potrebujú. Ale holt je taká doba - načo by sme čítali keď si môžme zavolať.
:) nepovedal by som že v Bratislave je jeden človek, ktorý chodí riešiť servisy. Len na mzdy sú to 4 ľudia. Skôr je problém tam hore na kopci nad Dunajom. V neposlednom rade aj nedôsledné sledovanie inštrukcií preinštalácie.

:o PS Karkulke ... keď bolo povedané A možno by ste mohli povedať aj B
7Ingrid7
17.02.05,09:40
Zdravím Vás pekne, rád by som sa vyjadril k "hot-line"

:) nemyslím, že by som prirovnal hot-line k "humusu" ale beriem to :-)
:) pokiaľ voláte na Hot-line linku - privíta Vás hlas na linke - v slušných firmách to tak býva že Vám oznámi, že na volanej linke prebieha hovor
:) samotné "hot" znamená - horúci, akútny, rýchly, ""potrebný"", takže by som radšej vždy predtým využil všetky dostupné možnosti, t.j. sprievodné listy, www.datalock.sk (http://www.datalock.sk/), od verzie 7.05 sa automaticky inštaluje Feed Reader - jediné čo treba mať je prístup na internet z PC kde je inštalovaný DatalockW.
:) ak bude na hotline denne volať len 30 zákazníkov ktorí sa spýtajú kedy bude nová verzia a čo v nej bude ... tak sa v tom čase nemôžu dovolať trebars tí, ktorí naozaj pomôcť potrebujú. Ale holt je taká doba - načo by sme čítali keď si môžme zavolať.
:) nepovedal by som že v Bratislave je jeden človek, ktorý chodí riešiť servisy. Len na mzdy sú to 4 ľudia. Skôr je problém tam hore na kopci nad Dunajom. V neposlednom rade aj nedôsledné sledovanie inštrukcií preinštalácie.

:o PS Karkulke ... keď bolo povedané A možno by ste mohli povedať aj BVelmi pekne a vystizne napisane :)
miki
21.02.05,18:47
No na ten hot line som sa po troch dnoch "stastne dovolal" a v podtate som môj problem aj vyriesil ale vyskocil mi problem novy a to memoznost dostat vykaz ELDZ ako nahle som mal nejaky vystup zamestnanca pocas roka tak hlasky o erroroch sa na mna hrnuli vo velkom mnozstve a program spadol.
Prvotnu chybu som spravil ja ked som urobil v decembri 2004 zmenu na natlak zakaznika a to vystupenie pracovnika neskorsie uzavierka 12 mesiaca./samoz-
rejme som bol uz v januari 2005 a mal som preinstalovanu verziu 7.05 na vsetkych firmach/ program je proste urobeny tak natvrdo ze s tymto nepocita.
Mam multiverziu a v nej niekolko desiatok firiem a preto som myslel ze maximalne spadne firma ktoru som robil v najhorsom pripade a on sa zasekol kompletne cely program a neslo ho spustit.
Tie tri dni bolo nervoznych telefonov viac ako za posledne tri roky dokopy.
miki
21.02.05,18:53
Najlepsie by bolo to prebrat online cez nejaky IRC kanal ale neviem ci na slovensku nejaky sa tejto problemetike venuje lebo takto je to dost tazkopadne.
Robim s tymto programom asi 1 rok.
IRC kanal sa ale da lahko vytvorit.
Bocian
11.03.05,10:02
hot-line-mzd@datalock.sk ;)

02 / 49 105 117 - hotline linka
02 / 49 105 165 - servis, ved. odd. služieb
Cathy
19.04.05,10:19
Obraciam sa na Vás o radu, ako ste urobili štvrťročný "Prehľad o zrazených a odvedených ....." za I. štvrťrok 2005, pretože tlačivo nenachádzam nikde.
Máme mzdy-Spin.ˇ
Vďaka.
Magma
08.07.05,03:30
Od budúceho mesiaca v Mzdy/W prechádzam na elektronické zasielanie výkazov do SP a 2 ZP. Môžete mi poradiť, ako na to? Je v programe všetko nastavené, alebo sa budem musieť kontaktovať na firmu Datalock? Prípadne kto z Vás bude ochotný mi poradiť trebárs aj telefonicky?
UCET
08.07.05,04:14
nie si sám...preklína ich celá bratislava...ja som sa radšej vzdala klienta, nemala som nervy na ich datalock a sľubotechnu s tým spojenú...na celú blavu majú jedného jediného arogantného chlapíka, nič moc...a hot mail?keď sa dovoláš, tak zistíš, že voláš banskú bystricu...sú trápni nemožní skrátka humus
Presne mozem len potvrdit mna tak dozrali ze som odisiel od nich. Teraz mam Olymp od Krosu a to je absolutne super
Angelika
19.07.05,09:17
absolutne nesuhlasim s tvojou reakciou, ja nemam ziadny problem, aby som nemala vyplaty. Co ta dozralo ?
Daskale
26.07.05,08:31
Je ťažké Vás sťažujúcich sa čo i len čítať. Mám datalock mzdy tri roky, dos a posledný polrok windows. Prechodu som sa bála a samozrejme som mala problémy s novým programom, ale vždy som sa mala na koho obrátiť. V ZA je super ochotný pán Trulík (poradí aj ked je práve na toalete:) )a pokiaľ som volala na hot line a nedovolala sa, po zanechaní odkazu mi vždy zavolali späť.

Ešte by som chcela poďakovať p. Ištonovej, ktorá sa s mojim problémom trápila asi týždeň, prešla celé moje mzdy a našla chybu.

Je fakt,že hotline v PD a BB je slabší, ale verím, že sa vypracujú;) .

Veľa šťastia a uspechov :D
Ziarowka
21.02.06,11:40
Ja som na Hotline volala len raz. Nevedela som sa dovolať, tak som im nechávala kontakty cez niečo ako hotline e-mail. Nikto ma nekontaktoval späť. Nakoniec som sa dovolala a prekvapilo ma, že tá pani alebo slečna čo sa mi tam ozvala mala hlas ako keby som ju vyslovene otravovala ..toľko moja skúsenosť.
Bocian
01.03.06,15:37
Ziarowka prosím popíš svoj problem na hot-line-mzd@datalock.sk