habibti
15.08.07,08:56
Dobry den potrebujem poradit ohladom problemu chrbata

som z Trencina a mam zle skusenosti s viacerimi ambulanciami, ktori ma tak zdeptali ze uz vyse roka som v bolestiach den a noc a bojim sa ist na akekolvek vysetrenie.
mam 30 rokov, sportujem priemerne a bolesti po spanku,sedeni, alebo urcitych cinnostiach. Su to hlavne krize, ale potom to prejde kl lopatke-do kolena, hore ku krcnym stavcom...no zufale- ako nejaky hypochonder. uz mi to dost obmedzuje pohyb tak s tym chcem nieco robit. Cvicim strecing a mam ortopediky madrac, aj masazny pristroj.

tak co dalej
Anja111
15.08.07,07:07
Dobry den potrebujem poradit ohladom problemu chrbata

som z Trencina a mam zle skusenosti s viacerimi ambulanciami, ktori ma tak zdeptali ze uz vyse roka som v bolestiach den a noc a bojim sa ist na akekolvek vysetrenie.
mam 30 rokov, sportujem priemerne a bolesti po spanku,sedeni, alebo urcitych cinnostiach. Su to hlavne krize, ale potom to prejde kl lopatke-do kolena, hore ku krcnym stavcom...no zufale- ako nejaky hypochonder. uz mi to dost obmedzuje pohyb tak s tym chcem nieco robit. Cvicim strecing a mam ortopediky madrac, aj masazny pristroj.

tak co dalej
Skús si vybaviť CT vyšetrenie. To by malo ukázať o čo sa jedná a podľa toho by sa dala aplikovať aj liečba.
Llýdia
15.08.07,07:39
Veľmi dobrú skúsenosť mám v Nitre u MUDr.Baťalíka. Je potrebné sa u neho objednať, niekedy treba čakať aj dva mesiace. Doporučila som ho i mojim kolegyniam, poväčšine boli dobré výsledky. Ak máš záujem, pošlem kontakt.
Olice
15.08.07,07:48
Dobry den potrebujem poradit ohladom problemu chrbata
som z Trencina a mam zle skusenosti s viacerimi ambulanciami, ktori ma tak zdeptali ze uz vyse roka som v bolestiach den a noc a bojim sa ist na akekolvek vysetrenie.
mam 30 rokov, sportujem priemerne a bolesti po spanku,sedeni, alebo urcitych cinnostiach. Su to hlavne krize, ale potom to prejde kl lopatke-do kolena, hore ku krcnym stavcom...no zufale- ako nejaky hypochonder. uz mi to dost obmedzuje pohyb tak s tym chcem nieco robit. Cvicim strecing a mam ortopediky madrac, aj masazny pristroj.
tak co dalej
Bude to zrejme z chrbtice. Bolesti z driekovej časti vystrelujú smerom do nôh a bolesti z kčnej chrbtice zase smerom do ramien a rúk.
Mala by si absolvovať minimálne RTG vyšetrenie (ak nie už spomínané CT) a podľa toho by mohol lekár odporučiť ďalšieho odborníka. Myslím si, že najlepšie by Ti pomohol rehabilitačný lekár, ktorý by vyšetril v akom stave chrbtica je a odporučil by potrebnú rehabilitačnú liečbu. Odborne a kvalitne vykonané rehabilitačné vyšetrenie trvá minimálne 1/2 hodiny ! Okrem vhodných cvikov je veľa ďalších.
Určite sa podľa možnosti vyhýbaj liekom proti bolesti, tie len utlmia, ale neliečia.
gustinka
16.08.07,07:43
Nie kazdy je zastanca chiropraktikov, ale ja nedam dopustiť na toho "mojho".
Obaja s manzelom mavame problemy a on jediny nam zatial dokazal pomoct. Ak by si mal zaujem, poslem kontakt. Nie je to ziadny liečitel,
toho sa netreba naozaj bat.

ozvi sa cez ss
Llýdia
09.02.11,10:44
MUDr.Baťalík tel.037/7412524 , je potrebné objednať sa. Pri prvej
návšteve sa platí viac, potom len 20 eur pri každej ďalšej návšteve. Je to výborný odborník. Mala som problémy s krčnou chrbticou, často ma bolievala hlava, zablokovaný som mala aj nerv v ruke. Chodila som na rôzne rehabilitácie a nič mi nepomáhalo. Až po návšteve u MUDr.Baťalíka sa mi stav konečne upravil a dodnes mám pokoj.

Pre Janu 007
aksas2
09.02.11,10:50
Možem jedine potvrdiť a odporučiť MUDr. Baťalík - Nitra je to fakt vynikajúci odborník.
lulufuk
06.05.13,05:39
dobry den poslete mi niekto kontakt na doktora batalika???dakujem vopred luciahal@yahoo.com